مستربلیط

مستر بلیط یکی از سایت های معتبر در زمینه خرید بلیط هواپیما می باشد. شاخص هائی که برای خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین وجود دارد سرعت، امنیت و قیمت پائین همراه با پشتیبانی بالا می باشد که مستر بلیط کلیه این مزایا را برای شما فراهم کرده است. اگر جزو کسانی هستید که زمان زیادی را در سفر می گذرانید مستر بلیط می تواند انتخابی مناسب جهت خرید برای شما باشد. این سایت سعی کرده است با ارائه امکانات متفاوت و همچنین تخفیف‌های ویژه بر روی برخی بلیط‌ها، سفری متفاوت را برای شما رقم بزند. در ادامه برای اینکه بیشتر با شرایط خرید، رزرو بلیط و فرآیندهای خرید بلیط هواپیما از مستر بلیط آشنا شوید اطلاعات کاملی را به شما ارائه می‌دهیم. امروزه در دنیایی زندگی می‌کنیم که برای انجام هر کاری شرایط و قوانین خاصی وجود دارد. رزرو بلیط هواپیما از مِستر بلیط نیز از این قانون مستثنی نبوده و شرایط و قوانین خود را دارد. نکاتی چند در مورد رزرو بلیط هواپیما از مستر بلیط که هنگام خرید بلیط باید به آنها توجه شود وجود دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.

شرایط رزرو بلیط هواپیما

شرایط رزرو بلیط هواپیما

قبل از خرید بلیط هواپیما، خریدار باید متعهد شود که قوانین را به طور کامل مطالعه نموده و با اطلاع دقیق از شرایط و قوانین موجود، اقدام به خرید بلیط هواپیما خواهد کرد. اولین موضوعی که موقع خرید بلیط باید به آن توجه کنید سیستمی یا چارتر بودن پرواز است. هنگام خرید بلیط به تاریخ و ساعت پرواز به طور دقیق توجه شود، در صورت اشتباه در زمان، بلیط به هیچ عنوان تعویض نمی شود و مسافر مجبور به کنسل کردن آن می شود. نام، نام خانوادگی و شماره ملی نیز جزو مواردیست که در صورت اشتباه وارد شدن، عواقب آن بر عهده شخص است، همچنین به رده سنی مسافر نیز باید توجه کنید. بلیط هر مسافر باید به نام خود شخص صادر شود و بلیط صادر شده قابل انتقال به شخص دیگر نیست. بلیط کودک و نوزاد باید به همراه بلیط بزرگسال خریداری شود و قیمت آن در بلیط های سیستمی برای هر رده سنی متفاوت است. در زمان مراجعه به فرودگاه برای پروازهای چارتری به همراه داشتن یک نسخه کاغذی از بلیط و مدرک شناسائی معتبر و در پروازهای سیستمی شماره بلیط به همراه مدرک شناسائی معتبر الزامیست. پس از اتمام فرآیند خرید بلیط و تایید آن، خرید یا رزرو قطعی بوده و صفحه‌ دریافت بلیط برای مسافر نمایش داده شده و مسافر می تواند بلیط خود را دریافت نماید. علاوه بر این، اطلاعات بلیط به ایمیل کاربر و شماره تلفن همراه وارد شده توسط کاربر، ارسال می‌شود.

مراحل خرید بلیط هواپیما

مراحل خرید بلیط هواپیما

بهترین روش برای خرید بلیط هواپیما خرید آنلاین از طریق سایت مستر بلیط است. با اپلیکیشن مستربلیط می‌توانید در کمترین زمان و به راحتی هرچه تمام تر نسبت به خرید بلیط هواپیما از مبدا به مقصد دلخواه خود اقدام نمائید و همینطور از آفرها و تخفیف‌های ویژه مستر بلیط استفاده نمائید.

1) اولین مرحله در خرید آنلاین وارد کردن مبدا، مقصد و تاریخ مورد نظر برای خرید است. 2) پس از وارد کردن این اطلاعات، سیستم به صورت خودکار به دنبال کلیه پروازهایی می‌باشد که با مشخصات وارد شده از طرف شما مطابقت داشته باشد. 3) در این مرحله شما به راحتی با فیلتر کردن ویژگی های مورد نظر تان، بهترین قیمت و ساعت پرواز را می‌توانید انتخاب کنید. 4) پس از انتخاب پرواز مورد نظرتان به مرحله وارد کردن اطلاعات مسافر می‌رسید. این مرحله مهمترین مرحله برای خرید بلیط از مستر بلیط می‌باشد. وارد کردن اطلاعات باید با دقت فراوان انجام شود زیرا هرگونه اشتباه در وارد کردن اطلاعات بر عهده خود شخص خریدار خواهد بود. 5) مرحله پنجم قسمت پرداخت می‌باشد. حتما قبل از انجام این قسمت یک بار دیگر اطلاعات شخصی و زمان پرواز را چک کنید. زیرا پس از پرداخت، بلیط برای شما صادر خواهد شد. 6) در این مرحله از طریق سایت به یکی از درگاه‌های پرداخت هدایت خواهید شد و می‌توانید به صورت آنلاین خرید خود را نهائی کنید. 7) اکنون بلیط شما صادر شده است.

به همین راحتی فقط با چند کلیک می توانید خرید بلیط هواپیما را از مستر بلیط انجام دهید. ِمستر بلیط به صورت لحظه‌ای ارزانترین پروازها را جستجو می‌کند و نمایش می‌دهد. همچنین روزانه در چهار نوبت پروازهایی به صورت پیشنهاد ویژه ارائه می‌شود که به مدت محدودی تخفیف بیشتری دارند. مِستر بلیط برای اولین بار کامل‌ترین اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما را ارائه کرد که مسافرین توانستند یکجا تمام بلیط‌های سیستمی و چارتری را جستجو کنند و با ارزانترین قیمت خریداری کنند. شما هم می‌توانید این اپلیکیشن را برای تلفن همراه اندروید یا iOS خودتان دانلود و نصب کنید. برای رزرو آسان و ارزان بلیط هواپیما از قسمت بالای این صفحه استفاده کنید. فرودگاه یا شهر مبدا و مقصد خود را وارد کنید، تاریخ رفت و برگشت خود را انتخاب کرده و در نهایت بعد از انتخاب تعداد نفرات، بر روی دکمه‌ی جست و جو کلیک کنید و رزرو بلیط هواپیمای خود را انجام دهید.

معتبرترین شرکت‌های هواپیمایی

شرکت هواپیمائی ایران ایر

شرکت هواپیمائی ایران ایر

این شرکت، اولین شرکت هواپیمائی است که در ایران تاسیس شد. شرکت ایران ایر در ابتدا با نام هواپیمائی ملی ایران به اختصار هما شروع به کار کرد. پس از انقلاب، نام این شرکت به هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران تغییر پیدا کرد. این شرکت دارای 37 فروند هواپیماست که به 67 مقصد داخلی و خارجی سفرهای خود را انجام می‌دهد.
شرکت هواپیمائی ایران ایرتور

شرکت هواپیمائی ایران ایرتور

یک شرکت خصوصی می‌باشد که توسط شرکت هواپیمائی ایران ایر در سال 1351 تاسیس شد. این شرکت دارای 12 فروند هواپیما می‌باشد که پروازهایش را به 24 مقصد در داخل ایران و ترکیه انجام می‌دهد. مشهد و تهران شهرهای کانونی و فرودگاه بین‌المللی تبریز، فرودگاه بین‌المللی اهواز، فرودگاه بین‌المللی آبادان و فرودگاه بین‌المللی کیش قطب های اصلی این شرکت هواپیمائی می‌باشند. دفتر مرکزی ایران ایر تور در شهر تهران قرار دارد.
شرکت هواپیمایی آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان

این شرکت هواپیمائی در سال 1359 از ادغام چهار شرکت ایر تاکسی، پارس ایر، ایر سرویس و هور آسمان تشکیل و در سال 1381 به شرکت بازنشستگی کشوری واگذار شده است. این شرکت دارای 9 فروند هواپیما است که به 55 مقصد پرواز دارند. دفتر مرکزی آن در شهر تهران واقع شده است. قطب های اصلی آن فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و قطب دوم آن فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز و فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد می‌باشند.
شرکت هواپیمائی کیش

شرکت هواپیمائی کیش

با نام تجاری کیش ایر شناخته می‌شود و در سال 1370 در شهر کیش تاسیس شده است. قطب اصلی این شرکت فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و فرودگاه بین‌المللی کیش و قطب دوم آن فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد است. شرکت کیش ایر دارای 10 فروند هواپیما می‌باشد و به مقصد 20 شهر پرواز های خود را انجام می‌دهد. کانون اصلی این شرکت شهرهای تهران، شیراز، دبی و اصفهان است.
شرکت هواپیمایی ساها

شرکت هواپیمایی ساها

این شرکت متعلق نیروی هوائی ارتش جمهوری اسلامی ایران می‌باشد که نام شرکت مخفف عبارت سرویس ارتباط هوایی ارتش است. شرکت ساها علاوه بر جا به جائی پرسنل نیروی هوائی ارتش، مسافران معمولی را نیز جا به جا می‌کند. دفتر مرکزی این شرکت شهر تهران و ناوگان هوائی آن شامل دو فروند هواپیما می‌باشد.
شرکت هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان

این شرکت در 1371 تاسیس شده است. آشیانه اصلی آن در شهر کرمان قرار دارد و دفتر مرکزی شرکت در شهر تهران می‌باشد. شهرهای کانونی آن شامل فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی کرمان، فرودگاه بین‌المللی کیش، فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد و فرودگاه یاسوج می‌شود. شرکت ماهان دارای 37 هروند هواپیما است که برای 53 شهر پرواز خارجی و داخلی دارند.
شرکت هواپیمایی کارون

شرکت هواپیمایی کارون

نام این شرکت در گذشته نفت بوده که به مرکزیت شهر اهواز و در سال 1992 تاسیس شده است. دارای 9 فروند هواپیماست و پروازهایش را در ایران و کشورهای همسایه انجام می‌دهد. فرودگاه بین‌المللی شهید سپهبد سلیمانی اهواز و فرودگاه بین‌المللی مهرآباد قطب های اصلی این شرکت محسوب می‌شوند.
شرکت هواپیمایی کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین

این شرکت از جمله شرکت‌های هواپیمائی خصوصی در ایران می‌باشد که در سال 1371 افتتاح شده است. فرودگاه مهرآباد تهران قطب اصلی و شهر های کانونی آن فرودگاه مشهد، فرودگاه اصفهان و فرودگاه عسلویه هستد. این شرکت در حال حاضر 9 فروند هواپیما دارد و به 20 مقصد پروازهایش را انجام می‌دهد. شرکت مادر آن هواپیمایی کاسپین است.
شرکت هواپیمایی قشم

شرکت هواپیمایی قشم

این شرکت با نام تجاری قشم ایر فعالیت دارد و از جمله شرکت‌های هواپیمائی دولتی ایران می‌باشد. این شرکت در سال 1993 تاسیس شد و دارای 9 فروند هواپیما است و برای 22 مقصد پروازهایش را انجام می‌دهد. دفتر مرکزی آن در شهر تهران قرار دارد. شهرهای کانونی این شرکت اصفهان، جزیره کیش، تهران، شیراز، شهر دبی و قطب اصلی آن فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و فرودگاه دیرستان هستند.
شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت هواپیمایی زاگرس

فعالیت خود را در منطقه آزاد اروند در سال 1384 با دو فروند هواپیما شروع کرده است. این شرکت در حال حاضر دارای 20 فروند هواپیما است که به 23 مقصد پرواز خود را انجام می‌دهد. فرودگاه مهرآباد قطب اصلی و فرودگاه آبادان قطب دوم آن به شمار می‌روند. شعار شرکت امنیت، آسایش، آرامش است.
شرکت هواپیمایی تابان

شرکت هواپیمایی تابان

در سال 1384 افتتاح و در سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده است. آشیانه آن در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد قرار دارد. فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد، فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و فرودگاه بین‌المللی پیام البرز از قطب های اصلی این شرکت به حساب می‌آیند. در حال حاضر دارای 9 فروند هواپیما است که پروازهایش برای 20 مقصد انجام می‌شود.
شرکت هواپیمایی آتا

شرکت هواپیمایی آتا

در سال 1387 در شهر تبریز افتتاح شد و قطب اصلی آن فرودگاه بین‌المللی تبریز، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی و فرودگاه بین‌المللی مشهد است. شرکت آتا در حال حاضر 16 فروند هواپیما دارد و پروازهای خود را برای 20 مقصد برنامه ریزی می کند. دفتر مرکزی آن در شهر تبریز واقع شده است.
شرکت هواپیمایی معراج

شرکت هواپیمایی معراج

این شرکت خصوصی در سال 1389 تاسیس شده است. فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز، فرودگاه بین‌المللی کرمانشاه، فرودگاه بین‌المللی آتاترک، فرودگاه بین‌المللی ژنو (مقصد اختصاصی) و فرودگاه بین‌المللی وین (مقصد اختصاصی) کانون های اصلی آن هستند. در حال حاضر دارای 16 فروند هواپیما است و برای 30 مقصد پرواز دارد این تعداد بدون مقاصد اختصاصی آن است. قطب‌های اصلی شرکت فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و فرودگاه بین‌المللی امام خمینی قطب‌های دوم آن فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد و فرودگاه بین‌المللی کیش هستند.
شرکت هواپیمایی سپهران

شرکت هواپیمایی سپهران

در شهر شیراز و در سال 1395 احداث شده است. شرکت هواپیمایی سپهران ابتدا در سال ۱۳۹۰ به عنوان یک شرکت سهامی خاص به ثبت رسید و پس از آن در سال ۱۳۹۵ موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت پروازی برای فعالیت مسافربری، باربری و محصولات پستی شد. این شرکت دارای 5 فروند هواپیماست که برای 6 مقصد پروازهایش را انجام می‌دهد.
شرکت هواپیمایی وارش

شرکت هواپیمایی وارش

در سال 1396 در ساری شروع به کار کرد و نام آن بر گرفته از باران به زبان مازنی می باشد. این شرکت دارای 5 فروند هواپیماست که با همین تعداد به 13 مقصد مختلف پروازهائی را ارائه می‌دهد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر تهران واقع شده است. قطب های اصلی آن فرودگاه دشت ناز ساری و فرودگاه بین‌المللی مهرآباد می‌باشند.
هواپیمایی فلای پرشیا

هواپیمایی فلای پرشیا

یک شرکت خصوصی تازه تاسیس است که در سال 1397 فعالیت خود را در شهر شیراز آغاز کرد. این شرکت 4 فروند هواپیما دارد که بوسیله آن برای 6 مقصد پروازهائی را برنامه ریزی و اجرا می‌کند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر تهران مستقر می‌باشد. قطب اصلی آن فرودگاه بین‌المللی شیراز و شهر کانونی آن فرودگاه بین‌المللی مهرآباد است. در حال حاضر دو شرکت بزرگ ایرباس و بوئینگ قسمت عمده‌ای از هواپیماهای موجود در سفرهای هوائی را تولید می‌کنند. اگر شما هم علاقمند به دانستن مطالبی در مورد هواپیمائی که قرار است با آن مسافرت کنید، هستید می‌توانید به ادامه این مطلب توجه کنید.

قوانین کنسلی بلیط

تفاوت بلیط چارتری و سیستمی

تعیین قیمت بلیط هواپیما

هواپیماهای موجود در شرکت‌های هوایی ایران

هواپیمای A300
هواپیمای ایرباس A310
هواپیمای ایرباس A318
هواپیمای ایرباس A319
هواپیمای ایرباس A320
هواپیمای ایرباس A321
هواپیمای ایرباس A330
هواپیمای ایرباس A340
هواپیمای ایرباس A350
هواپیمای ایرباس A380
هواپیمای بوئینگ 707
هواپیمای بوئینگ 717
هواپیمای بوئینگ 727
هواپیمای بوئینگ 737
هواپیمای بوئینگ 747
هواپیمای بوئینگ 757
هواپیمای بوئینگ 767
هواپیمای بوئینگ 777
هواپیمای بوئینگ 787
هواپیمای A300

هواپیمای A300

این هواپیما یک هواپیمای مسافربری پهن پیکر دو موتوره است که در سال 1969 معرفی و در سال 1972 اولین پرواز خود را انجام داد. این هواپیما در حال حاضر نیز فعال است. ایران ایر، هواپیمایی معراج، هواپیمایی قشم و هواپیمایی ماهان از جمله شرکت های هواپیمائی در ایران هستند که از آن استفاده می‌کنند.

هواپیمای ایرباس A310

هواپیمای ایرباس A310

یک هواپیمای مسافربری است که برای بردهای متوسط و بلند ساخته شده و نوع کوچکتر هواپیمای A300 است. این هواپیما به سفارش شرکت‌های سوئیس ایر و لوفت‌هانزا ساخته شد. اولین پرواز این هواپیما در سال 1982 انجام پذیرفت.

هواپیمای ایرباس A318

هواپیمای ایرباس A318

این هواپیمای دوموتوره در سال 2003 برای نخستین بار به پرواز درآمد و نوع کوچکتر هواپیمای A320 می‌باشد. وضعیت حال حاضر این هواپیما فعال است. نخستین نمونه تجاری آن در ژوئیه سال بعد به خدمت شرکت هواپیمایی فرانتیر درآمد. این هواپیما با نام مینی ایر باس نیز شناخته می‌شود.

هواپیمای ایرباس A319

هواپیمای ایرباس A319

این هواپیما دو موتوره و 4 متر از هواپیمای A320 کوتاه تر می‌باشد. نخستین پرواز این هواپیما در سال 1995 انجام شده است و ظرفیت 160 مسافر را دارد.

هواپیمای ایرباس A320

هواپیمای ایرباس A320

این هواپیما از خانواده هواپیماهای باریک پیکر است که برای نخستین بار در سال 1987 به پرواز درآمد. ایران ایر از کاربران اصلی این هواپیما به حساب می آید. هواپیما A320 یک هواپیمای دو موتوره با یک راهرو است و ظرفیت جابجائی 150 مسافر را دارد.

هواپیمای ایرباس A321

هواپیمای ایرباس A321

این هواپیما از خانواده A320 می باشد ولی 7 متر از آن کشیده تر است و ظرفیت حمل 326 مسافر و طی مسافت 7400 کیلومتر را دارد. اولین پرواز این هواپیما در سال 1993 انجام شد. در حال حاضر نیز همچنان فعالیت دارد.

هواپیمای ایرباس A330

هواپیمای ایرباس A330

یک هواپیما جزو هواپیماهای پهن پیکر است که ظرفیت جا به جائی تعداد زیادی مسافر را دارد. از این هواپیما در سفرهای بین المللی و طولانی مدت استفاده می‌شود. اولین پرواز این هواپیما در سال 1992 انجام شد. شرکت ایران ایر نیز از کاربران اصلی این هواپیما به شمار می آید.

هواپیمای ایرباس A340

هواپیمای ایرباس A340

این هواپیما یک هواپیمای پهن پیکر 4 موتوره با دو راهرو است. نخستین پرواز آن در سال 1991 انجام گرفت. ظرفیت این هواپیما 380 نفر و هواپیمائی ماهان از جمله کاربران اصلی آن است.

 هواپیمای ایرباس A350

هواپیمای ایرباس A350

یک هواپیمای پهن پیکر دو موتوره با دو راهرو است که نخستین پرواز آن در سال 2013 انجام شد. این هواپیما دارای ظرفیت حمل 350 مسافر می باشد. هواپیما A350 برای رقابت با هواپیماهای بوئینگ ۷۷۷ و بوئینگ ۷۸۷ طراحی شده است.

هواپیمای ایرباس A380

هواپیمای ایرباس A380

یک هواپیمای جت پهن پیکر مسافربری است که ظرفیت پذیرش 555 مسافر را دارد. این هواپیما دو موتوره و دارای دو راهرو و دو طبقه کامل است. نخستین پرواز آن توسط سنگاپور ایرلاینز و در سال 2007 انجام پذیرفت.

هواپیمای بوئینگ 707

هواپیمای بوئینگ 707

یک جت باریک پیکر مسافربری است که اولین پرواز خود را در سال 1957 انجام داد. این جت در حال حاضر کاربری محدودی در زمینه باربری و هواپیمای خصوصی دارد. یکی از شرکت هائی که از آن استفاده می کند شرکت هواپیمائی ساها می باشد. این هواپیما ظرفیت جا به جائی 140 تا 219 مسافر دارد.

هواپیمای بوئینگ 717

هواپیمای بوئینگ 717

این هواپیما یک جت مسافربری باریک پیکر با ظرفیت حمل 117 مسافر است. این جت می تواند مسافت ۳۵۵۶ کیلومتر را طی کند و اولین پرواز آن به سال 1998 بر می گردد.

هواپیمای بوئینگ 727

هواپیمای بوئینگ 727

جت مسافربری باریک پیکر است که گنجایش 163 تا 189 مسافر را دارد. این هواپیما نخستین بار در سال 1963 به پرواز در آمد. کاربری این جت محدود در باربری و هواپیماهای خصوصی شده است. هواپیمائی آسمان این هواپیما را در ناوگان هوائی خود دارد.

هواپیمای بوئینگ 737

هواپیمای بوئینگ 737

یک جت مسافربری و جت تجاری باریک پیکر با ظرفیت 130 مسافر است. این هواپیما به بچه بوئینگ شناخته می شود. نخستین پرواز آن در سال 1967 انجام شد و در حال حاضر در ناوگان هوائی بسیاری از شرکت های هواپیمائی فعال است.

هواپیمای بوئینگ 747

هواپیمای بوئینگ 747

جت مسافربری پهن‌پیکر که به جمبوجت نیز معروف می باشد و دارای گنجایش 550 مسافر است. این هواپیما برای اولین بار در سال 1969 به پرواز در آمد. از انواع آن می توان به بوئینگ 747 اس پی، بوئینگ ۷۴۷–۴۰۰، بوئینگ ۷۴۷–۸، بوئینگ وی‌سی-۲۵، بوئینگ ئی-۴ اشاره کرد.

هواپیمای بوئینگ 757

هواپیمای بوئینگ 757

جت مسافربری باریک پیکر با ظرفیت گنجایش 289 مسافر و محدوده پرواز ۷٫۲۷۸ کیلومتر است. اولین پرواز آن در سال 1982 انجام شد. در حال حاضر در بسیاری از شرکت های هواپیمائی دنیا فعالیت دارد. ۷۵۷–۲۰۰ مدل پایه، 757-200ER دارای باک اضافه برای مسافت بیشتر پرواز، 757-200M دارای درب جلو و عقب برای حمل و نقل بار، 757-200PF دارای درب جلو و عقب برای حمل و نقل بار، 757-200SF برای حمل و نقل دی اچ ال و ۷۵۷–۳۰۰ بدنه کشیده تر، از جمله مدل های مختلف این هواپیما هستند.

هواپیمای بوئینگ 767

هواپیمای بوئینگ 767

جت مسافربری پهن‌پیکر است که رقبای آن A330 و A340 می‌باشند. این هواپیما برای اولین بار در سال 1981 به پرواز در آمد. از گونه های آن می توان به بوئینگ ئی-۷۶۷، بوئینگ کی‌سی-۴۶ پگاسوس، بوئینگ کی‌سی-۷۶۷ و نورثروپ گرومن ئی-۱۰ ام‌سی ۲ ای اشاره کرد.

هواپیمای بوئینگ 777

هواپیمای بوئینگ 777

یک هواپیمای پهن پیکر دو موتوره است که برای موارد مسافربری از آن استفاده می‌شود. اولین پرواز این هواپیما در سال 1994 انجام شده است. خدمه پرواز در ایالات متحده ۷۷۷ را به عنوان «تریپل سِوِن» به معنا سه تا 7 می‌شناسند. این در حالی است که در انگلستان به ۷۷۷ «سِوِن سِوِن سِوِن» یا هفت هفت هفت گفته می‌شود.

هواپیمای بوئینگ 787

هواپیمای بوئینگ 787

یک هواپیمای پهن پیکر و جت دو موتوره با ظرفیت 310 تا 320 نفر است. یک شرکت مسافربری استرالیائی رکورد طولانی‌ترین سفر از نیویورک به سیدنی بدون توقف را با این هواپیما به دست آورده است.

اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار
لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید و iOS را از طریق پیامک دریافت کنید!
 

مِستر بلیط

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
salam@mrBilit.com 021-61169000
وب‌سایت جدید مستربلیط را امتحان کنید!
مشاهده