بلیط هواپیما خارجی

سفر اقتصادی

با راهکارهای مختلفی در هزینه های شما صرفه جویی می کنیم.

رزرو آسان

به سادگی برنامه سفر دلخواهتان را در اختیار شما می گذاریم.

تجربه دلنشین

در 24 ساعت 7 روز هفته مانند یک دوست از شما پشتیبانی می کنیم.

سفر یکی از جذاب‌ترین و منحصر بفردترین تجربه‌هایی‌ است که هر فرد می‌تواند در طول زندگی خود داشته باشد. سفر گاه به شهرهای داخلی صورت می‌پذیرد و گاه به مقاصد خارجی. سفر چه داخلی باشد چه خارجی، همیشه باعث رشد و خلق لحظاتی لذت بخش خواهد بود. اگر به شهرهای داخلی سفر کنیم با فرهنگ و رسوم مردم نقاط مختلف خودمان آشنا می‌شویم، خصوصاً اگر این سفر در ایام خاص سال مانند نوروز باشد. اگر شهرهای خارجی را به عنوان مقصد سفرمان انتخاب کنیم نیز فرصت لمس فرهنگ مردم ملل مختلف را خواهیم داشت. شاید بتوان گفت آشنایی با فرهنگ ملل دیگر از جذابیت بیشتری برخوردار باشد. در سفرهای خارجی همینطور می‌توان اماکن دیدنی و بناهای تاریخی شهرهای مختلف جهان را از نزدیک تماشا کرد و با داستانی که هر کدام از آن‌ها در دل خود نهفته اند آشنا شد. در طی سالیان اخیر علاقه مندی به سفرهای خارجی با رشد ویژه ای همراه بوده است. بسیاری از افراد در ایام مختلف سال شهر خارجی مورد علاقه‌شان را انتخاب کرده، بلیط هواپیما خارجی خود را خریده و به آن مقصد مسافرت می‌کنند. در بین تمامی مقاصد خارجی کشورهای همسایه از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. شهرهای مختلف در کشورهایی چون امارات، ترکیه، گرجستان، ارمنستان، عراق و سوریه از جمله مقاصد پرطرفدار در بین مسافران ایرانی به شمار می‌روند. سفر به کشورهای خارجی غالباً از طریق اتوبوس و هواپیما انجام می‌پذیرد. اگر فاکتور زمان را در نظر بگیریم شاید بتوان گفت اتوبوس وسیله‌ی مناسبی برای سفر خارجی محسوب نشود؛ تقریباً تمامی سفرهای خارجی با اتوبوس زمان زیادی می‌برند. بنابراین هواپیما بهترین و مقرون به صرفه ترین وسیله‌ی حمل و نقل در سفرهای خارجی است. هواپیما همیشه به دلیل سرعت و امنیت گزینه‌ی مورد انتخاب اکثریت افراد می‌باشد.

مِستر بلیط یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است. در حقیقت مستر بلیط اولین سامانه ای بود که فروش آنلاین بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار را به صورت یکجا ممکن کرد. در این وب‌سایت می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما خارجی اقدام نمایید. کافیست مبدأ، مقصد و تاریخ پرواز مورد نظر خود را جستجو کنید تا مستر بلیط لیست کاملی از بهترین و ارزان‌ترین پروازها را به شما نمایش دهد. شاید گمان کنید خرید بلیط هواپیما خارجی پروسه‌ی پیچیده ای است، اما باید بدانید مستر بلیط خرید آسان بلیط هواپیما را برای شما ممکن می‌سازد. فقط کافیست اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و وجه بلیط هواپیما را به راحتی و به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

وارد کردن شماره موبایل

مزایای اپلکیشن مِستربلیط

  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت