برای بهره‌مندی از مزایای کاربری، وارد شوید.

رزرو هتل

سفر اقتصادی

با راهکارهای مختلفی در هزینه های شما صرفه جویی می کنیم.

رزرو آسان

به سادگی برنامه سفر دلخواهتان را در اختیار شما می گذاریم.

تجربه دلنشین

در 24 ساعت 7 روز هفته مانند یک دوست از شما پشتیبانی می کنیم.

مزایای رزرو هتل به صورت آنلاین

در گذشته هنگام سفر یکی از مسائلی که افراد قبل از سفر با آن مواجه می شدند، رزرو هتل بود، برای این کار باید ساعات طولانی را در پای تلفن به انتظار جوابگوئی می ماندند و یا اگر تصمیم به رزرو حضوری داشتند، مسافر زمان زیادی را باید به دنبال هتلی می گشت که ویژگی های مورد نظر او را داشته باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی به خصوص وجود اینترنت دیگر عملیات رزواسیون هتل بسیار سریع و آسان و توسط خود شخص انجام می گیرد. انواع مختلفی از سایت های رزرو آنلاین وجود دارد که کاربران می توانند از طریق آنها رزرو خود را انجام دهند. یکی از این سایت‌ها رزرو آنلاین هتل، مستر بلیط است، که سعی در ارائه خدماتی متمایز و منحصر به فرد با هزینه هایی به صرفه تر به کاربران خود دارد. در هنگام رزرو آنلاین هتل از مستر بلیط، کاربران می توانند لیستی از هتل ها با هزینه‌ی مناسب، که در مقصد مورد نظرشان قرار دارد، را مشاهده کنند. از خصوصیات استفاده از مستر بلیط برای رزرو هتل، سرعت و امنیت پرداخت است؛ این موضوع باعث به وجود آمدن خاطره ای خوش از سفر می شود. از دیگر مزایای رزرو هتل در مستر بلیط، می توان به این موضوع اشاره کرد که در نتایج، افراد قادرند کلیه امکانات هتل ها را ببنند و هتلی را انتخاب کنند که بیشترین تطابق را با ایده آل آنها داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی هایی که، رزرو آنلاین هتل مستر بلیط برای کاربر به همراه دارد، مقایسه هتل های متعدد، با امکانات و هزینه های مختلف است، که اینکار به کاربر این امکان را می دهد که بهترین و به صرفه ترین انتخاب را، از بین هتل های موجود، داشته باشد. در برخی موارد سفری برای افراد پیش می آید که از پیش برنامه ریزی نشده است، در این موقع رزرو هتل را می توان در هر ساعتی از شبانه روز با کمک سایتی مانند مستر بلیط انجام داد.

company-landing
company-landing

بهترین زمان برای رزرو هتل

پس از خرید بلیط هواپیما نوبت به رزرو هتل ارزان می رسد، همانطور که در بخش پیش توضیح دادیم بهترین روش رزرو هتل به صورت آنلاین است. الان این سوال پیش می آید که بهترین زمان برای رزرو هتل چه موقعی است؟ در این قسمت به این سوال پاسخ داده خواهد شد. بهترین زمان رزرو هتل بنابر شرایط افراد می تواند متفاوت باشد و عوامل مختلفی در این موضوع دخیل هستند؛ یکی از این شرایط زمانی است که افراد برای سفر انتخاب می‌کنند، اگر زمان سفر، در پیک مسافرت ها انجام پذیرد، بهتر است کاربر حداقل یک ماه زودتر اقدام به این کار نماید، تا بتواند به بهترین هتل با به صرفه ترین قیمت دست پیدا کند. برخی از افراد هستند که سفری نا بهنگام برایشان پیش می‌آید، در این صورت چاره ای جز رزرو هتل در اولین فرصت قبل از سفر وجود ندارد. دسته ای از افراد هم وجود دارند که نوع هتل و هزینه برایشان اهمیت چندانی ندارد، این افراد نیز می‌توانند حتی چند روز قبل از سفر اقدام به رزرو هتل نمایند. گروهی از افراد هم درست نقطه مقابل دسته آخر قرار دارند، هم هزینه و هم نوع هتل برایشان با اهمیت است، این افراد باید سفری از پیش برنامه ریزی شده داشته باشند، و از اولین اقداماتی که برای سفر انجام می دهند خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل ارزان باشد. بهترین روش برای رزرو هتل ارزان تر استفاده از مستر بلیط است، که برای کاربران خود بهترین و به صرفه ترین نتایج را نمایش می دهد.

پرسش های متداول

دریافت اپلیکیشن مستربلیط

اپلیکیشن مستر بلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

وارد کردن شماره موبایل

مزایای اپلکیشن مستر بلیط

  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت