vehicle vehicle vehicle vehicle

خرید بلیط هواپیما آتا

advantage
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

advantage
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

advantage
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

advantage
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

شرکت هواپیمایی آتا در سال ۱۳۸۷ تحت قوانین سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) و با مرکزیت شهر تبریز تأسیس شد. در تاریخ دهم دی ماه ۱۳۸۸ آتا اولین پرواز خود را انجام داد. این پرواز از مبدأ تبریز به مقصد مشهد بود. آتا از جمله شرکت‌های معتبر هواپیمایی است که نه تنها مقاصد مهم داخلی بلکه برخی از مقاصد خارجی را نیز پوشش می‌دهد. 

شرکت هواپیمایی آتا هیچ حادثه‌ی مرگباری را در کارنامه‌ی خود ندارد و همانطور که ذکر شد یکی از ایمن‌ترین ایرلاین‌های داخلی به حساب می‌آید. آتا یکی از پرمسافرترین ایرلاین‌های داخلی است، مسافرانی که قصد انجام سفرهای هوایی به مقاصد متفاوت را داشته باشند، می‌توانند بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین تهیه کنند. 

خریدهای آنلاین تا حدود زیادی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می‌شوند. مسافران آتا هم همانند دیگر ایرلاین‌ها موظف به رعایت قوانین حمل بار هستند. ورود برخی از اقلام مانند تمامی اشیاء برنده و تیز، مواد منفجره و آتش‌زا، مواد عفونی و سمی و دیگر اقلام خطرناک به هواپیماهای آتا کاملاً ممنوع است. 

فرودگاه هایی که این شرکت هواپیمایی از آنها پروازهای برون مرزی خود را انجام می دهد شامل فرودگاه‌های بین المللی امام خمینی (ره) شهید مدنی تبریز و همچنین شهید هاشمی نژاد مشهد می شود. شرکت آتا دارای انبارهای قطعات، ابزارهای پیشرفته هواپیما از جمله ابزار و آلات دقیق تستهای غیر مخرب و همچنین تجهیزات زمینی کامل است.

این شرکت برای اولین بار در ایران به منظور انتقال دانش تعمیراتی کلاس آموزش تعمیر و نگهداری مکانیکB1  و تعمیر و نگهداری اویونیک B2 هواپیمای B737-300/400/500 را با استفاده از اساتید مجرب و معتبر خارجی و اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری برگزار نموده است. 

ناوگان

این شرکت ده فروند هواپیما دارد که از شش فروند هواپیمایی MD83 ، سه فروند AIRBUS320  و یک فروند BOEING737 تشکیل شده است. 

مسیرهای پروازی

هواپیماهای آتا از مبدأ تبریز به تهران، مشهد، اهواز، کیش، استانبول، باکو و کیش پرواز می‌کنند. همچنین شرکت هواپیمایی آتا از مبدأ تهران نیز پروازهایی به تبریز، مشهد، اهواز، ارومیه، کیش، اردبیل، بندرعباس و شیراز انجام می‌دهد. این شرکت همینطور پروازهایی به کویت، تفلیس و باتومی نیز به انجام می‌رساند.

برای خریدهای اینترنتی به وب‌سایتی مطمئن نیاز است. مِستر بلیط یکی از معتبرترین و با سابقه ترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار است. مستر بلیط در کم‌ترین زمان لیستی از کامل‌ترین پروازهای شرکت آتا و دیگر ایرلاین‌ها را در اختیار شما قرار داده است و امکان خریدی آسان را برای شما فراهم می‌کند.

خدمات

در حال حاضر پروازهای شرکت هواپیمایی آتا اکثراً دارای کلاس اکونومی یا اقتصادی است. تنها هواپیمای آتا که دارای دو کلاس پروازی بیزنس و اکونومی است هواپیمای ایرباس ای ۳۲۰ است. 

لازم به ذکر است مسافرانی که بلیط هواپیما آتا تهیه کرده و قصد پرواز با این شرکت هواپیمایی را دارند ۴۸ ساعت قبل از زمان پرواز می‌توانند چک این خود را انجام دهند. شرکت هواپیمایی آتا به عنوان ایرلاینی کارآمد و ایمن به عنوان یکی از برترین ایرلاین‌های داخلی کشور شمرده می‌شود.

مسیرهای پرتردد به مقصد آتا

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

flights

خلاصه سفر با هواپیما به آتا

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

iphone
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-code یا برای دانلود اسکن کنید.
bazaar google-play