برای بهره‌مندی از مزایای کاربری، وارد شوید.

خرید بلیط هواپیما آتا

سفر اقتصادی

با راهکارهای مختلفی در هزینه های شما صرفه جویی می کنیم.

رزرو آسان

به سادگی برنامه سفر دلخواهتان را در اختیار شما می گذاریم.

تجربه دلنشین

در 24 ساعت 7 روز هفته مانند یک دوست از شما پشتیبانی می کنیم.

شرکت هواپیمایی آتا در سال ۱۳۸۷ تحت قوانین سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) و با مرکزیت شهر تبریز تأسیس شد. در تاریخ دهم دی ماه ۱۳۸۸ آتا اولین پرواز خود را انجام داد. این پرواز از مبدأ تبریز به مقصد مشهد بود. آتا از جمله شرکت‌های معتبر هواپیمایی است که نه تنها مقاصد مهم داخلی بلکه برخی از مقاصد خارجی را نیز پوشش می‌دهد. هواپیماهای آتا از مبدأ تبریز به تهران، مشهد، اهواز، کیش، استانبول، باکو و کیش پرواز می‌کنند. همچنین شرکت هواپیمایی آتا از مبدأ تهران نیز پروازهایی به تبریز، مشهد، اهواز، ارومیه، کیش، اردبیل، بندرعباس و شیراز انجام می‌دهد. این شرکت همینطور پروازهایی به کویت، تفلیس و باتومی نیز به انجام می‌رساند. هم اکنون ناوگان شرکت هواپیمایی آتا از هواپیماهای به روزی چون ایرباس ای ۳۲۰ و بوئینگ ۷۳۷ بهره می‌برد و مسافرانی که نسبت به خرید بلیط هواپیما آتا اقدام می‌کنند می‌توانند پروازی ایمن را تجربه کنند. شرکت هواپیمایی آتا هیچ حادثه‌ی مرگباری را در کارنامه‌ی خود ندارد و همانطور که ذکر شد یکی از ایمن‌ترین ایرلاین‌های داخلی به حساب می‌آید.

آتا یکی از پرمسافرترین ایرلاین‌های داخلی است، مسافرانی که قصد انجام سفرهای هوایی به مقاصد متفاوت را داشته باشند، می‌توانند بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین تهیه کنند. خریدهای آنلاین تا حدود زیادی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می‌شوند. اما برای خریدهای اینترنتی به وب‌سایتی مطمئن نیاز است. مِستر بلیط یکی از معتبرترین و با سابقه ترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار است. مستر بلیط در کم‌ترین زمان لیستی از کامل‌ترین پروازهای شرکت آتا و دیگر ایرلاین‌ها را در اختیار شما قرار داده و امکان خریدی آسان را برای شما فراهم می‌کند.

در حال حاضر پروازهای شرکت هواپیمایی آتا اکثراً دارای کلاس اکونومی یا اقتصادی است. تنها هواپیمای آتا که دارای دو کلاس پروازی بیزنس و اکونومی است هواپیمای ایرباس ای ۳۲۰ است. مسافران آتا هم همانند دیگر ایرلاین‌ها موظف به رعایت قوانین حمل بار هستند. ورود برخی از اقلام مانند تمامی اشیاء برنده و تیز، مواد منفجره و آتش‌زا، مواد عفونی و سمی و دیگر اقلام خطرناک به هواپیماهای آتا کاملاً ممنوع است. لازم به ذکر است مسافرانی که بلیط هواپیما آتا تهیه کرده و قصد پرواز با این شرکت هواپیمایی را دارند ۴۸ ساعت قبل از زمان پرواز می‌توانند چک این خود را انجام دهند. شرکت هواپیمایی آتا به عنوان ایرلاینی کارآمد و ایمن به عنوان یکی از برترین ایرلاین‌های داخلی کشور شمرده می‌شود.

مسیرهای پرتردد به مقصد آتا

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

flights

خلاصه سفر با هواپیما به آتا

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

وارد کردن شماره موبایل

مزایای اپلکیشن مِستربلیط

  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت