بلیط هواپیما اصفهان

راهکارهایی برای کاهش هزینه سفر

پیشنهادهای لحظه آخری، ارزیابی، پیش‌بینی و رهگیری قیمت و...

آسان و در دسترس

آنلاین مقایسه کنید، بخرید و برنامه‌ریزی برای سفر لذت ببرید.

همراهی در تمام مدت سفر

۷ روز هفته ۲۴ ساعته مثل یک دوست پشتیبانتان هستیم.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز اصفهان از مستر بلیط

اصفهان که به عنوان یکی از تاریخی‌ترین و زیباترین شهرهای ایران شناخته می‌شود، مرکز استان اصفهان است و در فلات مرکزی ایران قرار گرفته است. شهر اصفهان سومین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران پس از تهران و مشهد به شمار می‌رود. کلان‌شهر اصفهان در رتبه‌ی هجدهم در بین شهرهای پرجمعیت خاورمیانه قرار گرفته است. اصفهان که نام‌های فراوانی در گذشته داشته، در سده‌ی شانزدهم میلادی پایتخت صفویان شد. اصفهان از بناهای تاریخی متعددی برخوردار است که شماری از آن‌ها در فهرست میراث تاریخی یونسکو به ثبت رسیده اند. پل‌ها، کاخ‌ها، مساجد و بازارهای بسیار زیبا، این شهر را به عنوان یکی از دلخواه ترین شهرهای ایران معرفی کرده اند. تمامی این جاذبه‌ها و اماکن دیدنی در کنار رودخانه ای بی‌نظیر که دقیقاً از وسط شهر می‌گذرد، باعث شده اند تا اصفهان تبدیل به یکی از برترین مقاصد گردشگری شود. اصفهان در سال 1394 شمسی توانست به همراه رشت به شبکه‌ی شهرهای خلاق جهان زیر نظر یونسکو بپیوندد. از مهم‌ترین اماکن دیدنی در شهر اصفهان می‌توان از سی و سه پل، میدان نقش جهان، پل خواجو، حمام‌های تاریخی، پل خواجو، عمارت هشت بهشت، خانه‌های تاریخی... نام برد. اصفهان علاوه بر پایانه‌ی اتوبوسرانی و ایستگاه راه آهن به یک فرودگاه بین المللی به نام فرودگاه بین المللی شهید بهشتی مجهز است که در فاصله‌ی نزدیکی از مرکز شهر قرار گرفته است.

در مِستر بلیط که یکی از فعال‌ترین و مطمئن‌ترین وب‌سایت‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما به شمار می‌رود، با یک بار جستجوی پرواز مورد نظرتان لیست کاملی از مناسب‌ترین و بهترین پروازها بر اساس ساعت و قیمت به شما ارائه خواهد شد. می‌توانید به راحتی از طریق این سامانه نسبت به خرید بلیط هواپیما اصفهان اقدام نمایید. برای تهیه‌ی اطلاعات مربوط به خرید و قیمت بلیط هواپیما به مقصد اصفهان می‌توانید در پنل بالا مبدأ و تاریخ پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید!

flights

خلاصه سفر با هواپیما به اصفهان

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

اصفهان تا تهران
1 ساعت و 10 دقیقه
اصفهان تا مشهد
1 ساعت و 20 دقیقه
اصفهان تا کيش
1 ساعت و 20 دقیقه
اصفهان تا اهواز
1 ساعت

برنامه پروازهای اصفهان

مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز تهران اصفهان
بلیط پرواز مشهد اصفهان
بلیط پرواز کيش اصفهان
بلیط پرواز اهواز اصفهان
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز تهران اصفهان
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز مشهد اصفهان
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز کيش اصفهان
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز اهواز اصفهان
فرودگاه شهر اصفهان در بیرون از شهر و در فاصله 30 کیلومتری از مرکز آن قرار دارد. برای رسیدن به فرودگاه می توانید از اتوبوس های شهری، که در میدان لاله این شهر قرار دارند، بهره مند شوید؛ تاکسی و یا خودرو شخصی گزینه های دیگری هستند، که شما می توانید از آنها استفاده کنید. این فرودگاه دارای پارکینگ برای خودروهای شخصی است. هنگام بازگشت از فرودگاه اتوبوس، تاکسی های شهری و خودرو اجاره ای نیز در اختیار شما قرار دارند. فرودگاه اصفهان دارای دو ترمینال داخلی و خارجی است و برای اکثر فرودگاه های داخلی دارای پرواز است، فرودگاه های خارجی که به مقصد آنها پرواز انجام می گیرد شامل استابول، ازمیر، دبی، دوحه، بغداد و نجف می شود. آدرس: اصفهان، فرودگاه شهید بهشتی اصفهان، اداره کل فرودگاه های استان اصفهان.

سفر به اصفهان را می توانید در کلیه فصول سال انجام دهید، ولی فصل بهار و پاییز بهتر زمان برای سفر به این شهر هستند.

خرید به صورت آنلاین، یکی از بهترین روش های خرید بلیط هواپیمای ارزان قیمت است. مستربلیط ارائه دهنده بلیط های ارزان قیمت و چارتری است که می توانید با خرید از آن مزایای ویژه ای نیز برخوردار شوید.

اصفهان شهری است سراسر جاذبه گردشگری که در این میان آثار تاریخی آن از شهرتی بسیار در سطح ایران و جهان برخوردار است. از این میان می توان پل های بنا شده بر روی زاینده رود، میدان نقش جهان، چهل ستون، بنای عالی قاپو، هشت بهشت، کوه صفه، مجموعه سیتی سنتر و بسیاری دیگر را نام برد.

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مِستربلیط
  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت