vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

بلیط هواپیما کیش ایر

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز کیش ایر از مِستربلیط

شرکت هواپیمایی کیش که بیشتر با نام کیش ایر شناخته می‌شود در سال ۱۳۷۰ به مرکزیت جزیره‌ی کیش تأسیس شد. کیش ایر یکی از ایرلاین‌های داخلی عضو سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) به شمار می‌رود. 

لازم به ذکر است که کیش ایر اولین شرکت هواپیمایی ایرانی محسوب می شود که موفق به اخذ گواهینامه‌ی استاندارد ایمنی هوانوردی IOSA شده است. 

هدف این شرکت توسعه گردشگری جزیره کیش و برقراری ارتباط با سایر کشورهای حوزه خلیج فارس بود و توانست پس از دریافت مجوز های لازم در قالب یکی از شرکت های تحت کنترل سازمان منطقه آزاد کیش تحولاتی در این منطقه ایجاد نماید. 

شرکت هواپیمایی کیش ایر یک شرکت خصوصی در حوزه صنعت هوایی کشور محسوب می شود و امروزه نقش مهمی در جابجایی مسافران در این منطقه دارد و روزانه پروازهای داخلی و خارجی متعددی توسط آن انجام می شود. شرکت هواپیمایی کیش ایر در حال حاضر دارای دو دفتر مرکزی در کیش و تهران است.  

در سال 1372 تغییراتی در سیستم مدیریتی این شرکت هواپیمایی اتفاق افتاد و موجب شد این شرکت سیر پیشرفت و تحولات خود را با سرعت بیشتری طی نماید. همچنین در سال 1376 نیز مجددا تغییراتی در مدیریت و سبک اجرایی کیش ایر در راستای توسعه آن به وجود آمد و تعدادی هواپیما جدید به ناوگان هوایی آن افزوده شد. 

مسافران شرکت هواپیمایی کیش ایر در پروازهای خارجی ۳ ساعت قبل از پرواز و در پروازهای داخلی ۲ ساعت قبل از زمان پرواز لازم است در فرودگاه حضور داشته باشند. 

میزان بار مجاز برای مسافران این ایرلاین دقیقاً همان مقداری است که در بلیط هواپیما درج شده و حمل بار بیش از آن مشمول پرداخت جریمه می‌گردد. در هواپیماهای کیش ایر ورود اشیاء تیز و برنده، مواد اسیدی، مواد منفجره و آتش‌زا، اسلحه، مواد خوراکی چسبنده، ... ممنوع است.

مسیرهای پروازی کیش ایر

مسافرانی که نسبت به خرید بلیط هواپیما کیش ایر اقدام کنند می‌توانند از مقاصد متفاوت داخلی و خارجی این شرکت بهره ببرند. از جمله مقاصد داخلی کیش ایر می‌توان به آبادان، یزد، بندرعباس، اراک، اهواز، اصفهان، کرمان، کرمانشاه، ماهشهر، رشت، زنجان، شیراز، تبریز، قشم، همدان و مشهد اشاره کرد. 

دبی، مسقط، استانبول، شارجه، باکو، دمشق و ... از جمله مقاصد خارجی این شرکت هواپیمایی به شمار می‌روند. به هر نقطه ای که قصد انجام سفری هوایی را داشته باشید می‌توانید بلیط هواپیما خود را به صورت اینترنتی تهیه کنید و برای خریدی ایمن و آسان می‌توانید از طریق مستر بلیط اقدام کنید.

مِستر بلیط یکی از قدیمی‌ترین و خوشنام‌ترین وب‌سایت‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، اتوبوس و قطار است. این سامانه در کم‌ترین زمان لیستی از ارزان‌ترین پروازهای کیش ایر و دیگر ایرلاین‌ها را در اختیار شما قرار داده و خریدی آسان و مطمئن را برای شما ممکن می‌کند.

کلاس پروازی شرکت کیش ایر

کیش ایر با توجه به مسیرهای پروازی داخلی و خارجی که دارد دارای  دو کلاس پروازی اکونومی و بیزنس است. در کلاس های بیزنس یا تجاری سرویس ها و خدمات متنوع تری در طی پرواز در اختیار مسافران قرار می گیرد. 

مسافرانی که می خواهند سفر کم هزینه تری داشته باشند می توانند در هنگام مراجعه به مستر بلیط پروازهایی را انتخاب نمایند که دارای کلاس اقتصادی یا اکونومی است. کترینگ کیش ایر یکی از بهترین و با کیفیت ترین کترینگ های شرکت های هواپیمایی است و مرغوب ترین و خوشمزه ترین غذاها را ارائه می دهد. 

در کلاس پروازی تجاری یا بیزنس سرویس کترینگ از تنوع بالاتری برای وعده های صبحانه، نهار، شام، میان وعده و .. برخوردار است و مسافران در هنگام رزرو بلیط می تواند از بین غذاهای موجود برای وعده نهار غذای مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

ناوگان هوایی شرکت

در ابتدای تأسیسش، کیش ایر از هواپیماهای توپولوف استفاده می‌کرد، اما با ممنوعیت استفاده از این هواپیماها، کیش ایر اقدام به توسعه‌ی ناوگان خود و استفاده از هواپیماهای جدید کرد. 

هم اکنون ناوگان این شرکت هواپیمایی از هواپیماهای ایرباس ای ۳۲۹، ایرباس ای ۳۲۱، فوکر ۱۰۰ و مک دانل داگلاس ام دی ۸۰ شکل گرفته است. 

علاوه بر این شرکت هواپیمایی کیش ایر برنامه هایی به منظور توسعه ناوگان هوایی خود دارد که در طی آن قرار است 6 فروند هواپیمای ATR خریداری نماید.

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما کیش ایر را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.