بلیط هواپیما شیراز

راهکارهایی برای کاهش هزینه سفر

پیشنهادهای لحظه آخری، ارزیابی، پیش‌بینی و رهگیری قیمت و...

آسان و در دسترس

آنلاین مقایسه کنید، بخرید و برنامه‌ریزی برای سفر لذت ببرید.

همراهی در تمام مدت سفر

۷ روز هفته ۲۴ ساعته مثل یک دوست پشتیبانتان هستیم.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز شیراز از مستر بلیط

شیراز که یکی از زیباترین شهرهای ایران به شمار می‌رود، مرکز استان فارس است و در جنوب غربی کشور قرار دارد. شیراز به عنوان پنجمین شهر پرجمعیت و بزرگ کشور شناخته می‌شود. شهر شیراز در دوره‌های مختلف تاریخی به عنوان پایتخت کشور محسوب می‌شده است. این شهر دارای آب و هوایی نسبتاً معتدل است و در فصل بهار بهترین آب و هوای خود را داراست. شیراز از آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری فراوانی بهره می‌برد که برخی از آن‌ها در گروه مشهورترین آثار تاریخی جهان قرار دارند. از جمله مهم‌ترین این آثار می‌توان به تخت جمشید، حافظیه، باغ ارم، عمارت شاپوری، شاه چراغ ... اشاره کرد. شاید جالب باشد بدانید که شیراز بعد از تهران و تبریز سومین شهر ایران بود که شهرداری آن احداث شد. پانزدهم اردیبهشت ماه به عنوان روز شیراز نام گذاری شده است.

شیراز در فاصله‌ی 925 کیلومتری تهران واقع شده است. به دلیل فاصله با مرکز کشور وعلی الخصوص پایتخت، سفر هوایی در اولویت گردشگرانی که به این شهر زیبا سفر می‌کنند قرار دارد. شیراز از یک فرودگاه بین المللی بسیار مجهز از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک به نام فرودگاه بین المللی شهید دستغیب بهره می‌برد. جالب است بدانید شیراز پس از تهران دومین شهری بود که از فرودگاه بین المللی برخوردار گشت. فرودگاه شهید دستغیب قطب فعالیت شرکت هواپیمایی سپهران شمرده می‌شود. این فرودگاه تا کنون عناوینی نظیر چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد کشور را از آن خود کرده است. به دلیل تقاضای بالا برای سفر به این شهر، بلیط هواپیما شیراز توسط اکثر شرکت‌های هواپیمایی ارائه می‌شود و همیشه در زمره‌ی پرفروش‌ترین‌ها قرار دارد. مِستر بلیط که یکی از جامع‌ترین وب‌سایت‌های فروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است همواره سعی کرده با ارائه‌ی کامل‌ترین ، ارزان‌ترین و بهترین لیست پروازها به کاربران خود در جهت یافتن مناسب‌ترین پرواز یاری رساند. برای تهیه‌ی اطلاعات مربوط به خرید و قیمت بلیط هواپیما به مقصد شیراز می‌توانید در پنل بالا مبدأ و تاریخ پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید!

flights

خلاصه سفر با هواپیما به شیراز

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

شیراز تا تهران
1 ساعت و 30 دقیقه
شیراز تا مشهد
1 ساعت و 40 دقیقه
شیراز تا کيش
1 ساعت و 10 دقیقه
شیراز تا بندرعباس
1 ساعت و 20 دقیقه

برنامه پروازهای شیراز

مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز تهران شیراز
بلیط پرواز مشهد شیراز
بلیط پرواز کيش شیراز
بلیط پرواز بندرعباس شیراز
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز تهران شیراز
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز مشهد شیراز
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز کيش شیراز
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز بندرعباس شیراز

فرودگاه شیراز در قسمت جنوبی شهر قرار دارد و فاصله آن از مرکز شهر 10 کیلومتر است. وسایل حمل و نقل عمومی برای رفت و آمد در مسیر فرودگاه به طور کامل محیاست، همین موضوع رفتن به فرودگاه را آسان می کند. اگر تمایل به استفاده از خودرو شخصی داشته باشید، بهتر است بدانید که پارکینگ فرودگاه مکان مناسبی برای قرار دادن خودرو شما به صورت شبانه روزی است. ترمینال داخلی و خارجی این فرودگاه وظیفه جا به جائی مسافران در مقاصد داخلی و خارجی را بر عهده دارند. آدرس: شیراز، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز.

فصل بهار و به خصوص اردیبهشت شیراز بهترین زمان سفر به این شهر است، البته در بقیه فصول سال نیز می توانید به این شهر سفری داشته باشید.

مستر بلیط ارائه دهنده بلیط هواپیما با قیمتی ارزان تر است پس اگر قصد خرید دارید از طریق مستر بلیط اقدام کنید تا از تخفیفات آن بهره مند شوید.

شیراز شهر علم و ادب است و بسیاری از شعرای به نام کشور در این شهر به خاک سپرده شده اند و مقبره ایشان از مکان های گردشگری محسوب می شوند و علاوه بر آن مکان هائی مانند آبشار کوهمره سرخی، برم دلک، پارک قلعه بندر، پارک ملی بمو، شاه چراغ، باغ ارم، موزه هخامنشی و ... در این شهر قرار دارند.

تهران-شیراز: 70 دقیقه، اصفهان-شیراز: 70 دقیقه، اهواز-شیراز: 65 دقیقه، کیش-شیراز: 45 دقیقه، مشهد-شیرار: 90 دقیقه.

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مِستربلیط
  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت