بلیط هواپیما تهران

سفر اقتصادی

با راهکارهای مختلفی در هزینه های شما صرفه جویی می کنیم.

رزرو آسان

به سادگی برنامه سفر دلخواهتان را در اختیار شما می گذاریم.

تجربه دلنشین

در 24 ساعت 7 روز هفته مانند یک دوست از شما پشتیبانی می کنیم.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز تهران از مستر بلیط

تهران پایتخت ایران است و با مساحتی در حدود 730 کیلومتر مربع به عنوان بزرگ‌ترین شهر کشور محسوب می‌شود. تهران دارای بیش از هشت میلیون نفر جمعیت است و همین موضوع این شهر را به عنوان پرجمعیت ترین شهر ایران، دومین شهر پرجمعیت خاورمیانه و پرجمعیت ترین شهر در منطقه‌ی غرب آسیا تبدیل کرده است. تهران به عنوان بزرگ‌ترین شهر فارسی زبان در سراسر جهان شناخته می‌شود. این شهر که به عنوان مرکز اقتصادی در کشور محسوب می‌شود مشاغل زیادی را در خود جای داده است. تهران دارای ششمین برج مخابراتی بلند در جهان و بلندترین برج مخابراتی در ایران است. برج میلاد که به نوعی نماد مدرن شهر تهران است در شمال غربی این شهر قرار گرفته است. آب و هوای تهران نیمه خشک است. کمینه‌ی دمای هوا در این شهر 11- و بیشینه‌ی دما 40 درجه‌ی سانتی گراد گزارش شده است. شهر تهران با برخورداری از مجموعه‌ی آثار دیدینی که شامل باغ‌ها، کاخ‌ها، موزه‌ها، ... می‌شود همواره یکی از پر رفت و آمدترین شهرهای ایران بوده است. تهران از دو فرودگاه برخوردار است که هر دو فرودگاه‌هایی بین المللی هستند. فرودگاه بین المللی امام خمینی به پروازهای بین المللی و فرودگاه بین المللی مهرآباد به پروازهای داخلی و حج اختصاص یافته است. به دلیل اینکه فرودگاه مهرآباد داخل شهر تهران واقع شده و همچنین از ایستگاه مترو بهره مند است، می‌توان گفت سفر هوایی به تهران گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود. خرید آنلاین بلیط هواپیما در سال‌های اخیر پروسه‌ی قبل از سفر را تا حد زیادی آسان کرده است. تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور به دلیل اهمیت شهر تهران همواره پروازهای منظمی به این شهر ارائه می‌کنند. بلیط هواپیما تهران در گروه پرتقاضاترین بلیط‌های هواپیما در کشور قرار دارد. مِستر بلیط به عنوان یکی از جامع‌ترین و معتبرترین وب‌سایت‌های فروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس، لیست کاملی از پروازهای تهران برای کاربران فراهم می‌کند. برای تهیه‌ی اطلاعات مربوط به خرید و قیمت بلیط هواپیما به مقصد تهران می‌توانید در پنل بالا مبدأ و تاریخ پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید!

flights

خلاصه سفر با هواپیما به تهران

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

تهران تا مشهد
1 ساعت و 30 دقیقه
تهران تا کيش
1 ساعت و 40 دقیقه
تهران تا شيراز
1 ساعت و 20 دقیقه
تهران تا اهواز
1 ساعت و 10 دقیقه

برنامه پروازهای تهران

مسیر چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه
بلیط پرواز مشهد تهران
بلیط پرواز کيش تهران
بلیط پرواز شيراز تهران
بلیط پرواز اهواز تهران
مسیر چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه
بلیط پرواز مشهد تهران
مسیر چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه
بلیط پرواز کيش تهران
مسیر چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه
بلیط پرواز شيراز تهران
مسیر چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه
بلیط پرواز اهواز تهران

فرودگاه مهرآباد در قسمت غربی شهر قرار دارد و فاصله آن از مرکز شهر حدود 7 کیلومتر است. برای رسیدن به این فرودگاه می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، مترو و تاکسی استفاده کنید. خودرو شخصی یکی دیگر از گزینه ها برای تردد در مسیر این فرودگاه است. اگر وارد شهر تهران شده اید می توانید از خودروهای اجاره ای که هم در فرودگاه و هم در سطح شهر وجود دارند استفاده کنید. چهار پارکینگ با ظرفیت های متفاوتی در این فرودگاه وجود دارد، که برای قرار دادن خودرو شخصی در آنها، گزینه مناسبی به شمار می روند. کلیه پروازهائی که در آن انجام می گیرد به مقاصد داخلی است و از 6 ترمینال اصلی آن صورت می پذیرند. آدرس: تهران، فرودگاه مهرآباد.

سفر به تهران را می توانید در کلیه فصل ها انجام دهید زیرا هر فصل در این شهر زیبائی های خود را دارد ولی پیشنهاد ما به شما روزهای خنک سال است

.

خرید آنلاینی روشی است که از دیگر روش های خرید مناسب تر است، مستر بلیط ارائه دهنده خدمات رزرو و خرید بلیط آنلاین است که با استفاده از تکنولوژی های جدید، ارزان ترین گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد.

شهر تهران به علت وسعت و قدمتی که دارد از جاذبه های گردشگری و تاریخی زیادی برخوردار است که از میان آنها این موارد را برای شما نام می بریم: میدان و برج آزادی، برج میلاد، پل طبیعت، کاخ گلستان، خانه موزه مقدم و غیره.

شیراز-تهران: 70 دقیقه، اصفهان- تهران: 70 دقیقه، اهواز- تهران: 65 دقیقه، کیش- تهران: 45 دقیقه، مشهد- تهران: 90 دقیقه.

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

وارد کردن شماره موبایل

مزایای اپلکیشن مِستربلیط

  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت