بلیط هواپیما رشت

راهکارهایی برای کاهش هزینه سفر

پیشنهادهای لحظه آخری، ارزیابی، پیش‌بینی و رهگیری قیمت و...

آسان و در دسترس

آنلاین مقایسه کنید، بخرید و برنامه‌ریزی برای سفر لذت ببرید.

همراهی در تمام مدت سفر

۷ روز هفته ۲۴ ساعته مثل یک دوست پشتیبانتان هستیم.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز رشت از مستر بلیط

کلان‌شهر رشت مرکز استان گیلان است و در قسمت شمالی ایران قرار دارد. این شهر زیبا که به عنوان سومین شهر گردشگرپذیر در ایران شناخته می‌شود، القاب زیادی از جمله بزرگ‌ترین و پرجمعیت ترین شهر شمال ایران و همینطور بزرگ‌ترین و پرجمعیت ترین شهر گیلک نشین جهان را از آن خود کرده است. شهر باران، رشت، از آب و هوایی معتدل و شبه مدیترانه ای برخوردار است؛ تابستان‌های گرم و مرطوب و زمستان‌های سرد و مرطوب خصوصیت بارز آب و هوایی در رشت است.

یونسکو شهر خلاق را شهری می‌شناسد که از نوآوری و توان‌مندی‌های شهروندان در توسعه‌ی پایدار شهری استفاده کند. لازم به ذکر است شهر رشت در سال 2015 به شبکه‌ی شهرهای خلاق یونسکو پیوست. از جمله مهم‌ترین تولیدات شهر رشت می‌توان به برنج، فولاد و داروهای ضد سرطان اشاره کرد. رشت یکی از مهم‌ترین و زیباترین شهرهای ایران است و به عنوان یکی از قطب‌های گردشگری در کشور به شمار می‌رود. روز دوازدهم دی ماه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز رشت درج شده است.

همانطور که ذکر شد رشت با برخورداری از مجموعه ای از جاذبه‌های طبیعی و اماکن دیدنی و همینطور آب و هوایی مطبوع به عنوان یکی از مقاصد اصلی برای سفر محسوب می‌شود. چنانچه علاقه مند به سفر به رشت با وسایل نقلیه‌ی عمومی باشید می‌توانید از اتوبوس، قطار و هواپیما استفاده نمایید. اما از آنجایی که فرودگاه سردار جنگل رشت داخل شهر و در بلوار ولیعصر رشت واقع شده، به نظر می‌رسد آسان‌ترین راه برای سفر به رشت هواپیما است. شرکت‌های هواپیمایی معتبر بلیط هواپیما رشت را در زمان بندی مشخصی به مسافران این مقصد زیبا ارائه می‌دهند.

مِستر بلیط که یکی از قدیمی‌ترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است، در کم‌ترین زمان لیست کاملی از پروازهای رشت را برای شما فراهم می‌کند. با استفاده از مستر بلیط می‌توانید اطمینان داشته باشید که ارزان‌ترین بلیط هواپیما را خریداری نموده اید. برای تهیه‌ی اطلاعات مربوط به خرید و قیمت بلیط هواپیما به مقصد رشت می‌توانید در پنل بالا مبدأ و تاریخ پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

flights

خلاصه سفر با هواپیما به رشت

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

رشت تا تهران
1 ساعت و 10 دقیقه
رشت تا مشهد
1 ساعت و 40 دقیقه
رشت تا اهواز
1 ساعت و 50 دقیقه
رشت تا کيش
2 ساعت

برنامه پروازهای رشت

مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز تهران رشت
بلیط پرواز مشهد رشت
بلیط پرواز اهواز رشت
بلیط پرواز کيش رشت
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز تهران رشت
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز مشهد رشت
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز اهواز رشت
مسیر جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه
بلیط پرواز کيش رشت

فرودگاه در حاشیه شمال غربی شهر رشت قرار دارد ولی علی رغم اینکه این فرودگاه در بیرون شهر واقع شده است ولی مسافت طولانی از مرکز شهر ندارد و در حدود 7.4 کیلومتر از آن فاصله دارد. به همین خاطر مشکلی برای تردد در این مسیر نخواهید داشت و به راحتی با کمک تاکسی و یا خودرو شخصی می توانید به سمت فرودگاه حرکت کنید. هنگام خارج شدن از فرودگاه می توانید با تاکسی های فرودگاه یا خودروهای اجاره ای این کار را انجام دهید. آدرس: رشت، فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت.

رشت در قسمت شمالی کشور ایران قرار دارد و جزء مناطق گردشگر پذیر است و سفر به آن در کلیه فصول سال انجام می پذیرد ولی فصل تابستان و پائیز از بهترین فصل ها هستند.

مستربلیط از سایت های رزرو و خرید آنلاین است، که با کمک آن می توانید بلیط هواپیمای ارزان قیمت خریداری کنید.

اولین و بزرگترین جاذبه گردشگری رشت سواحل دریای خزر است، علوه بر این، جاذبه های دیگری نیز دارد که از میان آنها می توان به دومین شعبه هایپرمارکت نجم خاورمیانه، پیاده راه اعلم الهدی، موزه سردار جنگل، سبزه میدان، خانه سمیعی و ... .

مدتی زمان متوسط که، یک پرواز به طول می انجامد تا از مبدا برخی شهرها به رشت برسد در ادامه آمده است: تهران-رشت: 70 دقیقه، مشهد- رشت: 90 دقیقه، شیراز-رشت: 100 دقیقه، اهواز-رشت: 120 دقیقه، کیش-رشت: 120 دقیقه.

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مِستربلیط
  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت