برای بهره‌مندی از مزایای کاربری، وارد شوید.

خرید بلیط هواپیما کاسپین

سفر اقتصادی

با راهکارهای مختلفی در هزینه های شما صرفه جویی می کنیم.

رزرو آسان

به سادگی برنامه سفر دلخواهتان را در اختیار شما می گذاریم.

تجربه دلنشین

در 24 ساعت 7 روز هفته مانند یک دوست از شما پشتیبانی می کنیم.

شرکت هواپیمایی کاسپین در سال ۱۳۷۲ و با مرکزیت تهران تأسیس شد. قطب فعالیت کاسپین فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران می‌باشد. شرکت هواپیمایی کاسپین را می‌توان گزینه‌ی مناسبی هنگام خرید بلیط هواپیما دانست. ایرلاین کاسپین با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران فعالیت کرده و در هفته حدوداً سیصد پرواز به مقاصد داخلی و خارجی را انجام می‌دهد. پس از اینکه این شرکت هواپیماهای توپولوف را به منظور افزایش سطح کیفی و ایمنی پروازها از ناوگان خود کنار گذاشت، اقدام به وارد کردن چند هواپیمای مدرن از جمله بوئینگ ۷۳۷ کرد. هم اکنون کاسپین مالک ۱۱ فروند هواپیما اعم از ۵ فروند بوئینگ است. یکی از مهم‌ترین خصوصیات شرکت هواپیمایی کاسپین را می‌توان بهره گیری از نیروی متخصص دانست. استفاده از هواپیماهای مدرن و جدید در کنار نیروهای مجرب عمده ترین دلایل رشد شرکت کاسپین تلقی می‌شود.

همانطور که ذکر شد مسافرانی که قصد سفر به مقاصد داخلی و خارجی را دارند می‌توانند نسبت به خرید بلیط هواپیما کاسپین اقدام کنند. هواپیماهای این شرکت پروازهای داخلی و خارجی را به انجام می‌رسانند. از جمله مقاصد داخلی این شرکت می‌توان به مشهد، چابهار، کرمانشاه، قشم، اهواز، شیراز، عسلویه و دزفول اشاره کرد. هواپیماهای این شرکت از مبدأ تهران به استانبول، ازمیر، اسپارتا، سلیمانیه، بغداد، اربیل، نجف، و دبی نیز پرواز می‌کنند. مسافران شرکت هواپیمایی کاسپین ملزم به رعایت قوانینی هستند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان قوانین حمل بار و قوانین مربوط به پذیرش مسافر اشاره کرد. وزن مجاز بار در پروازهای داخلی شرکت کاسپین ۲۰ کیلوگرم و پروازهای خارجی این شرکت ۳۰ کیلوگرم است. برای ساک دستی داخل کابین هواپیما این وزن معادل ۴ کیلوگرم برآورد می‌شود. مسافران اجازه‌ی حمل هر گونه وسایل برنده و تیز مانند چاقو، مواد منفجره و آتش‌زا، مواد غذایی یخ زده مانند گوشت، مواد اسیدی و مواد خوراکی چسبنده به داخل کابین را ندارند. لازم به ذکر است مسافران پروازهای شرکت هواپیمایی کاسپین حداقل ۲ ساعت قبل از پرواز می‌بایست در فرودگاه حضور بهم رسانند.

برای سفرهایی آسان و لذت بخش می‌توانید بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین تهیه کنید. مِستر بلیط در زمره‌ی با سابقه ترین و خوشنام‌ترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است که در کمترین زمان کامل‌ترین لیست پروازهای کاسپین و دیگر شرکت‌های هواپیمایی را در اختیار شما قرار داده و امکان خریدی آسان را فراهم می‌کند.

مسیرهای پرتردد به مقصد کاسپین

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

flights

خلاصه سفر با هواپیما به کاسپین

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

وارد کردن شماره موبایل

مزایای اپلکیشن مِستربلیط

  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت