خرید بلیط هواپیما کاسپین

شرکت هواپیمایی کاسپین در سال ۱۳۷۲ و با مرکزیت تهران تأسیس شد. قطب فعالیت کاسپین فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران می‌باشد. شرکت هواپیمایی کاسپین را می‌توان گزینه‌ی مناسبی هنگام خرید بلیط هواپیما دانست. ایرلاین کاسپین با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران فعالیت کرده و در هفته حدوداً سیصد پرواز به مقاصد داخلی و خارجی را انجام می‌دهد. پس از اینکه این شرکت هواپیماهای توپولوف را به منظور افزایش سطح کیفی و ایمنی پروازها از ناوگان خود کنار گذاشت، اقدام به وارد کردن چند هواپیمای مدرن از جمله بوئینگ ۷۳۷ کرد. هم اکنون کاسپین مالک ۱۱ فروند هواپیما اعم از ۵ فروند بوئینگ است. یکی از مهم‌ترین خصوصیات شرکت هواپیمایی کاسپین را می‌توان بهره گیری از نیروی متخصص دانست. استفاده از هواپیماهای مدرن و جدید در کنار نیروهای مجرب عمده ترین دلایل رشد شرکت کاسپین تلقی می‌شود.

همانطور که ذکر شد مسافرانی که قصد سفر به مقاصد داخلی و خارجی را دارند می‌توانند نسبت به خرید بلیط هواپیما کاسپین اقدام کنند. هواپیماهای این شرکت پروازهای داخلی و خارجی را به انجام می‌رسانند. از جمله مقاصد داخلی این شرکت می‌توان به مشهد، چابهار، کرمانشاه، قشم، اهواز، شیراز، عسلویه و دزفول اشاره کرد. هواپیماهای این شرکت از مبدأ تهران به استانبول، ازمیر، اسپارتا، سلیمانیه، بغداد، اربیل، نجف، و دبی نیز پرواز می‌کنند. مسافران شرکت هواپیمایی کاسپین ملزم به رعایت قوانینی هستند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان قوانین حمل بار و قوانین مربوط به پذیرش مسافر اشاره کرد. وزن مجاز بار در پروازهای داخلی شرکت کاسپین ۲۰ کیلوگرم و پروازهای خارجی این شرکت ۳۰ کیلوگرم است. برای ساک دستی داخل کابین هواپیما این وزن معادل ۴ کیلوگرم برآورد می‌شود. مسافران اجازه‌ی حمل هر گونه وسایل برنده و تیز مانند چاقو، مواد منفجره و آتش‌زا، مواد غذایی یخ زده مانند گوشت، مواد اسیدی و مواد خوراکی چسبنده به داخل کابین را ندارند. لازم به ذکر است مسافران پروازهای شرکت هواپیمایی کاسپین حداقل ۲ ساعت قبل از پرواز می‌بایست در فرودگاه حضور بهم رسانند.

برای سفرهایی آسان و لذت بخش می‌توانید بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین تهیه کنید. مِستر بلیط در زمره‌ی با سابقه ترین و خوشنام‌ترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است که در کمترین زمان کامل‌ترین لیست پروازهای کاسپین و دیگر شرکت‌های هواپیمایی را در اختیار شما قرار داده و امکان خریدی آسان را فراهم می‌کند.

اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار
لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید و iOS را از طریق پیامک دریافت کنید!
 

مِستر بلیط

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
salam@mrBilit.com 021-61169000
وب‌سایت جدید مستربلیط را امتحان کنید!
مشاهده