vehicle vehicle vehicle vehicle

خرید بلیط هواپیما کاسپین

advantage
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

advantage
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

advantage
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

advantage
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

شرکت هواپیمایی کاسپین در سال ۱۳۷۲ و با مرکزیت تهران تأسیس شد. قطب فعالیت کاسپین فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران می‌باشد. ایرلاین کاسپین با همکاری نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران فعالیت کرده و در هفته حدوداً سیصد پرواز به مقاصد داخلی و خارجی را انجام می‌دهد. 

یکی از مهم‌ترین خصوصیات شرکت هواپیمایی کاسپین را می‌توان بهره گیری از نیروی متخصص دانست. استفاده از هواپیماهای مدرن و جدید در کنار نیروهای مجرب عمده ترین دلایل رشد شرکت کاسپین تلقی می‌شود. برای سفرهایی آسان و لذت بخش می‌توانید بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین تهیه کنید. 

مِستر بلیط در زمره‌ی با سابقه ترین و خوشنام‌ترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است که در کمترین زمان کامل‌ترین لیست پروازهای کاسپین و دیگر شرکت‌های هواپیمایی را در اختیار شما قرار داده و امکان خریدی آسان را فراهم می‌کند.

فعالیت این شرکت تنها به صنعت هوایی منتهی نمی گردد بلکه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز فعالیت گسترده ای دارد و موفق شده است مجموعه سامانه سیمرغ را که تنها سامانه بومی در صنعت هوانوردی محسوب می شود طراحی و تولید نماید. 

سامانه سیمرغ از بخش های مختلفی مانند بخش رزرواسیون و فروش، مدیریت، پذیرش مسافر و ... تشکیل شده است.

ناوگان

شرکت هواپیمایی کاسپین در اولین سال های فعالیت خود فقط 4 فروند هواپیما یاک 42 داشت ولی با تلاش های فراوان و اختصاص سرمایه ای به این بخش تعداد هواپیماهای خود  را به 11 فروند افزایش داد. 

پس از اینکه این شرکت هواپیماهای توپولوف را به منظور افزایش سطح کیفی و ایمنی پروازها از ناوگان خود کنار گذاشت، اقدام به وارد کردن چند هواپیمای مدرن از جمله بوئینگ ۷۳۷ کرد. هم اکنون کاسپین مالک ۱۱ فروند هواپیما اعم از ۵ فروند بوئینگ است. شرکت هواپیمایی کاسپین را می‌توان گزینه‌ی مناسبی هنگام خرید بلیط هواپیما دانست.

مسیرهای پروازی

هواپیماهای این شرکت پروازهای داخلی و خارجی را به انجام می‌رسانند. از جمله مقاصد داخلی این شرکت می‌توان به مشهد، چابهار، کرمانشاه، قشم، اهواز، شیراز، عسلویه و دزفول اشاره کرد. هواپیماهای این شرکت از مبدأ تهران به استانبول، ازمیر، اسپارتا، سلیمانیه، بغداد، اربیل، نجف، و دبی نیز پرواز می‌کنند. 

مسافران شرکت هواپیمایی کاسپین ملزم به رعایت قوانینی هستند که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان قوانین حمل بار و قوانین مربوط به پذیرش مسافر اشاره کرد. همانطور که ذکر شد مسافرانی که قصد سفر به مقاصد داخلی و خارجی را دارند می‌توانند نسبت به خرید بلیط هواپیما کاسپین اقدام کنند.

خدمات

این شرکت تمامی پروازهای داخلی و خارجی خود را در دو کلاس پروازی اکونومی و بیزنس کلاس ارائه می دهد و مسافران می توانند با توجه به بودجه و نیاز خود یکی از پروازها را در مسیر مورد نظر خود انتخاب نمایند. 

توجه داشته باشید پروازهای کلاس بیزنس پروازهای ویژه ای هستند که خدمات متنوع تری در طی آن ها به مسافران ارائه می گردد، از این رو دارای قیمت بالاتری هستند. کلاس های بیزنس و اکونومی خود دارای انواع مختلفی هستند و از کلاس های نرخی اکونومی می توان به K، M، H اشاره نمود. 

نوع سرویسی که کترینگ این شرکت هواپیمایی در طی پروازها ارائه می دهد در کلاس های پروازی مختلف متفاوت است و منوهای کلاس تجاری از تنوع بالاتری برای وعده های صبحانه، نهار، شام، میان وعده و .. برخوردار هستند. 

وزن مجاز بار در پروازهای داخلی شرکت کاسپین ۲۰ کیلوگرم و پروازهای خارجی این شرکت ۳۰ کیلوگرم است. برای ساک دستی داخل کابین هواپیما این وزن معادل ۴ کیلوگرم برآورد می‌شود. 

مسافران اجازه‌ی حمل هر گونه وسایل برنده و تیز مانند چاقو، مواد منفجره و آتش‌زا، مواد غذایی یخ زده مانند گوشت، مواد اسیدی و مواد خوراکی چسبنده به داخل کابین را ندارند. لازم به ذکر است مسافران پروازهای شرکت هواپیمایی کاسپین حداقل ۲ ساعت قبل از پرواز می‌بایست در فرودگاه حضور بهم رسانند.

مسیرهای پرتردد به مقصد کاسپین

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

flights

خلاصه سفر با هواپیما به کاسپین

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

iphone
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-code یا برای دانلود اسکن کنید.
bazaar google-play