بلیط هواپیما اهواز

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

flights

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

اهواز تا تهران
 
1 ساعت و 10 دقیقه
اهواز تا مشهد
 
2 ساعت و 30 دقیقه
اهواز تا اصفهان
 
1 ساعت
اهواز تا شيراز
 
1 ساعت و 20 دقیقه
اهواز تا کيش
 
1 ساعت و 30 دقیقه
اهواز تا رشت
 
1 ساعت و 50 دقیقه

راهنمای خرید اینترنتی پرواز اهواز از مستر بلیط

اهواز مرکز استان خوزستان و یکی از کلان‌شهرهای ایران است و در جنوب ایران قرار دارد. رودخانه‌ی کارون که پر آب‌ترین رودخانه‌ی ایران است در این شهر جاریست. رودخانه‌ی کارون شهر اهواز را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می‌کند. بخش بزرگی از استان خوزستان را جلگه تشکیل داده است که اهواز نیز در این بخش جلگه ای قرار دارد. شهر اهواز در زمره‌ی گرم‌ترین شهرهای ایران به حساب می‌آید، به طوریکه دمای هوا در برخی از روزهای سال تا 50 درجه‌ی سانتی گراد نیز می‌رسد.

اهواز هفتمین شهر پرجمعیت ایران است. دو شرکت بسیار مهم ایران به نام‌های شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران در شهر اهواز قرار داشته و مشغول فعالیت هستند. لازم به ذکر است شرکت نخست بزرگ‌ترین تویدکننده‌ی نفت ایران است. عرب‌های ایران و بختیاری‌ها عمده‌ی ساکنان شهر اهواز را تشکیل می‌دهند. در اکثر شهرهای ایران دشداشه لباس محلی مردان است و اهواز نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شهر اهواز به دلیل نقش مهمی که در اقتصاد کشور داراست و همینطور برخورداری از مجموعه ای از اماکن دیدنی، یکی از مقاصد مهم سفر در کشور محسوب می‌شود. یکی از جذاب‌ترین دیدنی‌های این شهر که در نوع خود کم نظیر است پل‌های اهواز است که با کاربری‌های گوناگون زیبایی خاصی به شهر بخشیده اند. اهواز به پایانه‌ی اتوبوسرانی، ایستگاه راه آهن و فرودگاه بین المللی مجهز است. مسافرت به اهواز اکثراً از طریق هواپیما انجام می‌شود. بلیط هواپیما اهواز از طریق شرکت‌های هواپیمایی کشور عرضه می‌شود.

به مقصد اهواز دو نوع بلیط چارتری و سیستمی وجود دارد، که بلیط چارتری قیمت کمتری دارد. البته در نظر بگیرید که امکان کنسلی بلیط هواپیما چارتر همیشه وجود ندارد. 

مِستر بلیط یکی از قدیمی‌ترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است. در این سامانه در کم‌ترین زمان می‌توانید به راحتی لیستی از ارزان‌ترین پروازها را یافته و به آسانی خریداری نمایید. برای تهیه‌ی اطلاعات مربوط به خرید و قیمت بلیط هواپیما به مقصد اهواز می‌توانید در پنل بالا مبدأ و تاریخ پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

سوالات متداول

فرودگاه اهواز از جمله فرودگاه هائي در کشور است که درون شهر قرار دارد، اين امر موجب شده تا رفت و آمد از آن به آساني انجام پذيرد. تاکسي هاي درون شهري رو به روي ترمينال داخلي آماده خدمت رساني به مسافران هستند، تاکسي بانوان از جمله خدماتي است که اين فرودگاه براي بانوان در نظر گرفته است. براي اينکه خود را به اين فرودگاه برسانيد مي توانيد از خودرو شخصي و تاکسي هاي استفاده کنيد. اين فرودگاه داراي دو ترمينال پروازي داخلي و خارجي است که کار جا به جائي مسافران را انجام مي دهند، ترددهاي انجام گرفته در ترمينال داخلي به مقصدهاي درون کشور است و ترمينال خارجي براي فرودگاه هاي کشورهاي اطراف خليج فارس و ترکيه، اين کار را انجام مي دهد. پارکينگ عمومي جهت قرار دادن خودرو شخصي براي بيش از 24 ساعت با ظرفيت 300 خودرو نيز در اين فرودگاه وجود دارد. آدرس: اهواز، بلوار پاسداران، فرودگاه بين المللي اهواز.

از آنجائي که اهواز در خطه جنوبي کشور و در ناحيه گرم ايران قرار دارد، بهترين زمان براي سفر به اين شهر اواخر فصل پائيز و کل فصل زمستان است

مستربليط از جمله وب ساي هاي رزرو و خريد بليط هواپيماست که با خريد از آن مي توانيد مزايايي همچون تخفيف هاي ويژه آن بهره مند شويد، پس بهترين روش خريد بليط هواپيما به صورت آنلاين است.

اهواز شهري با آب هوائي متفاوت از ديگر بخش هاي ايران است بنابراين جاذبه هاي گردشگري که در اين شهر وجود دارد مي تواند بسيار متنوع باشد. کارون که خود يکي از جاذبه هاي گردشگري در اين شهر است سبب به وجود آمدن پل هاي بسيار در اين شهر است. از ديگر جاذبه هاي آن مي توان به هشت بنگله، منزل ماپار، ميدان چهارشير، خيابان نادري و لشکري و ... اشاره کرد.

اهواز شهريست صنعتي و به علت وجود شرکت هاي مختلف نفتي در اين منطقه از سراسر ايران به اين شهر پروازهايي انجام مي گيرد که در ادامه به تعدادي از پرتردد ترين آنها اشاره مي کنيم: تهران-اهواز: 60 دقيقه، اصفهان-اهواز: 85 دقيقه، تبريز-اهواز: 105 دقيقه، شيراز-اهواز: 75 دقيقه، مشهد-اهواز: 120 دقيقه.

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما اهواز را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
یا برای دانلود اسکن کنید.