برای بهره‌مندی از مزایای کاربری، وارد شوید.

بلیط هواپیما اهواز

سفر اقتصادی

با راهکارهای مختلفی در هزینه های شما صرفه جویی می کنیم.

رزرو آسان

به سادگی برنامه سفر دلخواهتان را در اختیار شما می گذاریم.

تجربه دلنشین

در 24 ساعت 7 روز هفته مانند یک دوست از شما پشتیبانی می کنیم.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز اهواز از مستر بلیط

اهواز مرکز استان خوزستان و یکی از کلان‌شهرهای ایران است و در جنوب ایران قرار دارد. رودخانه‌ی کارون که پر آب‌ترین رودخانه‌ی ایران است در این شهر جاریست. رودخانه‌ی کارون شهر اهواز را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می‌کند. بخش بزرگی از استان خوزستان را جلگه تشکیل داده است که اهواز نیز در این بخش جلگه ای قرار دارد. شهر اهواز در زمره‌ی گرم‌ترین شهرهای ایران به حساب می‌آید، به طوریکه دمای هوا در برخی از روزهای سال تا 50 درجه‌ی سانتی گراد نیز می‌رسد.

اهواز هفتمین شهر پرجمعیت ایران است. دو شرکت بسیار مهم ایران به نام‌های شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران در شهر اهواز قرار داشته و مشغول فعالیت هستند. لازم به ذکر است شرکت نخست بزرگ‌ترین تویدکننده‌ی نفت ایران است. عرب‌های ایران و بختیاری‌ها عمده‌ی ساکنان شهر اهواز را تشکیل می‌دهند. در اکثر شهرهای ایران دشداشه لباس محلی مردان است و اهواز نیز از این قاعده مستثنی نیست.

شهر اهواز به دلیل نقش مهمی که در اقتصاد کشور داراست و همینطور برخورداری از مجموعه ای از اماکن دیدنی، یکی از مقاصد مهم سفر در کشور محسوب می‌شود. یکی از جذاب‌ترین دیدنی‌های این شهر که در نوع خود کم نظیر است پل‌های اهواز است که با کاربری‌های گوناگون زیبایی خاصی به شهر بخشیده اند. اهواز به پایانه‌ی اتوبوسرانی، ایستگاه راه آهن و فرودگاه بین المللی مجهز است. مسافرت به اهواز اکثراً از طریق هواپیما انجام می‌شود. بلیط هواپیما اهواز از طریق شرکت‌های هواپیمایی کشور عرضه می‌شود.

مِستر بلیط یکی از قدیمی‌ترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است. در این سامانه در کم‌ترین زمان می‌توانید به راحتی لیستی از ارزان‌ترین پروازها را یافته و به آسانی خریداری نمایید. برای تهیه‌ی اطلاعات مربوط به خرید و قیمت بلیط هواپیما به مقصد اهواز می‌توانید در پنل بالا مبدأ و تاریخ پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

flights

خلاصه سفر با هواپیما به اهواز

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

اهواز تا تهران
1 ساعت و 10 دقیقه
اهواز تا مشهد
2 ساعت و 30 دقیقه
اهواز تا اصفهان
1 ساعت
اهواز تا شيراز
1 ساعت و 20 دقیقه

برنامه پروازهای اهواز

مسیر سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه
بلیط پرواز تهران اهواز
بلیط پرواز مشهد اهواز
بلیط پرواز اصفهان اهواز
بلیط پرواز شيراز اهواز
مسیر سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه
بلیط پرواز تهران اهواز
مسیر سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه
بلیط پرواز مشهد اهواز
مسیر سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه
بلیط پرواز اصفهان اهواز
مسیر سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یک‌شنبه دوشنبه
بلیط پرواز شيراز اهواز

فرودگاه اهواز از جمله فرودگاه هائي در کشور است که درون شهر قرار دارد، اين امر موجب شده تا رفت و آمد از آن به آساني انجام پذيرد. تاکسي هاي درون شهري رو به روي ترمينال داخلي آماده خدمت رساني به مسافران هستند، تاکسي بانوان از جمله خدماتي است که اين فرودگاه براي بانوان در نظر گرفته است. براي اينکه خود را به اين فرودگاه برسانيد مي توانيد از خودرو شخصي و تاکسي هاي استفاده کنيد. اين فرودگاه داراي دو ترمينال پروازي داخلي و خارجي است که کار جا به جائي مسافران را انجام مي دهند، ترددهاي انجام گرفته در ترمينال داخلي به مقصدهاي درون کشور است و ترمينال خارجي براي فرودگاه هاي کشورهاي اطراف خليج فارس و ترکيه، اين کار را انجام مي دهد. پارکينگ عمومي جهت قرار دادن خودرو شخصي براي بيش از 24 ساعت با ظرفيت 300 خودرو نيز در اين فرودگاه وجود دارد. آدرس: اهواز، بلوار پاسداران، فرودگاه بين المللي اهواز.

از آنجائي که اهواز در خطه جنوبي کشور و در ناحيه گرم ايران قرار دارد، بهترين زمان براي سفر به اين شهر اواخر فصل پائيز و کل فصل زمستان است

مستربليط از جمله وب ساي هاي رزرو و خريد بليط هواپيماست که با خريد از آن مي توانيد مزايايي همچون تخفيف هاي ويژه آن بهره مند شويد، پس بهترين روش خريد بليط هواپيما به صورت آنلاين است.

اهواز شهري با آب هوائي متفاوت از ديگر بخش هاي ايران است بنابراين جاذبه هاي گردشگري که در اين شهر وجود دارد مي تواند بسيار متنوع باشد. کارون که خود يکي از جاذبه هاي گردشگري در اين شهر است سبب به وجود آمدن پل هاي بسيار در اين شهر است. از ديگر جاذبه هاي آن مي توان به هشت بنگله، منزل ماپار، ميدان چهارشير، خيابان نادري و لشکري و ... اشاره کرد.

اهواز شهريست صنعتي و به علت وجود شرکت هاي مختلف نفتي در اين منطقه از سراسر ايران به اين شهر پروازهايي انجام مي گيرد که در ادامه به تعدادي از پرتردد ترين آنها اشاره مي کنيم: تهران-اهواز: 60 دقيقه، اصفهان-اهواز: 85 دقيقه، تبريز-اهواز: 105 دقيقه، شيراز-اهواز: 75 دقيقه، مشهد-اهواز: 120 دقيقه.

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

وارد کردن شماره موبایل

مزایای اپلکیشن مِستربلیط

  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت