بلیط هواپیما زاگرس

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز زاگرس از مِستربلیط

شرکت هواپیمایی زاگرس در سال ۱۳۸۴ در منطقه‌ی آزاد اروند رود افتتاح شد. زاگرس در ابتدا پروازهایش را با توپولوف انجام می‌داد، اما در سال ۱۳۸۶ با خرید دو فروند هواپیمای MD تلاش کرد تا ناوگان خود را گسترش دهد. 

اولین پرواز بین المللی شرکت هواپیمایی زاگرس در سال ۱۳۸۷ در مسیر تهران دمشق صورت گرفت. در صورتی که نسبت به خرید بلیط هواپیما زاگرس اقدام کنید لازم است در پروازهای داخلی حداقل ۲ ساعت و در پروازهای خارجی حداقل ۳ ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید. 

امروزه این شرکت به دلیل خدمات متنوع و با کیفیتی که ارائه نموده، دارای جایگاه ویژه ای در میان برترین شرکت های هواپیمایی داخلی است. در حال حاضر بخش قابل توجهی از پروازهای کشور توسط این ایرلاین انجام می شود و در بسیاری از مقاصد داخلی و خارجی مشغول به فعالیت است. 

در حال حاضر هواپیمایی زاگرس دارای 19 فروند هواپیما است و سالانه بالغ بر 4 میلیون مسافر را در نقاط مختلف دنیا جابه جا می کند. فرودگاه بین المللی آبادان و فرودگاه بین المللی مهرآباد دو قطب اصلی این شرکت هواپیمایی هستند.

هواپیمایی زاگرس در طی سال های درخشان فعالیت خود توانست موفقیت های بسیاری را کسب نماید که از آن جمله می توان به دریافت گواهینامه part 145 وpart M در قسمت مهندسی تعمیرات هواپیما، دریافت استانداردهای بین المللی کیفی و ایمنی، ساخت کترینگ استاندارد و مجهز به دستگاه های مدرن و پیشرفته و ... اشاره نمود.

مِستر بلیط یکی از قدیمی‌ترین و مطمئن‌ترین وب‌سایت‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است. مستر بلیط لیستی از ارزان‌ترین پروازهای زاگرس و دیگر ایرلاین‌ها به مقاصد متفاوت داخلی و خارجی را در اختیار شما قرار داده و امکان خریدی ایمن و آسان را برای شما فراهم می‌نماید. 

ناوگان

شرکت هواپیمایی زاگرس هم اکنون پروازهای منظمی به مقاصد داخلی و برخی از مقاصد خارجی انجام می‌دهد. مدل های هواپیماهای این ناوگان به این شرح است:10 فروند ایرباس ای 320، ای 321، ای 319، 6 فروند مک دانل داگلاس ام دی 82، 3 فروند مک دانل داگلاس ام دی 83. 

این هواپیماها دارای ظرفیت های متفاوتی هستند و هر یک از آن ها در مسیرهای پروازی مختلفی با توجه به تعداد مسافران و میزان تقاضای بلیط در آن مسیر مورد استفاده قرار می گیرند. 

مسیرهای پروازی

تهران، مشهد، کیش، شیراز، یزد، اصفهان، آبادان، اهواز، بوشهر، قشم، ماهشهر، کرمان، کرمانشاه، شهرکرد و رشت مقاصد داخلی پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس به شمار می‌روند. 

زاگرس بلیط هواپیما خارجی نیز به مسافران عرضه می‌کند؛ از جمله مقاصد خارجی این ایرلاین می‌توان به استانبول، نجف، کویت، بحرین، ازمیر، دبی، بغداد، بصره و تفلیس اشاره کرد.

خدمات

ازخدمات متنوع این شرکت می توان به مجهز نمودن ناوگان خود به بهترین و مجهزترین هواپیماهای جهان، استخدام پرسنلی با تجربه و خوش برخورد، ارائه سرویس دهی و کتیرینگ با بهترین کیفیت و مرغوب ترین غذاها و ارائه پروازهای خود در دو کلاس اکونومی و بیزنس و ... اشاره نمود. 

این شرکت تمامی پروازهای داخلی و خارجی خود را در دو کلاس اکونومی (اقتصادی) و بیزنس کلاس (تجاری) ارائه می دهد. کلاس های پروازی و خدماتی که طی آن ها در اختیار مسافران قرار می گیرد در شرکت های هواپیمایی مختلف یکسان نیست و هر شرکتی  این کلاس ها را با امکانات و قیمت های متفاوتی ارائه می نماید. 

کلاس های پروازی بیزنس این شرکت دارای خدمات ویژه ای برای مسافران می باشد و در طی پروازهای این کلاس سرویس کیترینگ از تنوع بیشتری برخوردار است و پک های هدیه ای نیز به مسافران تقدیم می شود. 

پروازهای کلاس تجاری دارای قیمت بالایی هستند بنابراین در هنگام خرید بلیط هواپیما زاگرس ایر توجه نمایید که کدام نوع بلیط را انتخاب می کنید و در صورتی که قصد دارید سفر کم هزینه تری داشته باشید بهتر است پرواز کلاس اکونومی را انتخاب نمایید.

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما زاگرس را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.