vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

پیش‌فروش بلیط قطار؛ بازه‌ی ۱ تا ۲۳ مرداد قابل خرید می‌باشد.


بلیط قطار

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

خرید بلیط قطار

خرید بلیط قطار ، یکی از بهترین گزینه‌ها برای مسافرت است. قطار به دلیل  ارزان   بودن و ایمنی بیشتر مورد استقبال مسافرین قرار گرفته است. در ایران چهار شرکت اصلی راه آهن جمهوری اسلامی (رجا)، سفیر ریل آسیا (سفیر)، ریل پرداز نوآفرین و شرکت قطارهای مسافری و باری جوپار   (فدک) فعالیت می کنند که سایر شرکت ها و قطارها زیر مجموعه این ها هستند. همچنین تمام قطارها در بستر  شرکت راه آهن جمهوری اسلامی  ایران فعالیت می کنند .  مِستر بلیط  تمام قطارها را جستجو می کند و نمایش می دهد .

فروش بلیط قطار از طریق بیش از 1600 نمایندگی فروش در سراسر کشور و وب سایت های فروش اینترنتی انجام می شود که اطلاعات تمام آن ها یکسان است و اگر یکی ظرفیت خالی برای فروش بلیط نداشته باشد، دیگری هم ندارد. بنابراین اگر در وب سایت جستجو کردید و بلیط مورد نظر را نیافتید نیازی به مراجعه به نمایندگی های فروش نیست. تا چند سال گذشته برای خرید بلیط قطار به آژانس های مسافرتی مراجعه می کردیم و حتی در صف های طولانی منتظر می ماندیم تا بلیط قطار بخریم. اما حالا فرصت خرید اینترنتی بلیط قطار ایجاد شده است تا همه در هر مکانی که هستند همزمان بتوانند قطارها را جستجو کنند و مناسبترین بلیط را انتخاب نمایند .

سفر با قطار می تواند بسیار دلچسب باشد و برای شما و خانواده تان خاطراتی خوب و فراموش نشدنی بوجود آورد. سفر با قطار بدون شک ایمن ترین و کم ریسک ترین انتخاب برای مسیرهای داخلی است. معمولا افرادی که حس ماجراجویی بیشتری دارند و می خواهند از مسیر سفر مانند مقصد لذت ببرند، قطار را انتخاب می کنند. با خرید بلیط قطار از صفحه رزرو آنلاین بلیط قطار مستربلیط دیگر دغدغه ای برای شروع سفر نخواهید داشت و می توانید به جنبه های مهم تر سفر بپردازید .

به آسانی از همین صفحه می‌توانید مبدا، مقصدد و تاریخ سفرتان را مشخص کرده و بلیط‌های موجود را مشاهده کنید تا بلیط‌های موردنظرتان را مشاهده بفرمایید. در صفحه نتایج فیلترهایی فراهم شده تا راحت‌تر بتوانید نتایح را فیلتر کنید تا آنچه که مدنظرتان است را پیدا کنید. در ادامه کافیست بلیط را انتخاب کرده و مراحل رزرو کردن را پیش بروید. در مسیر رزرو بلیط قطار هرکجا که مشکلی پیش می‌آمد تنها کافیست با تیم پشتیبانی مِستربلیط تماس بگیرید و مشکل خود را در میان بگذارید.

در سایت مِستر بلیط پیش فروش بلیط قطار نیز انجام می‌شود. برای آنکه به موقع از پیش فروش‌ها اطلاع پیدا کنید، حساب کاربری‌تان را بسازید و مراحل را پیش بروید. به این ترتیب اغلب زمان‌های پیش فروش قطار به شما اعلام خواهد شد. توجه داشته باشید که بعد از دریافت اطلاعیه پیش‌فروش خرید بلیط قطار را انجام دهید  تا ظرفیت تکمیل نشود.
اگر می‌خواهید خرید بلیط قطار فوری را در چند روز یا چند ساعت مانده به زمان سفر انجام دهید، به این نکته توجه کنید که ممکن است بلیط پیدا نکنید.

لازم به ذکر است که در وب سایت مِستربلیط هرآنچه برای خرید بلیط قطار در مدت زمانی کوتاه و به راحتی نیاز دارید را فراهم کرده‌ایم. سایت به گونه ای طراحی شده تا بدون هیچگونه دغدغه‌ای خرید اینترنتی بلیط قطار را انجام دهید. در ادامه بیشتر در مورد خرید آنلاین بلیط صحبت خواهیم کرد.

خرید آنلاین بلیط قطار

خوشبختانه بیش از یک دهه است که برای خرید بلیط قطار به آسانی می‌توانید از طریق سایت‌های فعال در حوزه فروش بلیط از جمله مِستربلیط اقدام کنید. برای این منظور به سادگی از همین صفحه می‌توانید اقدام کنید. به ابتدای صفحه بروید و مبدا و مقصد سفر را انتخاب کنید. البته تاریخ و تعداد مسافران را نیز فراموش نکنید. در ادامه فهرستی از بلیط‌های مناسب برای شما نمایش داده می‌شود. در ادامه به آسانی می‌توانید رزرو اینترنتی بلیط قطار را انجام دهید.

در صفحه‌ای که نتایج نمایش داده می‌شود، می‌توانید با استفاده از فیلترهای موجود نتایج را به آنچه که می‌خواهید محدود کنید. این فیلترها شامل زمان حرکت، نوع کوپه، شرکت مسافربری و... می‌شود. فقط کافیست منوی مربوطه را باز کرده و گزینه موردنظرتان را انتخاب کنید.

علاوه‌بر تمام این موارد، مِستربلیط به فکر کمترین قیمت نیز بوده است. گزینه‌ای در صفحه نمایش وجود دارد که به کمک آن می‌توانید نتایج را از کمترین به بیشترین قیمت مرتب‌سازی کنید. به این ترتیب نیازی نیست که در میان بلیط‌های موجود بگردید و کمترین قیمت را پیدا کنید. خرید آنلاین بلیط کمک می‌کند تا به آسانی بلیط مورد نظرمان را بیابید و همچنین به سادگی و در زمانی کوتاه بتوانیم بلیط ارائه شده توسط شرکت‌های حمل و نقل ریلی مختلف را با هم مقایسه کرده و گزینه مناسب را خریداری کنید.

به همین سادگی می‌توانید خرید اینترنتی بلیط قطار را انجام دهید. البته اگر به هر علتی بعد از خرید اینترنتی بلیط قطار مجبور به کنسل کردن و استرداد بلیط شدید، از بخش پیگیری خرید و کنسلی می‌توانید اقدام به اینکار نمایید.

همچنین برای رزرو هتل نیز مِستربلیط به شما کمک خواهد کرد. به هر جای کشورمان که قصد سفر دارید می‌توانید رزرو اقامتگاه را در سایت مِستربلیط انجام دهید. به ‌علاوه اگر موفق به خرید بلیط قطار نشدید و قصد سفر با هواپیما، اتوبوس یا تاکسی سواری را داشتید نیز مِستربلیط در کنار شما خواهد بود.

قیمت بلیط قطار

هزینه کم سفر با قطار نسبت به سفر با هواپیما یکی از دلایل محبوبیت سفر با قطار است. قیمت بلیط قطار به مسافت میان مبدا و مقصد سفر و نوع قطاری که برای سفر انتخاب می‌کنید دارد. برای آنکه از هزینه‌های سفر با قطار اطلاع پیدا کنید، می‌توانید در همین صفحه مبدا، مقصد و تاریخ سفرتان را وارد کنید تا در ادامه فهرستی از بلیط‌های مدنظرتان همراه با قیمت را پیدا کنید.

اگرچه حمل‌ونقل ریلی باعث شده تا هزینه سفر مقرون‌به‌صرفه شود، اما مدت زمان سفر را نیز طولانی‌تر می‌کند. بنابراین اگر ترجیح می‌دهید که از مسیر سفرتان .لذت ببرید و در عین حال سفر با اتوبوس نیز چندان مورد توجه‌تان نیست، قطار بهترین انتخاب است

برای خرید بلیط قطار ارزان مِستربلیط راهکاری ساده را فراهم کرده است. کافیست در همین صفحه مبدا، مقصد و تاریخ حرکت را مشخص کنید و چند ثانیه صبر کنید تا به صفحه نتایج برسیم. در صفحه نتایج گزینه مرتب‌سازی براساس کمترین قیمت را انتخاب کنید. به همین راحتی بلیط‌ها از ارزان‌ترین برای شما نمایش داده می‌شود و به آسانی می‌توانید خرید بلیط قطار ارزان را انجام دهید.

شرایط رزرو بلیط قطار

آقایان و خانم هایی که به تنهایی با قطار سفر می کنند می توانند بلیط خود را در کوپه ویژه برادران و خواهران خریداری نمایند. البته مادرانی که با کودک خود سفر می کنند باید توجه داشته باشند که کودک پسر بزرگتر از 6 سال اجازه ورود به کوپه خواهران را ندارد. مسافرین گرانقدر خانواده معظم شهدا و جانبازان می توانند در صفحه ورود اطلاعات عنوان مورد نظر را انتخاب نمایند تا مشمول تخفیف بشوند. همراه داشتن کارت شناسایی معتبر جهت سوار شدن به قطار برای این مسافرین الزامی است.

در شروع جستجو گزینه ای برای دربست کردن  کوپه قطار  وجود دارد. اگر تعداد مسافرین از تعداد صندلی کوپه کمتر است و قصد دارید کسی مزاحمتان نشود می توانید این گزینه را انتخاب کنید. اگر این گزینه را انتخاب کردید نیازی نیست تعداد مسافرین را افزایش بدهید و فقط تعداد مسافرین واقعی را انتخاب کنید. سیستم به صورت خودکار پس از خرید صندلی های دیگر کوپه را برای شما ذخیره می کند. قیمت هر نفر کسری برای کوپه دربست کمی کمتر از قیمت بلیط یک بزرگسال عادی است.

مسافرین قطار رجا از مبدا تهران و مشهد (بلیط قطار تهران مشهد) می توانند تنها با ارائه کارت شناسایی معتبر و بدون چاپ بلیط قطار سفر خود را انجام بدهند. اما مسافرین سایر قطارها و مبداها باید نسبت به چاپ بلیط قطار در ایستگاه راه آهن یا یکی از آژانس های مسافرتی معتبر با استفاده از شماره سریال، سالن و کوپه و همراه داشتن کارت شناسایی معتبر اقدام کنند. چنانچه قطار ملزم به پرداخت خسارت به مسافرین شود، این مبلغ تنها به مسافرین دارای بلیط چاپ شده پرداخت خواهد شد.

با مِستر بلیط، به راحتی و با چند کلیک می توانید بلیط قطار خود را رزرو کنید. بدون خروج از منزل! بدون اتلاف وقت! بدون ایستادن در صف! بدون هزینه اضافی! تنها کافیست که شهر مبدا و شهری که میخواهید به آن سفر کنید را در بخش رزرو (بالای این صفحه) وارد کرده و سپس تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید. این شما و این هم تنوع بالایی از  بلیط قطار ارزان و کوپه دربست  از شرکتهای راه آهن مختلف! همچنین به طور مستقیم میتوانید به رزرو بلیط قطار تهران شیراز  و بلیط قطار تهران بندر عباس  نیز بپردازید.

چطور از مستربلیط، بلیط قطار بخریم؟

در صفحه ی اصلی ابتدا بر روی سربرگ قطار کلیک کرده ، سپس ایستگاه مبدا و ایستگاه مقصد ،تاریخ رفت ، نوع سهمیه فروش (مسافرین عادی ، ویژه خواهران،ویژه برادران و حمل خودرو) و تعداد مسافرین (بزرگسال بالاتر از 12 سال ؛ کودک 12 - 2 سال و نوزاد کمتر از 2 سال) خود را وارد نمایید. در صورتی که مایل هستید کوپه ی قطار دربست خودتان باشد، گزینه کوپه دربست را انتخاب کنید.
با کلیک بر روی دکمه جستجوی قطار ها ، قطارهای آن تاریخ به شما نمایش داده می شود، در صورتی که قصد خرید بلیط قطار را دارید گزینه ی رزرو آنلاین را انتخاب نمایید.

صفحه ای باز می شود که شامل سه بخش می باشد (اطلاعات درج شده در سمت راست صفحه به صورت کامل مطالعه گردد):

  1. صورتحساب سفر: در این بخش شما می توانید مبلغ کل صورتحساب خود را مشاهده نمایید. 
  2. اطلاعات مسافرین: در این بخش باید اطلاعات مسافرین خود اعم از جنسیت ، نام و نام خانوادگی ، ملیت ، تاریخ تولد، کد ملی و در صورتی که مسافر خارجی باشد اطلاعات گذرنامه ای را به صورت دقیق وارد نمایید. توجه کنید باید اطلاعات شناسنامه یا گذرنامه ی مسافران وارد گردد. در صورتی که قبلا خرید داشته اید می توانید از گزینه مسافرین قبلی استفاده کنید. در صورتی که برای بلیط قطار خارجی اقدام به خرید می کنید نام و نام خانوادگی به صورت لاتین نیز باید وارد گردد.
  3. اطلاعات تماس: در این بخش باید شماره موبایل و ایمیل خود را به صورت صحیح وارد نمایید. لازم به ذکر است وارد کردن ایمیل به صورت اختیاری می باشد. این اطلاعات تنها راه دسترسی ما به شما می باشد و در صورتی که مشکلی در رزرو شما به وجود آید از این طریق به شما اطلاع داده خواهد شد. سپس در صورتی که شرایط و مقررات سایت را مطالعه کرده اید، بر روی دکمه ی تایید و پرداخت کلیک کنید.

در صفحه بعد اطلاعاتی که وارد کردید مجددا نمایش داده می شود، در صورت درج اطلاعات اشتباه می توانید از گزینه بازگشت استفاده نمایید و مجددا اطلاعات صحیح را ثبت نمایید و در صورت عدم مشکل در وارد کردن اطلاعات ،با کلیک بر روی دکمه ی تایید و پرداخت، وارد درگاه بانک شوید و اطلاعات کارت بانکی خود را ثبت و پرداخت خود را انجام دهید. هنگامی که وارد درگاه بانک می شوید می توانید مجددا مبلغی که از شما کسر می گردد را مشاهده کنید. از زمانی که پرداخت خود را انجام می دهید نهایت 30 دقیقه زمان نیاز است تا بلیط شما نهایی و فایل بلیط برای شما ارسال گردد.

اگر بعد از خرید بلیط به هر علتی از سفر منصرف شدید تا زمان دیگر را انتخاب کردید باید برای استرداد بلیط قطار با کد رهگیری اقدام کنید. البته چنانچه از مِستربلیط خرید کرده برای برای استرداد بلیط کافیست به بخش پیگیری خرید و کنسلی بروید و مراحل را در پیش بگیرید تا به آسانی بلیط را کنسل کنید. در مِستربلیط هر آنچه که برای خرید آسان و حتی استرداد بی‌دردسر بلیط نیاز دارید در اختیارتان قرار گرفته است.

شرایط و مقررات حمل خودرو توسط قطار چیست؟

توجه داشته باشید که ساعت حرکت درج شده روی بلیط حمل خودرو، آخرین زمان پذیرش خودرو جهت اعزام از مبدا حرکت بوده و شروع پذیرش خودرو از ساعت 8 صبح روز حرکت قطار تعیین می گردد.

جهت خودروهای عبوری از ایستگاه تهران، لازم است بلیت حمل خودرو در مسیر دوم با یک روز فاصله از روز ورود قطار حمل خودرو به تهران صادر گردد(به عنوان مثال در مسیر تبریز- کرمان ، درصورتی که ورود قطار حمل خودرو از تبریز به تهران ، بامداد روز دوشنبه باشد، باید بلیط تهران - کرمان برای روز سه شنبه صادر گردد) با رفع محدودیت ایستگاه تهران ، این فاصله زمانی کاهش خواهد یافت.

برای دستیابی به سطح ایمنی بیشتر ، میزان بنزین موجود در باک خودروهای تحویلی در هنگام تحویل به انبار توشه جهت بارگیری به واگن های خودروبر) نباید بیشتر از یک چهارم حجم باک باشد (رعایت این بند کاملا ضروری است) به لحاظ ضرورت رعایت موارد ایمنی خودرو ها "سر باتری" در مبدا جدا میشود و در مقصد مجددا نصب می گردد.

امکان حمل خودرو با ارتفاع بیش از 158 سانتی‌متر و هم چنین عرض بیش از 180 سانتی‌متر (اکسل پهن) با واگن حمل خودرو وجود ندارد. از پذیرش هرگونه وسایل و لوازم اضافی (غیر از جک و زاپاس) در داخل خودرو خودداری می شود و هیچ گونه ادعایی در این خصوص در هنگام تحویل خودرو به مالک پذیرفته نمی شود.

از صاحبان خودروهای اعزامی تقاضا می شود، در خصوص وجود هرگونه نقص و یا آسیب دیدگی قبلی و یا کسری لوازم خودروهای اعزامی با مسئولین اعزام همکاری و هماهنگی لازم معمول دارند تا در مقصد با مشکلات عدیده مواجه نگردند. برای ارسال خودروهای سازمان ها، داشتن معرفی از سازمان الزامی است.

برای خودروهای "صفر کیلومتر" که هنوز شماره نشده اند ، شش رقم آخر شماره شاسی به جای شماره پلاک درج میشود. همچنین ارائه برگه فروش هنگام تحویل خودرو ، الزامی است. برای خودروهای گذر موقت و عبوری صدور بلیط (با شماره پلاک گذر موقت) فقط تا قبل از به اتمام رسیدن زمان مجوز عبور، مجاز است. ارائه اوراق شناسایی مالک ، سند و کارت مالکیت خودرو هنگام تحویل دادن و تحویل گرفتن آن الزامی می باشد.

حق بیمه خودرو بر مبنای درصدی از ارزش خودرو به صورت جداگانه محاسبه و در زمان پذیرش خودرو دریافت خواهد شد. پذیرش خودروهای خاموش ، معیوب و تصادفی امکان‌پذیر نبوده و فقط خودروهای روشن پذیرفته می شود. برای خودروهای خارجی داشتن اصل برگ سبز گمرکی الزامی است. برای خودروهای سیاسی داشتن معرفی نامه از سفارت مربوطه الزامی است. اقداماتی که باید در مقصد انجام شود: به محض اطلاع از ورود خودرو به مقصد نسبت به ترخیص و تحویل خودرو با در دست داشتن مدارک مثبته (کارت ماشین ، کارت شناسایی معتبر)اقدام شود.

سوالات متداول

خرید بلیط قطار برای کودک تنها وجود ندارد ، زیرا کودک حتما باید همراه با یک بزرگسال باشد.
خرید گروهی بلیط قطار به تعداد بیش از 30 نفر اطلاق میشود که میتوانید جهت خرید و رزرو با شماره تماس 61169000-021 تماس حاصل فرمایید.
با خرید یک بلیط قطار 5 ستاره فدک ، از یک شب اقامت رایگان در یکی از هتل های مجری طرح در مشهد بهره‌مند خواهید شد. در صورت خرید بلیط قطار 5 ستاره فدک با هتل تهران مشهد ، شب بعد از تاریخ حرکت را در هتل اقامت رایگان خواهید داشت. در صورت خرید بلیط 5 ستاره فدک با هتل مشهد تهران، شب قبل از تاریخ حرکت را در هتل اقامت رایگان خواهید داشت.
تفاوت این دو قطار در ارائه خدمات می باشد به عنوان مثال در قطار فدک ویژه در منوی غذایی حق انتخاب بین چهار نوع غذا وجود دارد اما در قطار بیزینس بین 2 غذا مسافر حق انتخاب دارد. در قطار ویژه پذیرایی همراه با آجیل و سالاد وجود دارد. به طور کلی قطار های فدک ویژه خدمات بهتری نسبت به قطار های فدک بیزینس دارد. این قطار، ترانسفر رایگان از ایستگاه راه آهن تا هتل را دارد و به صورت خودکار اتاق در هتل برای یک شب اقامت برای مسافرین رزرو شده است. چنانچه به عنوان مثال مسافرین 4 نفر هستند هتل یک اتاق 4 تخته در اختیار مسافرین قرار میدهد که مسافرین می توانند در صورت نیاز و داشتن ظرفیت خالی هتل با هتل تماس گرفته و 2 اتاق 2 تخته رزرو نمایند. ساعت پذیرش هتل ها ساعت 2 بعد از ظهر می باشد و اگر به عنوان مثال مسافر تهران به مشهد در ساعت 5 صبح به مقصد برسد می تواند با ترانسفر به هتل برود اما می بایست تا ساعت 2 بعدازظهر در لابی هتل منتظر بماند تا زمان پذیرش فرابرسد، هم چنین مسافر می تواند اثاثیه خود را در هتل بگذارد و ساعت 2 مجددا به هتل مراجعه نماید.
برای کنسلی بلیط ابتدا به بخش پیگیری و کنسلی بلیط بروید. پس از ورود شماره صورتحساب و تلفن همراه می توانید خرید خود را مشاهده کنید سپس بر روی گزینه مشخصات کلیک نمایید، صفحه ای باز می شود ، در پایین صفحه دکمه ی کنسل کردن قرمز رنگ را انتخاب و پس از انتخاب مسافری که قصد کنسلی آن را دارید بر روی گزینه انتخاب مسافرین کلیک نمایید.صفحه جدیدی باز میشود که نام مسافری که قصد کنسلی آن را دارید ، درصد جریمه و مبلغی که به شما برگشت داده خواهد شد، نمایش داده میشود. یکی از روش های استرداد (اعتباری ، کارت) را انتخاب و بر روی گزینه بلیط های فوق کنسل شود کلیک نمایید در صورتی که پیغام بلیط های شما با موفقیت کنسل شد نمایش داده شود ، کنسلی شما انجام شده است. همچنین با استفاده از لینک کنسلی آنلاین که در پیامک ارسال شده است میتوانید کنسلی بلیط خود را انجام دهید و چنانچه دارای حساب کاربری روی وب سایت ما هستید، می توانید از طریق پنل کاربری و بخش صورتحساب ها نسبت به کنسلی بلیط خود اقدام نمایید. جریمه کنسلی بلیط قطار بر اساس قوانین شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر میباشد : تا 12 ظهر روز قبل از حرکت 10٪، تا 3 ساعت قبل از حرکت 30٪ و تا قبل از حرکت 50٪ می باشد اما پس از حرکت غیرقابل کنسل است.
امکان اصلاح نام، نام‌خانوادگی و یا تغییر تاریخ بلیط وجود ندارد و در صورت خرید اشتباه بلیط مورد نظر باید کنسل گردد و بلیط جدید تهیه شود.
با همراه داشتن بلیط و مدرک شناسایی معتبر جهت دریافت وجه به صورت حضوری به شرکت راه آهن و یا آژانس های مسافرتی فروش بلیط قطار مراجعه و خسارت خود را دریافت نمایید.
حجم وسایلی که هر مسافر همراه خود دارد نباید از ابعاد 75 سانتی‌متر و وزن 30 کیلوگرم بیشتر باشد. به عنوان مثال مسافر می تواند كیف دستی و بسته‌ و جامه‌دان‌های كوچك محتوی لوازم شخصی، صندلی چرخدار بیمار، كالسكه‌ی بچه، قفس كوچك پرندگان حداكثر در ابعاد ۴۰ سانتی‌متر را به همراه داشته باشد. همراه داشتن مواد محترقه، بیماری‌زا، بدبو، مایعات روغنی و لبنی، قاچاق، سمی، شکستنی و... ممنوع است. در صورتی که بار شما بیش از مقدار مجاز باشد، لازم است بار مازاد خود را به باجه‌ی توشه در ایستگاه تحویل دهید. ساكنان تهران می‌توانند برای حمل بار با شماره تلفن۲-۵۵۶۶۳۳۵۰ تماس بگیرند.ساعت کاری انبار توشه همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۸ است. در صورت تحویل به موقع به باجه ی توشه، بار شما توسط واگن های مخصوص حمل بار در اولین زمان ممكن به مقصد ارسال می شوند.
هنگام انتخاب مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظر در قسمت سهمیه فروش گزینه حمل خودرو را انتخاب نمایید. در صورتی که مسیر مورد نظر حمل خودرو داشته باشد به شما نمایش داده میشود و شما می توانید با کلیک بر روی گزینه رزرو آنلاین و وارد کردن اطلاعات صاحب خودرو بلیت خود را رزرو نمایید. قبل از خرید حتما شرایط و مقررات حمل خودرو با قطار مطالعه شود.
استرداد 90 درصد بهای بلیط تا ساعت 12 روز قبل از حرکت استرداد 70 درصد بهای بلیط از ساعت 12 ظهر روز قبل از حرکت تا 3 ساعت مانده به حرکت استرداد 50 درصد بهای بلیط از 3 ساعت مانده به حرکت تا زمان حرکت بعد از حرکت درج شده روی بلیط و بارگیری خودرو ، بلیت حمل خودرو قابل استرداد نمی باشد.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.