بلیط هواپیما بندرعباس

مشاور هوشمند سفر به صرفه

پیشنهادهای لحظه آخری، ارزیابی، پیش‌بینی و رهگیری قیمت و...

آسان و در دسترس

آنلاین مقایسه کنید، بخرید و از برنامه‌ریزی برای سفر لذت ببرید.

همراه در تمام مدت سفر

۷ روز هفته ۲۴ ساعته مثل یک دوست پشتیبانتان هستیم.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز بندرعباس از مستر بلیط

بندرعباس عنوان بزرک ترین بندر ایران را از آن خود کرده است. این شهر که مرکز استان هرمزگان است از شمال به ارتفاعات و از جنوب به دریا منتهی می‌شود. از بنادر تجاری مهم در نزدیکی بندرعباس می‌توان به بندر شهید باهنر و بندر شهید رجایی اشاره کرد. بندرعباس به عنوان یکی از شهرهای گرم و مرطوب ایران به شمار می‌رود که گاهاً دمای هوایی بیش از 50 درجه‌ی سانتی گراد را نیز تجربه می‌کند.

بندرعباس دارای فرهنگی غنی و منحصر بفرد است. مردم این شهر غالباً با گویش بندری صحبت می‌کنند و بسیار به رسوم و سنن خویش پای‌بند هستند. اکثر مردم محلی بندرعباس به صیادی اشتغال دارند، ولی در کل می‌توان گفت مهم‌ترین تولیدات در این شهر تنباکو، مرکبات، خرما، شیلات، نارنگی، نفت و فرآورده های آن‌را شامل می‌شود.

به دیل نوع آب و هوای بندرعباس می‌توان گفت بهترین زمان سفر به این شهر اواسط پاییز تا اوایل بهار است. بندرعباس از سیستم حمل و نقل کارآمدی برخوردار است که سفر به این شهر را آسان می‌کند. به غیر از پایانه‌ی سفرهای دریایی، بندرعباس به پایانه‌ی اتوبوسرانی، ایستگاه راه آهن و فرودگاه بین المللی نیز مجهز است. به دلیل موقعیت جغرافیایی این شهر و فاصله اش تا شهرهای مرکزی ایران شاید هواپیما را بتوان بهترین راه سفر به بندرعباس دانست. بلیط هواپیما بندرعباس از شهرهای متفاوت ایران همیشه پرتقاضا بوده است.

از آنجایی که بلیط هواپیما بندرعباس توسط اکثر شرکت‌های هواپیمایی و در جدول زمان بندی منظمی عرضه می‌شود، اساساً برای سفر به این شهر دچار مشکل نخواهید شد. اما مِستر بلیط کار شما را آسان‌تر نیز کرده است. مستر بلیط سامانه ای معتبر در امر فروش بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است. در این وب‌سایت می‌توانید لیست کاملی که شامل ارزان‌ترین قیمت‌ها از پروازهای بندرعباس می‌شود را مشاهده نموده و در کم‌ترین زمان بلیط هواپیما بندرعباس خود را تهیه نمایید. برای تهیه‌ی اطلاعات مربوط به خرید و قیمت بلیط هواپیما به مقصد بندرعباس می‌توانید در پنل بالا مبدأ و تاریخ پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

flights

خلاصه سفر با هواپیما به بندرعباس

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

بندرعباس تا تهران
1 ساعت و 40 دقیقه
بندرعباس تا کيش
40 دقیقه
بندرعباس تا شيراز
1 ساعت و 20 دقیقه
بندرعباس تا مشهد
1 ساعت و 50 دقیقه

فرودگاه بندرعباس در حاشیه شهر قرار گرفته است ولی فاصله آن از مرکز شهر 5.8 کیلومتر است. همین موضوع رفت و آمد مسافران در این مسیر را تسهیل کرده است. برای خروج از این فرودگاه می توانید از تاکسی های فرودگاهی که در محوطه فرودگاه قرار دارند کمک بگیرید. در صورتی که می خواهید به فرودگاه بروید تاکسی و خودرو شخصی گزینه های پیش روی شما هستند. پارکینگ مسقف فرودگاه می تواند محل امنی برای قرار گیری خودرویتان در زمانی بیش از 24 ساعت باشد. کلیه پروازهای فرودگاه از تنها ترمینال آن انجام می شود. پروازهای ارائه شده در این فرودگاه برای اکثر شهرهای داخلی و همچنین کشورهای حاشیه خلیج فارس و کشورهای همسایه انجام می گیرد.

شهر بندرعباس از شهرهای ساحلی با هوای گرم و مرطوب است پس اگر قصد سفر به آن را دارید بهتر است این موضوع را مد نظر داشته باشید و در فصول سرد سال به این منطقه سفر کنید.

مستر بلیط ارائه دهنده خدماتی نظیر خرید و رزرو بلیط هواپیما به صورت آنلاین است و پیشنهاد ما به شما خرید به این روش است تا در هزینه های خود صرفه جوئی کنید و از تخفیفات مستربلیط بهره مند شوید.

شهر بندرعباس دارای زیباترین ساحل های ایران است و این بخش از شهر مهمترین جاذبه آن است اما به جزء این، دارای آثار تاریخی مانند عمارت کلاه فرنگی، حمام گله داری، معبد هندوها، مجموعه آب انبارهای موزه است.

زمان پرواز به این شهر از قسمت های مختلف ایران متفاوت است در ادامه به اصلی ترین مسیرهای پرواز این فرودگاه اشاره می کنیم. تهران-بندرعباس: 105 دقیقه، اصفهان-بندرعباس: 90 دقیقه، اهواز-بندرعباس: 90 دقیقه، شیراز-بندرعباس: 65 دقیقه، مشهد- بندرعباس: 120 دقیقه.

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مِستربلیط
  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت