برای بهره‌مندی از مزایای کاربری، وارد شوید.

بلیط قطار جوپار

سفر اقتصادی

با راهکارهای مختلفی در هزینه های شما صرفه جویی می کنیم.

رزرو آسان

به سادگی برنامه سفر دلخواهتان را در اختیار شما می گذاریم.

تجربه دلنشین

در 24 ساعت 7 روز هفته مانند یک دوست از شما پشتیبانی می کنیم.

این شرکت در سال 1381 در زمينه كرير ريلی مسافری و باری و به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی و با خرید تعداد 22 دستگاه واگن درجه یک اکسپرس خواب 6 تخته پارسی توانست فعالیت خود را آغاز کند. با خرید تعداد 84 دستگاه واگن درجه یک پارسی در سال 1388 پیشرفت زیادی در طی این چند سال کند. توانست به عنوان یکی از بزرگترین کریرهای مسافری ریلی در مسیرهای تهران- مشهد، تهران- بندرعباس، تهران- کرمان، تهران- زاهدان و کرمان – مشهد شناخته شود. با برنامه ریزی هایی که این شرکت انجام داد توانست در سال 1393 تعداد 45 دستگاه واگن مسافری از کشور آلمان خریداری کند با این کار در حدود 40 درصد ظرفیت جابجایی مسافر را افزایش داد و سالانه می تواند حدود2 میلیون نفر را جابجا کند.

شرکت قطارهای جوپار در راستای سیاست خصوصی سازی در بخش حمل و نقل ریلی از سال 1381 به عنوان یک شرکت خصوصی، فعالیت خود را در دو بخش حمل و نقل مسافر و بار شروع کرد و شما هم‌اکنون می‌توانید جهت تهیه بلیط قطار جوپار از مستربلیط اقدام کنید.

این شرکت در ابتدا با خرید 22 واگن اگسپرس شش تخته آغاز به کار کرد اما در سال 1388 با افزودن 84 واگن دیگر ناوگان ریلی خود را تقویت کرد و اکنون در مسیرهای تهران- مشهد، تهران- بندرعباس، تهران- کرمان، تهران - زاهدان و کرمان  - مشهد به مهمانان و مشتریان خدمات خود را ارائه می‌دهد. از امکانات واگن‌های جوپار، می‌توان به بدنه و پنجره‌های دوجداره که عایق صوتی و حرارتی خوبی هستند، اشاره کرد.

ظرفیت حمل بار قطارهای جوپار، روزانه حدود دومیلیون تن بار است. این شرکت در زمینه حمل مواد معدنی فعال بوده و امکان حمل بار به کشورهایی مانند روسیه، ترکیه و افغانستان را دارد.

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

وارد کردن شماره موبایل

مزایای اپلکیشن مِستربلیط

  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت