این شرکت در سال 1381 در زمينه كرير ريلی مسافری و باری و به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی و با خرید تعداد 22 دستگاه واگن درجه یک اکسپرس خواب 6 تخته پارسی توانست فعالیت خود را آغاز کند. با خرید تعداد 84 دستگاه واگن درجه یک پارسی در سال 1388 پیشرفت زیادی در طی این چند سال کند. توانست به عنوان یکی از بزرگترین کریرهای مسافری ریلی در مسیرهای تهران- مشهد، تهران- بندرعباس، تهران- کرمان، تهران- زاهدان و کرمان – مشهد شناخته شود. با برنامه ریزی هایی که این شرکت انجام داد توانست در سال 1393 تعداد 45 دستگاه واگن مسافری از کشور آلمان خریداری کند با این کار در حدود 40 درصد ظرفیت جابجایی مسافر را افزایش داد و سالانه می تواند حدود2 میلیون نفر را جابجا کند.

شرکت قطارهای جوپار در راستای سیاست خصوصی سازی در بخش حمل و نقل ریلی از سال 1381 به عنوان یک شرکت خصوصی، فعالیت خود را در دو بخش حمل و نقل مسافر و بار شروع کرد و شما هم‌اکنون می‌توانید جهت تهیه بلیط قطار جوپار از مستربلیط اقدام کنید.

این شرکت در ابتدا با خرید 22 واگن اگسپرس شش تخته آغاز به کار کرد اما در سال 1388 با افزودن 84 واگن دیگر ناوگان ریلی خود را تقویت کرد و اکنون در مسیرهای تهران- مشهد، تهران- بندرعباس، تهران- کرمان، تهران - زاهدان و کرمان  - مشهد به مهمانان و مشتریان خدمات خود را ارائه می‌دهد. از امکانات واگن‌های جوپار، می‌توان به بدنه و پنجره‌های دوجداره که عایق صوتی و حرارتی خوبی هستند، اشاره کرد.

ظرفیت حمل بار قطارهای جوپار، روزانه حدود دومیلیون تن بار است. این شرکت در زمینه حمل مواد معدنی فعال بوده و امکان حمل بار به کشورهایی مانند روسیه، ترکیه و افغانستان را دارد.

اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار
لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید و iOS را از طریق پیامک دریافت کنید!
 

مِستر بلیط

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
salam@mrBilit.com 021-61169000
وب‌سایت جدید مستربلیط را امتحان کنید!
مشاهده