اپلیکیشن خرید بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما
از اَپ بخر، جایزه ببر!
قرعه‌کشی PS4، آیفون ۸ و اپل‌واچ
نصب رایگان

بلیط قطار جوپار

این شرکت در سال 1381 در زمينه كرير ريلی مسافری و باری و به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی و با خرید تعداد 22 دستگاه واگن درجه یک اکسپرس خواب 6 تخته پارسی توانست فعالیت خود را آغاز کند. با خرید تعداد 84 دستگاه واگن درجه یک پارسی در سال 1388 پیشرفت زیادی در طی این چند سال کند. توانست به عنوان یکی از بزرگترین کریرهای مسافری ریلی در مسیرهای تهران- مشهد، تهران- بندرعباس، تهران- کرمان، تهران- زاهدان و کرمان – مشهد شناخته شود. با برنامه ریزی هایی که این شرکت انجام داد توانست در سال 1393 تعداد 45 دستگاه واگن مسافری از کشور آلمان خریداری کند با این کار در حدود 40 درصد ظرفیت جابجایی مسافر را افزایش داد و سالانه می تواند حدود2 میلیون نفر را جابجا کند.

اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود از کافه بازار دانلود از Play Store دانلود از سیب اپ دانلود از App Store
و یا لینک آن را با پیامک دریافت کنید
 

مِستر بلیط

بلیط بخرید، لذت ببرید!

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری و سیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
info@mrBilit.com031-36651156