واگن های این شرکت بدون واسطه ازسازنده های اروپایی خریداری شده و الگوی این شرکت مدل ها و تجهیزات قطارهای اروپایی می باشد. این شرکت با تلاش های فراوان توانست قطارهایی با رعایت استاندارد بین المللی راه آهن (UIC) ارائه دهد. قطارهای این شرکت از کیفیت بالایی برخورداراست و امکانات ویژه ای برای مسافر فراهم می کند. در حال حاظر این شرکت با داشتن ۵۴ دستگاه واگن لوکس مسافربری ۴تخته، واگن ویژه بانوان، ۵ دستگاه واگن رستوران و ۵ دستگاه واگن مولد برق، در زمینه انتقال مسافر فعالیت می کند. واگن های این شرکت بدون واسطه ازسازنده های اروپایی خریداری شده و الگوی این شرکت مدل ها و تجهیزات قطارهای اروپایی می باشد. این شرکت با تلاش های فراوان توانست قطارهایی با رعایت استاندارد بین المللی راه آهن (UIC) ارائه دهد. قطارهای این شرکت از کیفیت بالایی برخورداراست و امکانات ویژه ای برای مسافر فراهم می کند. در حال حاظر این شرکت با داشتن ۵۴ دستگاه واگن لوکس مسافربری ۴تخته، واگن ویژه بانوان، ۵ دستگاه واگن رستوران و ۵ دستگاه واگن مولد برق، در زمینه انتقال مسافر فعالیت می کند.

شرکت نورالرضا به عنوان نخستین شرکت خصوصی در بخش حمل و نقل ریلی مطرح است. تجهیزات این قطارها بدون واسطه از سازندگان خارجی مانند آلمان و ایتالیا و تجهیزات الکتریکی عمدتا از برندهای معتبر ژاپنی یا اروپایی تامین شده است و این یکی از دلایل اصلی برای محبوب بودن بلیط قطار نورالرضا میباشد. قطار نور الرضا با 54 دستگاه دستگاه واگن لوکس چهار تخته یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را در حوزه ریلی به مهمانان ارائه می‌دهد.

ظرفیت تمام کوپه‌ها در قطارهای نورالرضا چهارنفره است، تمام کوپه‌های قطار مجهز به ال سی دی، پیجر برا احضار مهماندار، چراغ خواب، پرده و رخت‌آویز هستند. همچنین تمام مهمان‌ها در بدو ورود به قطار با پک‌های تنقلات و نوشیدنی پذیرایی می‌شوند و یک بسته حاوی ملحفه‌ی وکیوم شده در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد تا مهمان‌ها برای خواب از آن استفاده کنند.

از جمله خدمات خاص شرکت قطارهای نورالرضا، اختصاص دادن یک واگن به بانوان برای راحتی بیشتر آنان است. بانوانی که تنها سفر می‌کنند می‌توانند در هنگام خرید بلیط، واگن بانوان را انتخاب کنند. این قطار در مسیر تهران - مشهد یک بخش VIP نیز دارد که شامل تجهیزاتی مانند ست کامل روکش تخت خواب متفاوت، ملحفه و وسایل شخصی یک بار مصرف می‌باشد.

اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار
لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید و iOS را از طریق پیامک دریافت کنید!
 

مِستر بلیط

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
salam@mrBilit.com 021-61169000
وب‌سایت جدید مستربلیط را امتحان کنید!
مشاهده