vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle
💥 پیش فروش نوروزی قطار بازه ۲۳ اسفند تا ۱۷ فروردین از ۸ صبح مسیر تهران↔️مشهد‌، تهران↔️طبس‌،‎ تهران↔️خواف
حتما تا انتهای سفر تصویر دیجیتال یا چاپ کاغذی بلیت و کارت شناسایی معتبر را به همراه داشته باشید و در هنگام ثبت مشخصات دقت لازم را به عمل بیاورید. از عبور مسافرین بدون بلیت ( تصویر دیجیتال و یا چاپ کاغذی) و یا دارای بلیط غیر همنام در هنگام کنترل بلیت در ایستگاه « ممانعت » جدی به عمل خواهد آمد.

بلیط قطار نورالرضا

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

واگن های این شرکت بدون واسطه ازسازنده های اروپایی خریداری شده و الگوی این شرکت مدل ها و تجهیزات قطارهای اروپایی می باشد. این شرکت با تلاش های فراوان توانست قطارهایی با رعایت استاندارد بین المللی راه آهن (UIC) ارائه دهد. قطارهای این شرکت از کیفیت بالایی برخورداراست و امکانات ویژه ای برای مسافر فراهم می کند. در حال حاظر این شرکت با داشتن ۵۴ دستگاه واگن لوکس مسافربری ۴تخته، واگن ویژه بانوان، ۵ دستگاه واگن رستوران و ۵ دستگاه واگن مولد برق، در زمینه انتقال مسافر فعالیت می کند. واگن های این شرکت بدون واسطه ازسازنده های اروپایی خریداری شده و الگوی این شرکت مدل ها و تجهیزات قطارهای اروپایی می باشد. این شرکت با تلاش های فراوان توانست قطارهایی با رعایت استاندارد بین المللی راه آهن (UIC) ارائه دهد. قطارهای این شرکت از کیفیت بالایی برخورداراست و امکانات ویژه ای برای مسافر فراهم می کند. در حال حاظر این شرکت با داشتن ۵۴ دستگاه واگن لوکس مسافربری ۴تخته، واگن ویژه بانوان، ۵ دستگاه واگن رستوران و ۵ دستگاه واگن مولد برق، در زمینه انتقال مسافر فعالیت می کند.

شرکت نورالرضا به عنوان نخستین شرکت خصوصی در بخش حمل و نقل ریلی مطرح است. تجهیزات این قطارها بدون واسطه از سازندگان خارجی مانند آلمان و ایتالیا و تجهیزات الکتریکی عمدتا از برندهای معتبر ژاپنی یا اروپایی تامین شده است و این یکی از دلایل اصلی برای محبوب بودن بلیط قطار نورالرضا میباشد. قطار نور الرضا با 54 دستگاه دستگاه واگن لوکس چهار تخته یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را در حوزه ریلی به مهمانان ارائه می‌دهد.

ظرفیت تمام کوپه‌ها در قطارهای نورالرضا چهارنفره است، تمام کوپه‌های قطار مجهز به ال سی دی، پیجر برا احضار مهماندار، چراغ خواب، پرده و رخت‌آویز هستند. همچنین تمام مهمان‌ها در بدو ورود به قطار با پک‌های تنقلات و نوشیدنی پذیرایی می‌شوند و یک بسته حاوی ملحفه‌ی وکیوم شده در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد تا مهمان‌ها برای خواب از آن استفاده کنند.

از جمله خدمات خاص شرکت قطارهای نورالرضا، اختصاص دادن یک واگن به بانوان برای راحتی بیشتر آنان است. بانوانی که تنها سفر می‌کنند می‌توانند در هنگام خرید بلیط، واگن بانوان را انتخاب کنند. این قطار در مسیر تهران - مشهد یک بخش VIP نیز دارد که شامل تجهیزاتی مانند ست کامل روکش تخت خواب متفاوت، ملحفه و وسایل شخصی یک بار مصرف می‌باشد.

قیمت بلیط قطار نورالرضا

قیمت بلیط‌های قطار نور الرضا به دلیل لوکس بودن نسبت به سایر قطارها بیشتر است. این قطارها که در سه کلاس بیزینس، اکونومی و عادی خدمات و امکانات خود را ارائه می‌دهند. به همین دلیل قیمت آن‌ها در هر یک از این کلاس‌ها متفاوت است. قطارهایی که به مبدا مشهد هستند همه از نوع ۴ تخته لوکس به شمار می‌روند که قیمت آن‌ها نسبت به اکونومی و عادی بیشتر است. 

ضمن اینکه زمان خرید بلیط نیز در قیمت آن تاثیرگذار است. برای مثال اگر بخواهید بلیط قطار نور الرضا را در ایام تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی برای مشهد خریداری کنید قیمت آن در تمامی کلاس‌های بیزینس، اکونومی و عادی بیشتر از سایر ایام عادی سال است. در نتیجه بهتر است قبل از خرید بلیط قیمت بلیط‌ها را در روزهای مختلف بررسی کنید.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار، مبدا و مقصد است. به‌طور کلی این قطارها در مسیر تهران مشهد، تهران به شیراز، اصفهان مشهد و کرج مشهد فعال است.

خرید بلیط قطار نورالرضا

بهترین روش خرید بلیط قطار نور الرضا به صورت آنلاین است چرا که امکان بررسی از بین بلیط‌های مختلف را به شما می‌دهد. با این توصیف می‌توانید با ورود مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظر خود قطارهای نور الرضا را فیلتر کنید تا به لیستی از آن‌ها در یک تاریخ دسترسی داشته باشید.

این امکان در سایت و اپلیکیشن برای شما فراهم شده که می‌توانید در تقویم چند روز مختلف را بررسی کرده و در نهایت بلیط خود را انتخاب کنید.

این قطار برای شهرهای مختلف ساعت حرکت مشخصی دارد که در هنگام جستجو می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

در این بخش امکان مشاهده ظرفیت‌های موجود را دارید که با توجه به تعداد نفرات می‌توانید بک کوپه یا چند صندلی را خریداری کنید. در نهایت فرآیند رزرو بلیط قطار را با پرداخت آنلاین تکمیل کنید.

در این بخش اطلاعات بلیط‌های خریداری شده برای شما پیامک می‌شود ضمن اینکه نسخه الکترونیکی آن نیز قابل دانلود است که هنگام مراجعه به ایستگاه راه‌آهن می‌توانید به مامور چک بلیط نشان دهید.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
یا برای دانلود اسکن کنید.