vehicle vehicle vehicle vehicle vehicle

بلیط قطار نورالرضا

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء
موجودی کامل
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

واگن های این شرکت بدون واسطه ازسازنده های اروپایی خریداری شده و الگوی این شرکت مدل ها و تجهیزات قطارهای اروپایی می باشد. این شرکت با تلاش های فراوان توانست قطارهایی با رعایت استاندارد بین المللی راه آهن (UIC) ارائه دهد. قطارهای این شرکت از کیفیت بالایی برخورداراست و امکانات ویژه ای برای مسافر فراهم می کند. در حال حاظر این شرکت با داشتن ۵۴ دستگاه واگن لوکس مسافربری ۴تخته، واگن ویژه بانوان، ۵ دستگاه واگن رستوران و ۵ دستگاه واگن مولد برق، در زمینه انتقال مسافر فعالیت می کند. واگن های این شرکت بدون واسطه ازسازنده های اروپایی خریداری شده و الگوی این شرکت مدل ها و تجهیزات قطارهای اروپایی می باشد. این شرکت با تلاش های فراوان توانست قطارهایی با رعایت استاندارد بین المللی راه آهن (UIC) ارائه دهد. قطارهای این شرکت از کیفیت بالایی برخورداراست و امکانات ویژه ای برای مسافر فراهم می کند. در حال حاظر این شرکت با داشتن ۵۴ دستگاه واگن لوکس مسافربری ۴تخته، واگن ویژه بانوان، ۵ دستگاه واگن رستوران و ۵ دستگاه واگن مولد برق، در زمینه انتقال مسافر فعالیت می کند.

شرکت نورالرضا به عنوان نخستین شرکت خصوصی در بخش حمل و نقل ریلی مطرح است. تجهیزات این قطارها بدون واسطه از سازندگان خارجی مانند آلمان و ایتالیا و تجهیزات الکتریکی عمدتا از برندهای معتبر ژاپنی یا اروپایی تامین شده است و این یکی از دلایل اصلی برای محبوب بودن بلیط قطار نورالرضا میباشد. قطار نور الرضا با 54 دستگاه دستگاه واگن لوکس چهار تخته یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را در حوزه ریلی به مهمانان ارائه می‌دهد.

ظرفیت تمام کوپه‌ها در قطارهای نورالرضا چهارنفره است، تمام کوپه‌های قطار مجهز به ال سی دی، پیجر برا احضار مهماندار، چراغ خواب، پرده و رخت‌آویز هستند. همچنین تمام مهمان‌ها در بدو ورود به قطار با پک‌های تنقلات و نوشیدنی پذیرایی می‌شوند و یک بسته حاوی ملحفه‌ی وکیوم شده در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد تا مهمان‌ها برای خواب از آن استفاده کنند.

از جمله خدمات خاص شرکت قطارهای نورالرضا، اختصاص دادن یک واگن به بانوان برای راحتی بیشتر آنان است. بانوانی که تنها سفر می‌کنند می‌توانند در هنگام خرید بلیط، واگن بانوان را انتخاب کنند. این قطار در مسیر تهران - مشهد یک بخش VIP نیز دارد که شامل تجهیزاتی مانند ست کامل روکش تخت خواب متفاوت، ملحفه و وسایل شخصی یک بار مصرف می‌باشد.

اپلیکیشن مستر بلیط
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-code یا برای دانلود اسکن کنید.
iapps sibirani sibapp pwa