بلیط قطار نورالرضا

راهکارهایی برای کاهش هزینه سفر

پیشنهادهای لحظه آخری، ارزیابی، پیش‌بینی و رهگیری قیمت و...

آسان و در دسترس

آنلاین مقایسه کنید، بخرید و برنامه‌ریزی برای سفر لذت ببرید.

همراهی در تمام مدت سفر

۷ روز هفته ۲۴ ساعته مثل یک دوست پشتیبانتان هستیم.

واگن های این شرکت بدون واسطه ازسازنده های اروپایی خریداری شده و الگوی این شرکت مدل ها و تجهیزات قطارهای اروپایی می باشد. این شرکت با تلاش های فراوان توانست قطارهایی با رعایت استاندارد بین المللی راه آهن (UIC) ارائه دهد. قطارهای این شرکت از کیفیت بالایی برخورداراست و امکانات ویژه ای برای مسافر فراهم می کند. در حال حاظر این شرکت با داشتن ۵۴ دستگاه واگن لوکس مسافربری ۴تخته، واگن ویژه بانوان، ۵ دستگاه واگن رستوران و ۵ دستگاه واگن مولد برق، در زمینه انتقال مسافر فعالیت می کند. واگن های این شرکت بدون واسطه ازسازنده های اروپایی خریداری شده و الگوی این شرکت مدل ها و تجهیزات قطارهای اروپایی می باشد. این شرکت با تلاش های فراوان توانست قطارهایی با رعایت استاندارد بین المللی راه آهن (UIC) ارائه دهد. قطارهای این شرکت از کیفیت بالایی برخورداراست و امکانات ویژه ای برای مسافر فراهم می کند. در حال حاظر این شرکت با داشتن ۵۴ دستگاه واگن لوکس مسافربری ۴تخته، واگن ویژه بانوان، ۵ دستگاه واگن رستوران و ۵ دستگاه واگن مولد برق، در زمینه انتقال مسافر فعالیت می کند.

شرکت نورالرضا به عنوان نخستین شرکت خصوصی در بخش حمل و نقل ریلی مطرح است. تجهیزات این قطارها بدون واسطه از سازندگان خارجی مانند آلمان و ایتالیا و تجهیزات الکتریکی عمدتا از برندهای معتبر ژاپنی یا اروپایی تامین شده است و این یکی از دلایل اصلی برای محبوب بودن بلیط قطار نورالرضا میباشد. قطار نور الرضا با 54 دستگاه دستگاه واگن لوکس چهار تخته یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را در حوزه ریلی به مهمانان ارائه می‌دهد.

ظرفیت تمام کوپه‌ها در قطارهای نورالرضا چهارنفره است، تمام کوپه‌های قطار مجهز به ال سی دی، پیجر برا احضار مهماندار، چراغ خواب، پرده و رخت‌آویز هستند. همچنین تمام مهمان‌ها در بدو ورود به قطار با پک‌های تنقلات و نوشیدنی پذیرایی می‌شوند و یک بسته حاوی ملحفه‌ی وکیوم شده در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد تا مهمان‌ها برای خواب از آن استفاده کنند.

از جمله خدمات خاص شرکت قطارهای نورالرضا، اختصاص دادن یک واگن به بانوان برای راحتی بیشتر آنان است. بانوانی که تنها سفر می‌کنند می‌توانند در هنگام خرید بلیط، واگن بانوان را انتخاب کنند. این قطار در مسیر تهران - مشهد یک بخش VIP نیز دارد که شامل تجهیزاتی مانند ست کامل روکش تخت خواب متفاوت، ملحفه و وسایل شخصی یک بار مصرف می‌باشد.

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مِستربلیط
  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت