vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle
لطفا تا انتهای سفر تصویر دیجیتال و یا چاپ کاغذی بلیت و کارت شناسایی معتبر را به همراه داشته باشید و در هنگام ثبت مشخصات دقت لازم را بعمل بیاورید. از عبور مسافرین بدون بلیت ( تصویر دیجیتال و یا چاپ کاغذی) و یا دارای بلیط غیر همنام در هنگام کنترل بلیت در ایستگاه ممانعت جدی به عمل خواهد آمد.

بلیط قطار فدک

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

ارائه خدمات متفاوت و ایجاد تمایز مبتنی بر خواسته های مشتریان، از اهداف شرکت خط ریلی فدک می باشد و با خرید و بهره برداری از 200 دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان با نام تجاری فدک فعالیت خودش را در زمینه حمل مسافرآغاز کرد. این شرکت توانست گواهینامه های نظام مدیریت یکپارچه، مدیریت کیفیت برای مشتری مداری، مدیریت کیفیت در آموزش نیروی انسانی و استقرار تعالی سازمانی در حوزه حمل و نقل ریلی کشور را به دلایل بهره گیری از بدنه ی مدیریتی و کارشناسان متخصص و توانمند اخذ کند، این شرکت خدماتی را با کیفیت مطلوب و مطابق با استانداردهای بین المللی به نسافران خود ارائه می دهد.

شرکت ریل پردازان نوآفرین با نام تجاری فدک با وارد کردن 200 دستگاه واگن مسافری ساخت کشور آلمان به ناوگان ریلی جمهوری اسلامی ایران شروع به کار کرد. بسیاری از کسانی که نسبت به تهیه بلیط قطار مشهد اقدام می‌کنند با این شرکت آشنایی دارند. شما میتوانید بلیط قطار فدک رو از همین صفحه خریداری کنید.

قطار پنج ستاره فدک، از جمله قطارهای سریع‌السیر است، قطارهایی که فاصله بین دو شهر را با سرعت بیشتر و در فاصله کمتری طی می‌کنند.

این قطار از  ابتدا فعالیت خود را مبتنی بر خدمات‌دهی به زائران امام رضا (ع) قرار داد و در حال حاضر عمدتا بین مشهد و برخی شهرهای کشور فعال است. این مسیرها عبارتند از قطار تهران مشهد و بالعکس، قطار قم مشهد و بالعکس، قطار زنجان مشهد و بالعکس، قطار قزوین مشهد و بالعکس، قطار کرج مشهد و بالعکس قطار تهران اهواز و بالعکس.

از ویژگی‌های مهم قطار پنج ستاره فدک می‌توان به طراحی و تزئینات داخلی منحصربفرد در داخل واگن‌ها، عایق‌های صوتی و حرارتی جهت ایجاد فضایی آرام، مجهز بودن واگن‌ها به اعلام و اطفاء حرق، سیستم صوتی تصویری در داخل کوپه‌ها، سامانه wifi مجهز به سیستم GPS، روشنایی و نورپردازی ویژه و کوپه‌هایی چهارتخته با طراحی ویژه مطابق با استانداردهای بین‌المللی و مطلوب مهمانان اشاره کرد. خدمات قطار فدک در چهار سطح “پنج ستاره فدک با عصرانه، اکونومی، بیزنس و ویژه” ارائه می‌شود.

پرسنل و مهمانداران قطار پنج ستاره فدک میزبانانی مهمان‌نواز و آماده خدمت‌رسانی هستند، خدمات جانبی که بر حسب ضرورت مهمانان به آن‌ها ارائه می‌شود شامل ویلچر برای جابجایی در قطار و ایستگاه‌ها، ارائه گهواره به مهمانانی که کودک زیر دو سال دارند، ارائه هدفون و روزنامه بر حسب درخواست مهمانان است.

 امکانات قطارهای فدک

قطار فدک از جمله قطارهای لوکس به شمار می‌رود که به قطار سریع‌السیر نیز معروف است. این قطارها با سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ساعت دارای سه کلاس متفاوت هستند که امکانات مختلف را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. ضمن اینکه این شرکت در زمینه سرویس پذیرایی، آموزش مهمان‌داران، طراحی و امکانات داخلی در واگن‌ها بر اساس استانداردهای روز دنیا عمل کرده است. 

در مسیر تهران شیراز و تهران مشهد با توجه به بودجه و شرایط خود می‌توانید این قطار را در  کلاس‌های مسافری مختلف انتخاب کنید. از جمله ویژگی‌های این قطار می‌توان به طراحی بر اساس اصول محیط زیستی، مجهز به سامانه‌ اعلام و اطفاء حریق‌، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی مطابق با استانداردهای شرکت‌های هواپیمایی روز دنیا اشاره کرد. 

همچنین با وجود سیستم صوتی و تصویری امکان انتخاب و نمایش انواع فیلم و موسیقی در داخل واگن قطار را خواهید داشت. همچنین قطار مجهز به  Wifi و GPS است.

دیگر امکانات قطارهای فدک را می‌توان این گونه معرفی کرد:

  • وجود عایق صوتی و حرارتی به منظور حذف صداهای مزاحم 
  • ارائه سرویس پذیرایی و خوشامدگویی به مسافران (فرش قرمز، نوشیدنی)
  • سرو عصرانه یا صبحانه با توجه به ساعت حرکت قطار
  • ارائه‌ گهواره به مسافران دارای کودک زیر دو سال و همچنین  ویلچر به مسافران برای جابه‌جایی در ایستگاه و قطار در صورت درخواست مسافران
  • استفاده از تزئینات داخلی شیک و مدرن
  • امکان تنظیم دمای فضای داخل کوپه از ۲۲ تا ۲۶ درجه 
  • طراحی تخت با ابعاد بزرگتر  (۶۰۰*۱۷۶۰) و سرویس خواب با کیفیت بالا 
  • وجود رستوران با منوی ایرانی و بین‌المللی
  • سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی 
  • وجود پرسنل و مهمانداران حرفه‌ای و آموزش دیده

برای خرید بلیط قطار این شرکت و دیگر شرکت‌های ریلی کشورمان می‌توانید روی مستربلیط حساب کنید.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
یا برای دانلود اسکن کنید.