در شهریورماه 1388 با هدف ارائه ی خدمات حمل و نقل ریلی متمایز، کمک به کاهش سوانح و حوادث حمل و نقل جاده ای در کشور و ارائه مناسب به آحاد مردم تاسیس شد. اولین گام این شرکت خرید 50 واگن مسافربری درمسیرهای تهران – مشهد و تهران – اهواز بود. طی 2 سال واگن هایش را بازسازی کرد و کیفیت خدمات را بالاتر برد.

شرکت ریل ترابر سبا در شهریور ماه 1388 با هدف ارائه‌ی خدمات حمل و نقل ریلی متمایز، کمک به کاهش سوانح و حوادث حمل و نقل جاده ای در کشور و ارائه خدمات مناسب به مردم تاسیس شد. این شرکت با خرید 50 واگن مسافربری در ابتدا در مسیرهای تهران – مشهد و تهران – اهواز شروع به کار کرد. دوسال بعد شرکت سبا تلاش کرد با بازسازی واگن‌ها سطح کیفیت ارائه خدمات خود را بالا ببرد.

اعتماد و استقبال عمومی به قطارهای سبا موجب شد این شرکت با خریداری پیشرفته‌ترین واگن‌های چهارتخته و راه‌اندازی آن‌ها با نام تجاری "قطارهای غدیر" خدمات خود را گسترش دهد .

قطارهای غدیر با توجه به نوساز بودن دارای ویژگی‌های خاصی از جمله کم‌ارز شو کم صدا بودن هستند که سفر را برای مهمانان دلپذیرتر می‌سازند. همچنین مجهز بودن به سیستم ترمز ضدقفل و لغزش، ایمنی این نوع قطارها را افزایش می‌دهد. در قطارهای غدیر سیستم نگهداری و پذیرایی مواد غذایی برای هر واگن به صورت مستقل از رستوران وجود دارد. جهت خرید و رزرو بلیط قطار سبا (غدیر) از بالای این صفحه از مستر بلیط استفاده کنید.

امکانات پیشرفته‌ای نظیر درب‌های اتوماتیک بین سالن‌ها، عایق‌های حرارتی و صوتی، طراحی تخت‌ها و صندلی‌ها با توجه به ارگونومی بدن انسان و بهره‌مندی از سیستم‌های صوتی و تصویری تجربه‌ی یک سفر لذت‌بخش را برای مهمانان فراهم می‌کند.

اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار
لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید و iOS را از طریق پیامک دریافت کنید!
 

مِستر بلیط

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
salam@mrBilit.com 021-61169000
وب‌سایت جدید مستربلیط را امتحان کنید!
مشاهده