vehicle vehicle vehicle vehicle
به دلیل اختلالات به وجود آمده لطفا برای ارتباط با واحد پشتیبانی با شماره 03136000 تماس بگیرید.

بلیط قطار صبا

advantage
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

advantage
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

advantage
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

advantage
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

در شهریورماه 1388 با هدف ارائه ی خدمات حمل و نقل ریلی متمایز، کمک به کاهش سوانح و حوادث حمل و نقل جاده ای در کشور و ارائه مناسب به آحاد مردم تاسیس شد. اولین گام این شرکت خرید 50 واگن مسافربری درمسیرهای تهران – مشهد و تهران – اهواز بود. طی 2 سال واگن هایش را بازسازی کرد و کیفیت خدمات را بالاتر برد.

شرکت ریل ترابر سبا در شهریور ماه 1388 با هدف ارائه‌ی خدمات حمل و نقل ریلی متمایز، کمک به کاهش سوانح و حوادث حمل و نقل جاده ای در کشور و ارائه خدمات مناسب به مردم تاسیس شد. این شرکت با خرید 50 واگن مسافربری در ابتدا در مسیرهای تهران – مشهد و تهران – اهواز شروع به کار کرد. دوسال بعد شرکت سبا تلاش کرد با بازسازی واگن‌ها سطح کیفیت ارائه خدمات خود را بالا ببرد.

اعتماد و استقبال عمومی به قطارهای سبا موجب شد این شرکت با خریداری پیشرفته‌ترین واگن‌های چهارتخته و راه‌اندازی آن‌ها با نام تجاری "قطارهای غدیر" خدمات خود را گسترش دهد .

قطارهای غدیر با توجه به نوساز بودن دارای ویژگی‌های خاصی از جمله کم‌ارز شو کم صدا بودن هستند که سفر را برای مهمانان دلپذیرتر می‌سازند. همچنین مجهز بودن به سیستم ترمز ضدقفل و لغزش، ایمنی این نوع قطارها را افزایش می‌دهد. در قطارهای غدیر سیستم نگهداری و پذیرایی مواد غذایی برای هر واگن به صورت مستقل از رستوران وجود دارد. جهت خرید و رزرو بلیط قطار سبا (غدیر) از بالای این صفحه از مستر بلیط استفاده کنید.

امکانات پیشرفته‌ای نظیر درب‌های اتوماتیک بین سالن‌ها، عایق‌های حرارتی و صوتی، طراحی تخت‌ها و صندلی‌ها با توجه به ارگونومی بدن انسان و بهره‌مندی از سیستم‌های صوتی و تصویری تجربه‌ی یک سفر لذت‌بخش را برای مهمانان فراهم می‌کند.

iphone
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-code یا برای دانلود اسکن کنید.
bazaar google-play