vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

پیش‌فروش بلیط قطار؛ بازه‌ی ۱ تا ۲۳ مرداد قابل خرید می‌باشد.


بلیط قطار صبا

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

در شهریورماه 1388 با هدف ارائه ی خدمات حمل و نقل ریلی متمایز، کمک به کاهش سوانح و حوادث حمل و نقل جاده ای در کشور و ارائه مناسب به آحاد مردم تاسیس شد. اولین گام این شرکت خرید 50 واگن مسافربری درمسیرهای تهران – مشهد و تهران – اهواز بود. طی 2 سال واگن هایش را بازسازی کرد و کیفیت خدمات را بالاتر برد.

شرکت ریل ترابر سبا در شهریور ماه 1388 با هدف ارائه‌ی خدمات حمل و نقل ریلی متمایز، کمک به کاهش سوانح و حوادث حمل و نقل جاده ای در کشور و ارائه خدمات مناسب به مردم تاسیس شد. این شرکت با خرید 50 واگن مسافربری در ابتدا در مسیرهای تهران – مشهد و تهران – اهواز شروع به کار کرد. دوسال بعد شرکت سبا تلاش کرد با بازسازی واگن‌ها سطح کیفیت ارائه خدمات خود را بالا ببرد.

اعتماد و استقبال عمومی به قطارهای سبا موجب شد این شرکت با خریداری پیشرفته‌ترین واگن‌های چهارتخته و راه‌اندازی آن‌ها با نام تجاری "قطارهای غدیر" خدمات خود را گسترش دهد .

قطارهای غدیر با توجه به نوساز بودن دارای ویژگی‌های خاصی از جمله کم‌ارز شو کم صدا بودن هستند که سفر را برای مهمانان دلپذیرتر می‌سازند. همچنین مجهز بودن به سیستم ترمز ضدقفل و لغزش، ایمنی این نوع قطارها را افزایش می‌دهد. در قطارهای غدیر سیستم نگهداری و پذیرایی مواد غذایی برای هر واگن به صورت مستقل از رستوران وجود دارد. جهت خرید و رزرو بلیط قطار سبا (غدیر) از بالای این صفحه از مستر بلیط استفاده کنید.

امکانات پیشرفته‌ای نظیر درب‌های اتوماتیک بین سالن‌ها، عایق‌های حرارتی و صوتی، طراحی تخت‌ها و صندلی‌ها با توجه به ارگونومی بدن انسان و بهره‌مندی از سیستم‌های صوتی و تصویری تجربه‌ی یک سفر لذت‌بخش را برای مهمانان فراهم می‌کند.

در پایان گفتنی است که برای خرید و حتی پیش فروش بلیط قطار از هر شرکتی ریلی کشورمان می‌توانید از سایت مِستربلیط اقدام کنید. 

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.