بلیط قطار صبا

مشاور هوشمند سفر به صرفه

پیشنهادهای لحظه آخری، ارزیابی، پیش‌بینی و رهگیری قیمت و...

آسان و در دسترس

آنلاین مقایسه کنید، بخرید و از برنامه‌ریزی برای سفر لذت ببرید.

همراه در تمام مدت سفر

۷ روز هفته ۲۴ ساعته مثل یک دوست پشتیبانتان هستیم.

در شهریورماه 1388 با هدف ارائه ی خدمات حمل و نقل ریلی متمایز، کمک به کاهش سوانح و حوادث حمل و نقل جاده ای در کشور و ارائه مناسب به آحاد مردم تاسیس شد. اولین گام این شرکت خرید 50 واگن مسافربری درمسیرهای تهران – مشهد و تهران – اهواز بود. طی 2 سال واگن هایش را بازسازی کرد و کیفیت خدمات را بالاتر برد.

شرکت ریل ترابر سبا در شهریور ماه 1388 با هدف ارائه‌ی خدمات حمل و نقل ریلی متمایز، کمک به کاهش سوانح و حوادث حمل و نقل جاده ای در کشور و ارائه خدمات مناسب به مردم تاسیس شد. این شرکت با خرید 50 واگن مسافربری در ابتدا در مسیرهای تهران – مشهد و تهران – اهواز شروع به کار کرد. دوسال بعد شرکت سبا تلاش کرد با بازسازی واگن‌ها سطح کیفیت ارائه خدمات خود را بالا ببرد.

اعتماد و استقبال عمومی به قطارهای سبا موجب شد این شرکت با خریداری پیشرفته‌ترین واگن‌های چهارتخته و راه‌اندازی آن‌ها با نام تجاری "قطارهای غدیر" خدمات خود را گسترش دهد .

قطارهای غدیر با توجه به نوساز بودن دارای ویژگی‌های خاصی از جمله کم‌ارز شو کم صدا بودن هستند که سفر را برای مهمانان دلپذیرتر می‌سازند. همچنین مجهز بودن به سیستم ترمز ضدقفل و لغزش، ایمنی این نوع قطارها را افزایش می‌دهد. در قطارهای غدیر سیستم نگهداری و پذیرایی مواد غذایی برای هر واگن به صورت مستقل از رستوران وجود دارد. جهت خرید و رزرو بلیط قطار سبا (غدیر) از بالای این صفحه از مستر بلیط استفاده کنید.

امکانات پیشرفته‌ای نظیر درب‌های اتوماتیک بین سالن‌ها، عایق‌های حرارتی و صوتی، طراحی تخت‌ها و صندلی‌ها با توجه به ارگونومی بدن انسان و بهره‌مندی از سیستم‌های صوتی و تصویری تجربه‌ی یک سفر لذت‌بخش را برای مهمانان فراهم می‌کند.

دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مِستربلیط
  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت