vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle
💥 پیش فروش نوروزی قطار بازه ۲۳ اسفند تا ۱۷ فروردین از ۸ صبح مسیر تهران↔️مشهد‌، تهران↔️طبس‌،‎ تهران↔️خواف
حتما تا انتهای سفر تصویر دیجیتال یا چاپ کاغذی بلیت و کارت شناسایی معتبر را به همراه داشته باشید و در هنگام ثبت مشخصات دقت لازم را به عمل بیاورید. از عبور مسافرین بدون بلیت ( تصویر دیجیتال و یا چاپ کاغذی) و یا دارای بلیط غیر همنام در هنگام کنترل بلیت در ایستگاه « ممانعت » جدی به عمل خواهد آمد.

بلیط قطار کوثر

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

در تاریخ 1384 به منظورتوسعه ناوگان ریلی و مسافری کشور و با خرید 2رام قطار مسافری غزال فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت هم اکنون به 5 رام قطار افزایش داده و فعالیت می کند.

قطارهای کوثر در سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون در دو بخش حمل و نقل مسافر و بار پاسخگوی نیاز مهمانان و مشتریان است. قطارهای کوثر شش تخته بوده و مناسب سفرهای دسته‌جمعی و خانوادگی هستند. منافعی که با خرید بلیط قطار کوثر عایدتان میشود شامل امنیت، بی سرد و صدا بودن واگن‌ها، صندلی‌های مناسب با وجود اینکه در دسته قطارهای معمولی قرار دارند آن‌ها را به گزینه‌ای مناسب برای سفرهای دسته‌جمعی تبدیل کرده است.

قطارهای کوثر مجهز به رستوران هستند که مهمانان می‌توانند در صورت تمایل از غذاهای باکیفیت آن استفاده کنند؛ اما در بدو ورود با بسته‌های تنقلات و نوشیدنی به همراه آب معدنی از تمام مهمانان پذیرایی می‌شود. سیستم صوتی و تصویری داخل کوپه‌ها، ارائه مجله و کتاب و هدفون (در صورت تمایل) و ویلچر برای سالمندان از دیگر امکانات قطارهای کوثر است.

قیمت بلیط قطار نورالرضا

قیمت بلیط‌های قطار نور الرضا به دلیل لوکس بودن نسبت به سایر قطارها بیشتر است. این قطارها که در سه کلاس بیزینس، اکونومی و عادی خدمات و امکانات خود را ارائه می‌دهند. به همین دلیل قیمت آن‌ها در هر یک از این کلاس‌ها متفاوت است. قطارهایی که به مبدا مشهد هستند همه از نوع ۴ تخته لوکس به شمار می‌روند که قیمت آن‌ها نسبت به اکونومی و عادی بیشتر است. 

ضمن اینکه زمان خرید بلیط نیز در قیمت آن تاثیرگذار است. برای مثال اگر بخواهید بلیط قطار نور الرضا را در ایام تعطیلات یا مناسبت‌های مذهبی برای مشهد خریداری کنید قیمت آن در تمامی کلاس‌های بیزینس، اکونومی و عادی بیشتر از سایر ایام عادی سال است. در نتیجه بهتر است قبل از خرید بلیط قیمت بلیط‌ها را در روزهای مختلف بررسی کنید.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلیط قطار، مبدا و مقصد است. به‌طور کلی این قطارها در مسیر تهران مشهد، تهران به شیراز، اصفهان مشهد و کرج مشهد فعال است.

خرید بلیط قطار نورالرضا

بهترین روش خرید بلیط قطار نور الرضا به صورت آنلاین است چرا که امکان بررسی از بین بلیط‌های مختلف را به شما می‌دهد. با این توصیف می‌توانید با ورود مبدا و مقصد و تاریخ مورد نظر خود قطارهای نور الرضا را فیلتر کنید تا به لیستی از آن‌ها در یک تاریخ دسترسی داشته باشید.

این امکان در سایت و اپلیکیشن برای شما فراهم شده که می‌توانید در تقویم چند روز مختلف را بررسی کرده و در نهایت بلیط خود را انتخاب کنید.

این قطار برای شهرهای مختلف ساعت حرکت مشخصی دارد که در هنگام جستجو می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. برای مثال قطار تهران مشهد نورالرضا هر روز ساعت ۲۰:۰۵ دقیقه از مبدا تهران حرکت می‌کند و ۶:۴۰ دقیقه صبح به مشهد می‌رسد.

در این بخش امکان مشاهده ظرفیت‌های موجود را دارید که با توجه به تعداد نفرات می‌توانید یک کوپه یا چند صندلی را خریداری کنید. در نهایت فرآیند خرید را با پرداخت آنلاین تکمیل کنید.

در این بخش اطلاعات بلیط‌های خریداری شده برای شما پیامک می‌شود ضمن اینکه نسخه الکترونیکی آن نیز قابل دانلود است که هنگام مراجعه به ایستگاه راه‌آهن می‌توانید به مامور چک بلیط نشان دهید.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
یا برای دانلود اسکن کنید.