در تاریخ 1384 به منظورتوسعه ناوگان ریلی و مسافری کشور و با خرید 2رام قطار مسافری غزال فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت هم اکنون به 5 رام قطار افزایش داده و فعالیت می کند.

قطارهای کوثر در سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون در دو بخش حمل و نقل مسافر و بار پاسخگوی نیاز مهمانان و مشتریان است. قطارهای کوثر شش تخته بوده و مناسب سفرهای دسته‌جمعی و خانوادگی هستند. منافعی که با خرید بلیط قطار کوثر عایدتان میشود شامل امنیت، بی سرد و صدا بودن واگن‌ها، صندلی‌های مناسب با وجود اینکه در دسته قطارهای معمولی قرار دارند آن‌ها را به گزینه‌ای مناسب برای سفرهای دسته‌جمعی تبدیل کرده است.

قطارهای کوثر مجهز به رستوران هستند که مهمانان می‌توانند در صورت تمایل از غذاهای باکیفیت آن استفاده کنند؛ اما در بدو ورود با بسته‌های تنقلات و نوشیدنی به همراه آب معدنی از تمام مهمانان پذیرایی می‌شود. سیستم صوتی و تصویری داخل کوپه‌ها، ارائه مجله و کتاب و هدفون (در صورت تمایل) و ویلچر برای سالمندان از دیگر امکانات قطارهای کوثر است.

اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار
لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید و iOS را از طریق پیامک دریافت کنید!
 

مِستر بلیط

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
salam@mrBilit.com 021-61169000
وب‌سایت جدید مستربلیط را امتحان کنید!
مشاهده