در سال 1387 شرکت مهتاب سیر جم ابتدا با نام مهتاب تجارت خزر با مسئولیت محدود تاسیس شد. این شرکت نیز به بخش خصوصی واگذار شد و از سال 1388 نام خود را به مهتاب سیر جم تغییر داد، بنابراین این شرکت از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل شد. این شرکت برای آن که بتواند سهمی در حمل و نقل داشته باشد توانست با بهره‌ گیری از توانمندیهای تخصصی خود و نیزهمكاری شرکت رجاء و راه ‌آهن جمهوری اسلامی ایران به این امر دست یابد.

در سال 1387 شرکت مهتاب سیر جم ابتدا با نام مهتاب تجارت خزر با مسئولیت محدود تاسیس شد. این شرکت از سال 1388 نام خود را هب مهتاب سیر جم تغییر داد، بنابراین از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل شد.

این شرکت اکنون یکی از قطارهای زیر نظر قطار سفیر و یکی از بزرگترین مالکان قطارهای مسافرتی در ایران است. قطار مهتاب در مسیرهای اهواز - مشهد، تهران - اندیمشک، تهران - اهواز و تهران - شیراز با واگن‌های اتوبوسی و کوپه‌ای فعالیت دارد. دسترسی به لوازم خواب و ملحفه‌ی وکیوم شده، کتاب و مجله و هدفون و همچنین ویلچر برای سالمندان از جمله امکاناتی‌ست که با خرید بلیط قطارهای مهتاب سیر جم هستند.

این شرکت برای آن که بتواند سهمی در حمل و نقل داشته باشد با بهره‌ گیری از توانمندیهای تخصصی خود و با همکاری شرکت رجا برای جلب رضایت مهمانان خود تلاش می‌کند.

اپلیکیشن اندروید و iOS را دانلود کنید
دانلود مستقیم دانلود از کافه بازار
لینک دانلود اپلیکیشن برای اندروید و iOS را از طریق پیامک دریافت کنید!
 

مِستر بلیط

خرید بلیط از مِستر بلیط به راحتی آب خوردن است! کافی است مسیر و تاریخ را مشخص کنید تا ِمستر بلیط تمامی نتایج مورد نیازتان را جست و جو کند و ارزانترین قیمت های بلیط را به شما پیشنهاد دهد.

مِستر بلیط اولین وب سایتی است که خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار و بلیط اتوبوس را یکجا امکان پذیر کرده است. این وب سایت خرید اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده و زیر نظر سازمان های مربوطه فعالیت می کند. اپلیکیشن اندروید و iOS ِمستر بلیط نیز برای تلفن همراه تهیه شده و قابل دانلود می باشد. خرید بلیط هواپیما که در بسیاری از موارد امری دشوار به نظر می‌رسد در این سامانه به سهولت قابل انجام است. پس از جستجو در کمترین زمان و به راحتی می‌توانید بلیط هواپیما خارجی و داخلی خود را خریداری نمایید. با مستر بلیط، به راحتی و فقط با چند کلیک، رزرو بلیط هواپیما چارتری وسیستمی، قطار و اتوبوس با ارزان ترین قیمت ها میسر است.

با مِستر بلیط در ارتباط باشید!
salam@mrBilit.com 021-61169000
وب‌سایت جدید مستربلیط را امتحان کنید!
مشاهده