vehicle vehicle vehicle vehicle
به دلیل اختلالات به وجود آمده لطفا برای ارتباط با واحد پشتیبانی با شماره 03136000 تماس بگیرید.

بلیط قطار مهتاب سیر جم

advantage
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

advantage
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

advantage
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

advantage
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

در سال 1387 شرکت مهتاب سیر جم ابتدا با نام مهتاب تجارت خزر با مسئولیت محدود تاسیس شد. این شرکت نیز به بخش خصوصی واگذار شد و از سال 1388 نام خود را به مهتاب سیر جم تغییر داد، بنابراین این شرکت از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل شد. این شرکت برای آن که بتواند سهمی در حمل و نقل داشته باشد توانست با بهره‌ گیری از توانمندیهای تخصصی خود و نیزهمكاری شرکت رجاء و راه ‌آهن جمهوری اسلامی ایران به این امر دست یابد.

در سال 1387 شرکت مهتاب سیر جم ابتدا با نام مهتاب تجارت خزر با مسئولیت محدود تاسیس شد. این شرکت از سال 1388 نام خود را هب مهتاب سیر جم تغییر داد، بنابراین از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل شد.

این شرکت اکنون یکی از قطارهای زیر نظر قطار سفیر و یکی از بزرگترین مالکان قطارهای مسافرتی در ایران است. قطار مهتاب در مسیرهای اهواز - مشهد، تهران - اندیمشک، تهران - اهواز و تهران - شیراز با واگن‌های اتوبوسی و کوپه‌ای فعالیت دارد. دسترسی به لوازم خواب و ملحفه‌ی وکیوم شده، کتاب و مجله و هدفون و همچنین ویلچر برای سالمندان از جمله امکاناتی‌ست که با خرید بلیط قطارهای مهتاب سیر جم هستند.

این شرکت برای آن که بتواند سهمی در حمل و نقل داشته باشد با بهره‌ گیری از توانمندیهای تخصصی خود و با همکاری شرکت رجا برای جلب رضایت مهمانان خود تلاش می‌کند.

iphone
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-code یا برای دانلود اسکن کنید.
bazaar google-play