vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

حتما تا انتهای سفر تصویر دیجیتال یا چاپ کاغذی بلیت و کارت شناسایی معتبر را به همراه داشته باشید و در هنگام ثبت مشخصات دقت لازم را به عمل بیاورید. از عبور مسافرین بدون بلیت ( تصویر دیجیتال و یا چاپ کاغذی) و یا دارای بلیط غیر همنام در هنگام کنترل بلیت در ایستگاه « ممانعت » جدی به عمل خواهد آمد.


بلیط قطار مهتاب سیر جم

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

در سال 1387 شرکت مهتاب سیر جم ابتدا با نام مهتاب تجارت خزر با مسئولیت محدود تاسیس شد. این شرکت نیز به بخش خصوصی واگذار شد و از سال 1388 نام خود را به مهتاب سیر جم تغییر داد، بنابراین این شرکت از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل شد. این شرکت برای آن که بتواند سهمی در حمل و نقل داشته باشد توانست با بهره‌ گیری از توانمندیهای تخصصی خود و نیزهمكاری شرکت رجاء و راه ‌آهن جمهوری اسلامی ایران به این امر دست یابد.

در سال 1387 شرکت مهتاب سیر جم ابتدا با نام مهتاب تجارت خزر با مسئولیت محدود تاسیس شد. این شرکت از سال 1388 نام خود را هب مهتاب سیر جم تغییر داد، بنابراین از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل شد.

این شرکت اکنون یکی از قطارهای زیر نظر قطار سفیر و یکی از بزرگترین مالکان قطارهای مسافرتی در ایران است. قطار مهتاب در مسیرهای اهواز - مشهد، تهران - اندیمشک، تهران - اهواز و تهران - شیراز با واگن‌های اتوبوسی و کوپه‌ای فعالیت دارد. دسترسی به لوازم خواب و ملحفه‌ی وکیوم شده، کتاب و مجله و هدفون و همچنین ویلچر برای سالمندان از جمله امکاناتی‌ست که با خرید بلیط قطارهای مهتاب سیر جم هستند.

این شرکت برای آن که بتواند سهمی در حمل و نقل داشته باشد با بهره‌ گیری از توانمندیهای تخصصی خود و با همکاری شرکت رجا برای جلب رضایت مهمانان خود تلاش می‌کند.

امکانات قطارهای مهتاب سیر جم

قطارهای مهتاب سیر جم انواع مختلفی دارند که امکانات و خدمات اراِئه شده در آن‌ها نیز بر همین اساس متفاوت است. این قطارها شامل قطار لوکس ۶ تخته، قطار مهتاب سه ستاره و قطار مهتاب سیر جم ۶ تخته معمولی است که در مسیرهایی مثل تهران به شیراز، کرمان، اهواز، قزوین، یزد، خرمشهر و همچنین بندرعباس به مشهد و قزوین به مشهد سرویس‌دهی دارد.

هر یک از این قطارها امکانات مختلفی را ارائه می‌دهند که از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قطارهای سه ستاره شامل دو سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی است. ضمن اینکه بدنه و شیشه‌های قطار عایق در برابر دما و صدا هستند که سفر راحتی را در فصول مختلف برای شما رقم می‌زند و با کیفیت بالا کاملا ضدضربه و با امنیت بالا به شمار می‌روند.

از دیگر امکانات آن باید به رستوران در واگن مخصوص برای سرو وعده‌های غذایی مثل ناهار، شام و صبحانه اشاره کرد. که می‌توانید وعده‌های غذایی را نیز علاوه‌بر رستوران در داخل کوپه‌ها نیز میل کنید.

هر کوپه نیز مجهز به چراغ مطالعه، پریز برق، صندلی‌های تختشو راحت، سرویس و ملحفه خواب، پذیرایی میان وعده و آب معدنی به‌صورت رایگان است و می‌توانید خوراکی و تنقلات را از بوفه سفارش دهید. اگر هر یک از مسافران نیاز به ویلچر داشته باشند نیز امکان تهیه آن در هر واگن وجود دارد.

بنابراین هنگان خرید بلیط قطار این شرکت به نوع آن توجه کنید و مطابق با امکاناتی که نیاز دارید بلیط را تهیه کنید.

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.