رزرو هتل

مشاور هوشمند سفر به صرفه

پیشنهادهای لحظه آخری، ارزیابی، پیش‌بینی و رهگیری قیمت و...

آسان و در دسترس

آنلاین مقایسه کنید، بخرید و از برنامه‌ریزی برای سفر لذت ببرید.

همراه در تمام مدت سفر

۷ روز هفته ۲۴ ساعته مثل یک دوست پشتیبانتان هستیم.

مزایای رزرو به صورت آنلاین

در گذشته هنگام سفر یکی از مسائلی که افراد قبل از سفر با آن مواجه می‌شدند، رزرو هتل بود. برای این کار باید ساعات طولانی را در پای تلفن به انتظار جوابگوئی می‌ماندند و یا اگر تصمیم به رزرو حضوری داشتند، مسافران زمان زیادی را باید به دنبال هتلی می‌گشتند که ویژگی‌های مورد نظر آنها را داشته باشد.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی به خصوص وجود اینترنت دیگر عملیات رزرواسیون هتل بسیار سریع و آسان و توسط خود شخص انجام می‌گیرد. انواع مختلفی از سایت‌های رزرو آنلاین وجود دارد که کاربران می‌توانند از طریق آنها رزرو خود را انجام دهند.
یکی از این سایت‌های رزرو آنلاین، مستر بلیط است، که سعی در ارائه خدماتی متمایز و منحصر به فرد با هزینه‌هایی به صرفه‌تر به کاربران خود دارد. در هنگام رزرو آنلاین از مستر بلیط، کاربران می‌توانند لیستی از هتل‌ها را با هزینه‌ی مناسب، که در مقصد مورد نظرشان قرار دارد، مشاهده کنند.
از خصوصیات استفاده از مستر بلیط برای رزرو، سرعت و امنیت پرداخت است؛ این موضوع باعث به وجود آمدن خاطره‌ای خوش از سفر می‌شود. از دیگر مزایای رزرو هتل در مستر بلیط، می‌توان به این موضوع اشاره کرد که در نتایج، افراد قادرند کلیه امکانات هتل‌ها را ببینند و هتلی را انتخاب کنند که بیشترین تطابق را با ایده‌آل آنها داشته باشد.
یکی دیگر از ویژگی‌هایی که رزرو آنلاین هتل مستر بلیط برای کاربر به همراه دارد، مقایسه هتل‌های متعدد، با امکانات و هزینه‌های مختلف است، که این کار به کاربر این امکان را می‌دهد که بهترین و به صرفه‌ترین انتخاب را از بین هتل‌های موجود، داشته باشد.
در برخی موارد سفری برای افراد پیش می‌آید که از پیش برنامه‌ریزی نشده است، در این موقع رزرو را می‌توان در هر ساعتی از شبانه روز با کمک سایتی مانند مستر بلیط انجام داد.

company-landing
company-landing

بهترین زمان برای رزرو

پس از خرید بلیط هواپیما نوبت به رزرو هتل ارزان می‌رسد، همانطور که در بخش پیش توضیح دادیم بهترین روش رزرو، به صورت آنلاین است. الان این سوال پیش می آید که بهترین زمان برای رزرو چه موقعی است؟ در این قسمت به این سوال پاسخ داده خواهد شد.
بهترین زمان رزرو بنابر شرایط افراد می‌تواند متفاوت باشد و عوامل مختلفی در این موضوع دخیل هستند؛ یکی از این شرایط زمانی است که افراد برای سفر انتخاب می‌کنند، اگر زمان سفر، در پیک مسافرت‌ها انجام پذیرد، بهتر است کاربر حداقل یک ماه زودتر اقدام به این کار نماید، تا بتواند به بهترین هتل با به صرفه‌ترین قیمت دست پیدا کند.
برخی از افراد هستند که سفری نابهنگام برایشان پیش می‌آید، در این صورت چاره‌ای جز رزرو در اولین فرصت قبل از سفر وجود ندارد. دسته‌ای از افراد هم وجود دارند که نوع هتل و هزینه برایشان اهمیت چندانی ندارد، این افراد نیز می‌توانند حتی چند روز قبل از سفر اقدام به رزرو نمایند.
گروهی از افراد هم درست نقطه مقابل دسته آخر قرار دارند، هم هزینه و هم نوع هتل برایشان بااهمیت است، این افراد باید سفری از پیش برنامه‌ریزی شده داشته باشند، و از اولین اقداماتی که برای سفر انجام می‌دهند خرید بلیط هواپیما و رزرو ارزان باشد.
بهترین روش برای رزرو ارزان‌تر استفاده از مستر بلیط است، که برای کاربران خود بهترین و به صرفه‌ترین نتایج را نمایش می‌دهد.

پرسش‌های متداول
رزرو هتل به صورت آنلاین مزایای زیادی دارد که برخی از آنها شامل سرعت بیشتر، دسترسی آسان‌تر، قابلیت مقایسه، امنیت پرداخت و... می‌شود.
بهترین زمان رزرو برای هر فردی متفاوت است و بسته به شرایط سفر می‌تواند فرق داشته باشد.
این موضوع در اکثر هتل‌ها مشترک و زمان خروج بین 12 تا 14 و زمان ورود بین 14 تا 16 شناور است.
قانون پذیرش کودکان در هتل‌های مختلف، متفاوت است ولی قانون کلی به این صورت است که پذیرش کودکان زیر دو سال به صورت رایگان انجام می‌شود. برخی از هتل‌ها برای کودکان زیر 6 سال هزینه نیم‌بها دریافت می‌کنند.
برخی از افراد ترجیح می‌دهند که با کلیه همسفران خود در یک اتاق باشند در این زمان می‌توانند درخواست تخت اضافه کنند. هزینه‌ای که برای این تخت اضافه پرداخت می‌کنند کمتر است و بر اساس هتلی که انتخاب می‌شود نیز تغییر می‌کند، در این مورد نیز هر هتل شرایط و قوانین خاص خود را دارد.
واچر هتل در واقع، تأییدنامه‌ای برای اتاق رزرو شده در هتلی است که توسط مسافر انتخاب شده است. اطلاعاتی که در این تأییدیه وجود دارد نشان می‌دهد که اتاق مورد نظر توسط چه شخص یا مؤسسه‌ای ثبت شده، همچنین شامل تاریخ ورود و خروج فرد متقاضی و اطلاعاتی دیگر که در مورد خود هتل و نوع و امکانات آن است می‌باشد.
دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مِستربلیط
  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت