loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

سؤالات رزرو هتل تبریز

برای رزرو هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های ارزانِ تبریز در «مستر بلیط» 3 راه دارید: اول از طریق پیشنهادات ویژه ما، دوم با تنظیم بازه قیمت طبق بودجه مدنظرتان و سوم با فیلتر کردن لیست هتل‌ها از کمترین به بیشترین قیمت. اگر هم برای اولین بار در «مستر بلیط» هتل رزرو می‌کنید، یک هدیه کوچک برای شما داریم.

بسته به نوع اقامتگاه و خدمات‌اش، در حال حاضر این هزینه از چندصد هزارتومان تا بیشتر از یک میلیون تومان متغیر است. برای بررسی بازه قیمت اقامتگاه‌های فعال از قسمت «فیلترها» استفاده کنید، و آن را طبق بودجه مدنظرتان تنظیم کنید.

برای دیدن هتل‌های تبریز روی نقشه به همراه قیمت‌شان کافی‌ست روی گزینه «نقشه» (روی موبایل) یا «مشاهده هتل‌ها روی نقشه» (روی سیستم) بزنید.

هتل آپارتمان‌های ارس، استقلال، ایرانیان، ایل آی، بهبود، فرید و صائب از بهترین هتل آپارتمان‌های تبریز برای اقامت هستند.

هتل لاله کندوان (سومین هتل صخره‌ای دنیا و تنها هتل صخره‌ای ایران)، هتل پارس ائل گلی، هتل شهریار و به ویژه هتل لاله پارک تبریز از لوکس‌ترین و محبوب‌ترین هتل‌های 5 ستاره تبریز برای یک اقامت به یاد ماندنی هستند.

هتل سنتی ارسی از شیک‌ترین هتل‌های سنتی است که می‌توانید در این شهر زیبا پیدا کنید. هتل‌های دیگر هم هستند که شاید دقیقا یک اقامتگاه سنتی نباشند، اما معماری و حال و هوایی کاملا سنتی دارند، مثل هتل 5 ستاره لاله کندوان و هتل بین‌المللی 4 ستاره گسترش.

اگر دسترسی به نقاط مهم و خوش‌مسیر بودن اقامتگاه برایتان مهم است، به رزرو هتل در محله‌های ولیعصر، میرداماد، ائل گلی، زعفرانیه، منظریه، بام فرشته، یاخچیان، میدان ساعت، باغمیشه، مرزداران و استانداری فکر کنید.

قوانین کنسل کردن و استرداد وجهِ مربوط به هر اقامتگاه در روند ثبت رزرواسیون و پیش از نهایی کردن رزرو به شما نشان داده می‌شود.