رزرو هتل قشم
هتل
sok
loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء
loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء
loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء
loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

سؤالات رزرو هتل قشم

اینجا به لیست کاملی از هتل‌های قشم دسترسی دارید و می‌توانید آنها را با توجه به ویژگی‌های مدنظرتان (هزینه، امکانات، آدرس و ...) مرتب کنید. همچنین، با ارائه قابلیت‌های هوشمند و مشاوره رایگان از به‌صرفه‌ترین اقامت در هتل ایده‌آل‌تان مطمئن می‌شویم.

قیمت‌ها بسته به نوع اقامتگاه، امکانات و خدمات (که به تعداد ستاره‌های آن بستگی دارد) مشخص می‌شوند. برای بررسی بازه قیمت اقامتگاه‌ها در قشم، از قسمت فیلترها استفاده کنید. برای پیدا کردن گزینه‌هایی که با بودجه مدنظرتان همخوانی دارند، کافی‌ست حداقل و حداکثر هزینه را تنظیم کنید.

هر گزینه 1 و 2 ستاره می‌تواند یک هتل قشم ارزان باشد. برای پیدا کردن ارزان‌ترین گزینه‌ها به طور کلی هم می‌توانید با لمس یک دکمه لیست هتل‌های قشم را از کمترین به بیشترین هزینه مرتب کنید.

هتل‌های 3 ستاره مانند هتل سینگو، هتل پرشین گلف درگهان، هتل آلاله 2 و هتل بزرگ شهریار؛ و هتل 2 ستاره نخل هنگام از بهترین اقامتگاه‌ها برای رزرو هتل در درگهان قشم هستند.

هتل‌های 4 ستاره مثل هتل ارم، هتل ساحل طلایی و هتل آرتا؛ هتل‌های 3 ستاره مثل هتل سینگو، هتل رویال و هتل قصر الوند؛ هتل‌های 2 ستاره مثل هتل دیانا و هتل آپارتمان‌های پلاس و آدینه از اقامتگاه‌های ساحلی قشم هستند.

هتل‌های 3 ستاره بهشت و مارینا 2، و همچنین هتل آپارتمان 2 ستاره آدینه نزدیک به مرکز خرید ستاره بین‌المللی قشم هستند. از جمله هتل‌های نزدیک به سیتی‌سنتر هم می‌توانیم هتل آپارتمان 1 ستاره آدینه، هتل 3 ستاره کیمیا 4 و هتل 4 ستاره آرتا را نام ببریم.

هتل‌های 5 ستاره مثل هتل زیگورات و هتل سورینت؛ و هتل‌های 4 ستاره مثل هتل آرتا، هتل ارم، هتل هانی، هتل ساحل طلایی و هتل آتامان از باکیفیت‌ترین و بهترین هتل‌های قشم هستند.

مانند همه هتل‌های کشور، ساعت ورود 14 ظهر و ساعت خروج 12 ظهر است؛ و هرگونه تفاوت هنگام رزرو به مسافر اعلام می‌شود. اگر لازم باشد زودتر اتاق را تحویل بگیرید یا دیرتر آن را تخلیه کنید، باید نیم‌شارژ ورود/خروج را بپردازید که معمولا نصف هزینه یک‌روز اقامت است.

در «مستر بلیط»، قوانین کنسل کردن و استرداد وجهِ مربوط به هر اقامتگاه در روند ثبت رزرواسیون و پیش از نهایی کردن رزرو به شما نشان داده می‌شود.