رزرو هتل لیانا

اتاق‌های موجود در هتل لیانا

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل لیانا

هتل 2 ستاره لیانا در خیابان امام رضا 32 در شهر مشهد واقع شده است. هتل لیانا مشهد دارای اتاق‌های دوتخته، سه تخته، چهارتخته و همچنین سوئیت یک خوابه با ظرفیت چهارنفر می‌باشد. امکانات اتاق‌های این هتل شامل تلویزیون، تلفن، یخچال، سشوار، چای ساز و اینترنت است. از امکانات داخل هتل لیانا مشهد می‌توان به اینترنت رایگان و محدود در لابی، پارکینگ سرپوشیده، دستگاه واکس کفش، خدمات خانه‌داری، رستوران ایرانی و اتاق چمدان اشاره کرد.

قوانین و مقررات هتل لیانا

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
هتل لیانا
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

مشهد، خیابان امام رضا، امام رضا 32، نبش چهار راه اول
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل لیانا