بلیط هواپیما تفتان

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز تفتان از مِستربلیط

شرکت هواپیمایی تفتان در سال ۱۳۸۱ در منطقه‌ی آزاد تجاری و صنعتی چابهار به ثبت رسید و از همان ابتدا پروازهای خود را آغاز کرد. قطب فعالیت تفتان فرودگاه زاهدان است. پس از مدتی از شروع فعالیتش، تفتان با مشکلات پیش بینی نشده ای روبرو و نهایتاً مجبور به لغو تمام پروازهایش و در حقیقت کلیه‌ی فعالیت‌هایش گردید. 

در سال ۱۳۹۱ با ورود یک سرمایه گذار جدید شرکت هواپیمایی تفتان کار خود را مجدداً آغاز کرد. لازم به ذکر است شرکت هواپیمایی تفتان در سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی توسط رئیس جمهور و با نام رسمی تفتان ایر افتتاح گردید. نکته‌ی جالب توجه در مورد شرکت هواپیمایی تفتان پوشش مهمانداران این شرکت است. 

مهمانداران تفتان ایر با هدف ترویج فرهنگ ایرانی علی الخصوص فرهنگ مردم جنوب کشور، با لباس‌های محلی منطقه‌ی جنوب در پروازها حضور پیدا می‌کنند. لازم به ذکر است مسافرانی که نسبت به خرید بلیط هواپیما تفتان اقدام کرده باشند در صورتی که پرواز آن‌ها با ۲ ساعت یا بیشتر تأخیر همراه شود، می‌توانند تمامی وجه بلیط را مسترد نمایند. 

راه اندازی این شرکت هواپیمایی در منطقه سیستان و بلوچستان می تواند نقش مهمی در توسعه صنعت گردشگری و اقتصاد این منطقه داشته باشد. تفتان ایر نیز با این هدف همواره در تلاش است که روز به روز میزان فعالیت های خود در مسیرهای پروازی را افزایش دهد. 

ناوگان

ناوگان شرکت هواپیمایی تفتان در حال حاضر متشکل از سه فروند هواپیما بوئینگ ام دی و دو فروند هواپیما فوکر 50 می باشد که به ترتیب 172 و 50 نفر ظرفیت دارند. اما هواپیماهای فعال آن در مسیرهای هوایی کشور همان دو فروند هواپیما فوکر 50 هستند. 

این شرکت تمامی پروازهای خود را همانند بسیاری از شرکت های هواپیمایی ایرانی در سرویس معمولی ارائه می دهد اما آنچه که موجب شده پروازهای آن از محبوبیت خاصی در بین مسافران برخوردار باشد داشتن ترانسفر فرودگاهی است.

مسیرهای پروازی

اگر قصد سفری هوایی را دارید می‌توانید به راحتی و در کم‌ترین زمان بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین تهیه کنید. خرید اینترنتی بلیط سفر موجب صرفه جویی در زمان و هزینه و همچنین تسهیل پروسه‌ی سفر می‌شود. در صورت تمایل به خریدی ایمن می‌توانید از مِستر بلیط کمک بگیرید. 

مستر بلیط وب‌سایتی با سابقه و معتبر در زمینه‌ی فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس است. این سامانه امکان خریدی آسان و مطمئن را از طریق ارائه‌ی لیستی از ارزان‌ترین پروازهای تفتان ایر و دیگر ایرلاین‌ها فراهم می‌کند.

خدمات

تفتان ایر در طی سال های فعالیت خود برترین خدمات را در زمینه  خدمات پروازی، کتیرینگ، بیمه مسافرتی و .. در اختیار مسافرانی که پروازهای آن را انتخاب نموده، قرار داده است.

قوانین حمل بار در تفتان ایر کاملاً مشخص است. مسافران تنها می‌توانند میزان بار مجازی که در بلیط هواپیما درج شده را به صورت رایگان با خود به همراه داشته باشند. 

در صورت حمل اضافه‌ی بار ملزم به پرداخت هزینه‌ی آن خواهند بود. نماینده‌ی تفتان ایر هنگام تحویل بار بر روی آن برچسبی حاوی اطلاعات مسافر می‌چسباند. صاحب بار یا چمدان تنها شخصی است که نام وی بر روی برچسب درج شده است. ورود وسایل و اشیاء مشخصی نیز به هواپیما ممنوع است. 

تمامی اشیاء فلزی، قطعات یدکی، وسایل تیز و برنده نمی‌توانند به کابین هواپیما برده شوند. تمامی وسیله‌های مکانیکی مانند اره برقی، قطعات یدکی و ژنراتورهای مولد برق نیز نمی‌توانند به هواپیما برده شوند (چه در قسمت بار چه در کابین هواپیما). 

اسپری‌ها، ژل‌ها، و پودرهایی که بیش از ۱۰۰ میلی لیتر باشند نیز در داخل کابین هواپیما ممنوع محسوب می‌شوند. اسلحه، مواد منفجره و آتش‌زا نیز در گروه وسایل ممنوعه به حساب می‌آیند.

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما تفتان را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.