مستربلیط
vehicle vehicle vehicle vehicle vehicle

بلیط هواپیما آبادان

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

1,111,111 تومانءء
موجودی کامل
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

flights

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

آبادان تا تهران
 
1 ساعت و 20 دقیقه
آبادان تا مشهد
 
1 ساعت و 50 دقیقه
آبادان تا شيراز
 
1 ساعت و 20 دقیقه
آبادان تا اصفهان
 
1 ساعت و 30 دقیقه
آبادان تا بندرعباس
 
1 ساعت و 40 دقیقه
آبادان تا آبادان
 
166 ساعت و 40 دقیقه

راهنمای خرید اینترنتی پرواز آبادان از مستر بلیط

سوالات متداول

فرودگاه آبادان جزء قدیمی ترین فرودگاه های کشور است و زمانی به عنوان فرودگاه جایگزین مهرآباد تهران فعالیت داشت. این فرودگاه در 6 کیلومتری از مرکز شهر قرار دارد که این موضوع باعث شده است، رفت و آمد مسافران به سمت این فرودگاه مشکلی نداشته باشد و به راحتی انجام پذیرد و تاکسی های فرودگاهی به هزینه ای مناسب این کار را برای شما انجام می دهند. از آنجایی که این فرودگاه خدمات رسانی خود را علاوه بر شهر آبادان برای شهرهای همجوار نیز انجام می دهد پس تاکسی های فرودگاه، مسافران را به شهرهای اطراف نیز منتقل می کنند. اگر تمایل به استفاده خودرو شخصی دارید بهتر است بدانید پارکینگ فرودگاه فعالیتی به صورت شبانه روزی دارد و توانائی قرار دادن خودرو بیش از 24 را نیز دارید. آدرس: آبادان، فلکه فرودگاه، فرودگاه بین المللی آیت ا... جمی آبادان.
شهر آبادان در منطقه گرمسیری ایران قرار گرفته، همین موضوع باعث شده است که این شهر در فصل زمستان و عید نوروز از زیبائی بی نظیری برخوردار باشد بنابراین سفر در این ایام بسیار لذت بخش است.
دغدغه بسیاری از افراد خرید بلیط با هزینه ای ارزان قیمت است برای این کار می توانید به صورت آنلاین و از مستر بلیط، بلیط هواپیمای خود را تهیه کنید.
آبادان به خاطر قدمت بالائی که دارد که آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری زیادی را درون خود جای داده است. مسجد رنگونی ها، کلیسای گاراپت مقدس، میدان فرهنگ (الفی)، موزه آبادان و ... در این شهر قرار دارند.
آبادان از جمله شهرهایی است که کارکنان شرکت های مختلف نفتی به این شهر رفت و آمد می کنند، در زیر زمان سفر با هواپیما از برخی شهرهای اصلی که، به این فرودگاه رفت و آمد دارند آورده شده است: تهران-آبادان: 80 دقیقه، اصفهان-آبادان: 55 دقیقه، بندرعباس-آبادان: 95 دقیقه، شیراز-آبادان: 90 دقیقه، مشهد-آبادان: 120 دقیقه.
در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما آبادان را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.
اپلیکیشن مستر بلیط
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-code یا برای دانلود اسکن کنید.
iapps sibirani sibapp pwa