بلیط هواپیما آبادان

مشاور هوشمند سفر به صرفه

پیشنهادهای لحظه آخری، ارزیابی، پیش‌بینی و رهگیری قیمت و...

آسان و در دسترس

آنلاین مقایسه کنید، بخرید و از برنامه‌ریزی برای سفر لذت ببرید.

همراه در تمام مدت سفر

۷ روز هفته ۲۴ ساعته مثل یک دوست پشتیبانتان هستیم.

راهنمای خرید اینترنتی پرواز آبادان از مستر بلیط

flights

خلاصه سفر با هواپیما به آبادان

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های هواپیمایی

فاصله تا شهرهای دیگر

آبادان تا تهران
1 ساعت و 20 دقیقه
آبادان تا مشهد
1 ساعت و 50 دقیقه
آبادان تا شيراز
1 ساعت و 20 دقیقه
آبادان تا اصفهان
1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آبادان جزء قدیمی ترین فرودگاه های کشور است و زمانی به عنوان فرودگاه جایگزین مهرآباد تهران فعالیت داشت. این فرودگاه در 6 کیلومتری از مرکز شهر قرار دارد که این موضوع باعث شده است، رفت و آمد مسافران به سمت این فرودگاه مشکلی نداشته باشد و به راحتی انجام پذیرد و تاکسی های فرودگاهی به هزینه ای مناسب این کار را برای شما انجام می دهند. از آنجایی که این فرودگاه خدمات رسانی خود را علاوه بر شهر آبادان برای شهرهای همجوار نیز انجام می دهد پس تاکسی های فرودگاه، مسافران را به شهرهای اطراف نیز منتقل می کنند. اگر تمایل به استفاده خودرو شخصی دارید بهتر است بدانید پارکینگ فرودگاه فعالیتی به صورت شبانه روزی دارد و توانائی قرار دادن خودرو بیش از 24 را نیز دارید. آدرس: آبادان، فلکه فرودگاه، فرودگاه بین المللی آیت ا... جمی آبادان.
شهر آبادان در منطقه گرمسیری ایران قرار گرفته، همین موضوع باعث شده است که این شهر در فصل زمستان و عید نوروز از زیبائی بی نظیری برخوردار باشد بنابراین سفر در این ایام بسیار لذت بخش است.
دغدغه بسیاری از افراد خرید بلیط با هزینه ای ارزان قیمت است برای این کار می توانید به صورت آنلاین و از مستر بلیط، بلیط هواپیمای خود را تهیه کنید.
آبادان به خاطر قدمت بالائی که دارد که آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری زیادی را درون خود جای داده است. مسجد رنگونی ها، کلیسای گاراپت مقدس، میدان فرهنگ (الفی)، موزه آبادان و ... در این شهر قرار دارند.
آبادان از جمله شهرهایی است که کارکنان شرکت های مختلف نفتی به این شهر رفت و آمد می کنند، در زیر زمان سفر با هواپیما از برخی شهرهای اصلی که، به این فرودگاه رفت و آمد دارند آورده شده است: تهران-آبادان: 80 دقیقه، اصفهان-آبادان: 55 دقیقه، بندرعباس-آبادان: 95 دقیقه، شیراز-آبادان: 90 دقیقه، مشهد-آبادان: 120 دقیقه.
دریافت اپلیکیشن مِستربلیط

اپلیکیشن مِستربلیط برنامه ریزی سفر را آسان می کند

ما شما را به‌راحتی به مقصدتان می‌رسانیم.مسیرهای شما را برایتان رهگیری می کنیم تا با بهترین قیمت در بهترین زمان برنامه سفرتان را بچینید.

مزایای اپلکیشن مِستربلیط
  • تقویم ارزان‌ترین بلیط
  • ارزیابی قیمت
  • پیش‌بینی قیمت
  • مقایسه قیمت وسیله
  • رهگیری ارزان شدن قیمت
  • مسیرهای جایگزین
  • جزییات سفر و تصویر وسیله‌های نقلیه
  • مشاهده صورت‌حساب قبل از پرداخت