vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

بلیط کشتی شارجه

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

شارجه به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری و سرگرمی های بی نظیری که دارد همه ساله مورد بازدید میلیون ها گردشگر قرار می گیرد. بسیاری از افراد سفر به این امارات را با کشتی انجام می دهند. در کشور ما رفتن به این شهر عربی از طریق بندرعباس امکان پذیر است. برای تهیه بلیط کشتی شارجه از دو طریق می توانید اقدام نمایید، یکی اینکه از سایت های فروش بلیط اینترنتی اقدام به رزرو بلیط کنید، دوم اینکه به دفاتر کشتیرانی مراجعه کرده و در آنجا بلیط خود را به ثبت برسانید.

پارامترهای مختلفی وجود دارند که می توانند تعیین کننده تعرفه بلیط کشتی شارجه باشند و بر قیمت تمام شده اثر مستقیم بگذارند. از جمله این موارد می توانیم به یک طرفه یا دو طرفه خریدن بلیط، حمل خودرو شخصی با کشتی، نوع کشتی و کلاس آن و یا شرکت ارائه بلیط اشاره کنیم. اگر می خواهید در مقصد از ماشین شخصی خود استفاده کنید، می توانید آن را با کشتی حمل کرده و به مقصد ببرید.

با این تعاریف باید بگوییم که قیمت بلیط ها ثابت نبوده و سلقیه فردی شما بر کاهش یا افزایش آن تاثیر می گذارد. قیمت بلیط برای مسیر بندرعباس به شارجه با کشتی کلاس درجه دو به صورت یک طرفه تقریبا پونصد هزار تومان است و همین مسیر با همین کشتی به صورت دو طرفه مبلغی حدود هشتصد هزار تومان دارد.

در مورد شارجه

شارجه سومین امارات پرجمعیت و بزرگ در امارات متحده عربی با مساحت 2590 متر مربع می باشد. به دلیل فرهنگ غنی شارجه، این شهر همه ساله مورد بازدید میلیون ها گردشگر قرار می گیرد. شارجه به داشتن مناظر زیبا و دریایی معروف است و انواع روابط سیاسی، فرهنگی را با بقیه امارات به اشتراک می گذارد. شارجه دارای تعداد زیادی سواحل، باتلاق و مناطق بیابانی بزرگ بوده و این تنها امارات است که در کنار دو ساحل خلیج فارس و خلیج عمان قرار دارد.

امارات با دارا بودن مؤسسات آموزشی بسیار و به کارگیری استعدادهای برتر، دانش مهندسی، علوم و فناوری وسایر مهارت ها از رشد اقتصادی بالایی برخوردار است. از قرن 18 میلادی، شارجه تحت حاکمیت خاندان آل قاسمی بوده و همچنین از سوی سازمان WHO به عنوان "شهر سالم" نامگذاری شده است.

در مورد اسکله شارجه

با توجه به شهرت و زیبایی این شهر، اسکله های آن نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرد. اسکله ابرا یکی از اسکله هایی است که بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود. در این اسکله کشتی های تفریحی و قایق هایی برای گشت زنی در آب های شارجه وجود دارد. موقعیت بنادر شارجه برای کشتی هایی که به بنادر مراجعه می کنند از مزیت استراتژیکی برخوردار است. مؤسسه بندرگاه های شارجه با حمایت و راهنمایی از مقام شیخ سلطان بن محمد آل قاسیمی، حاکم شارجه همواره بر نیازهای دریایی خود متمرکز بوده و در تسهیلات پیش از تقاضا سرمایه گذاری کرده است.

گذشته، این مؤسسه سرمایه گذاری کرده است تا اسکله ها را در سه بندر اصلی خود افزایش دهد. عمق پنج اسکله در بندر خالد به 12 متر در حال افزایش است. در حالی که امکانات ذخیره سازی محموله در بندر حمریه به طور گسترده توسعه پیدا کرده تا فضای اسکله را بیش از 200،000 متر مربع افزایش دهد. کار ساخت و ساز در بندر خور فکان به پایان رسید، و دو اسکله جدید به طول 840 متر با عمق 16 متر در آن تجهیز شد که قادر به حمل بزرگترین کشتی های کانتینری در دریاهای بزرگ است.

مزایا سفر با کشتی در شارجه

با توجه به امکانات پیشرفته ای که در شارجه وجود دارد، کشتی های مدرنی در مسیرهای آبی این شهر در تردد هستند. در کشور ما نیز از مسیر دریایی بندرعباس می توان به شارجه سفر کرد. امروزه تمایل افراد برای سفر با کشتی بیش از گذشته است و به همین خاطر روز به روز بر امکانات کشتی ها افزوده می شود. از جمله این امکانات می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

کم هزینه بودن بلیط کشتی نسبت به بلیط هواپیما

امکان بردن خودرو شخصی با کشتی به مقصد مورد نظر

عدم محدودیت در به همراه داشتن چمدان

بالا بودن ایمنی سفر با کشتی به نسبت سایر وسایل نقلیه

فضای مناسب برای جابجایی در کشتی

امکانات رفاهی و آسایشی برای رنج های سنی متفاوت

با کشتی می توان میزان بالایی کالا را جابجا کرد

مدت زمان سفر با کشتی به شارجه

اینکه با چه نوع کشتی به شارجه سفر می کنید یا از کجا قصد سفر به این شهر را دارید بر مدت زمان سفر تاثیر می گذارد. برای مثال سفر به شارجه از بندر عباس با کشتی دو حدود 12 ساعت است.

امکانات کشتی ها

امکاناتی که در کشتی ها به کار گرفته می شود روز به روز در حال افزایش است تا آرامش و رفاه را برای مسافران به ارمغان بیاورد. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

استقرار فروشگاه ها در کشتی برای عرضه کالاهای کوچک مورد نیاز

وجود رستوران و کافی شاپ برای صرف غذا و نوشیدنی

وجود سالن های ورزشی مانند سالن بیلیارد، تنیس و فوتبال دستی

صرافی برای تعویض کردن پول

سالن سرگرمی مخصوص برای کودکان

سونای خشک

ارائه بازی های کامپیوتری

وجود تلویزیون در اتاق های استراحت

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد شارجه

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.