vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

بلیط کشتی خرمشهر

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

لذت سفر با کشتی مطمئنا یک تجربه ناب و دلچسب خواهد بود. این تجربه را فقط در شهرهایی می توان داشت که دارای مسیر های آبی هستند. بندر خرمشهر این فرصت را دراختیارمسافران قرار می دهد تا طعم شیرین یک سفر تفریحی یا کاری به کشورهای اطراف را بچشید. تعرفه بلیط کشتی خرمشهر به یک سری شرایط بستگی دارد، ازجمله مقصد، کلاس کشتی و یا اینکه بخواهید بلیط را به صورت دوطرفه یا فقط یک طرفه رزرو کنید.

برای مثال قیمت بلیط کشتی بندر خرمشهر به کویت با کشتی کلاس درجه یک به صورت دو طرفه چیزی نزدیک به یک میلیون و همین مسیر با همین کشتی به صورت یک طرفه، تعرفه ای نزدیک به ششصد هزار تومن دارد. این قیمت ها ثابت نیستند و در زمان و شرایط مختلف متغییر خواهند بود. برای تهیه بلیط کشتی می توانید به یکی از سایت های فروش بلیط کشتی مراجعه کنید و در قسمت مبدا کلیک کنید تا فهرست بندرهای موجود به شما نشان داده شود. این کار را برای مقصد نیز انجام دهید.

در ادامه تاریخ حرکت خود را در تقویم مشخص نمایید و اگر تمایل دارید که بلیط به صورت دو طرف باشد، تاریخ برگشت را نیز مشخص نمایید. دکمه جستجو را در انتها بزنید تا بلیط مورد نظر برای شما نشان داده شود.

در مورد خرمشهر

خرمشهر یکی از شهرهای تجاری استان خوزستان در جنوب غربی ایران است. در سالیان دور نام این شهر محمره بود تا اینکه در سال 1314 به خرمشهر تغییر پیدا کرد. خرمشهر در دوران هشت سال دفاع مقدس یکی از استراتژیکی ترین شهرهای ایران بود و حتی در جنگ جهانی دوم از شهرهای تاثیر گذار به شمار می رفت. بزرگترین بندر ایران در این شهر قرار دارد که پس از بندر شهید رجائی دومین بندر کانتینری ایران است. بندر خرمشهر یکی از بندرهای بزرگ تجاری ایران است که در قسمت جنوب غربی استان خوزستان و کنار رود اروند و کارون قرار گرفته است.

از آنجا که این بندر به کشور کویت و عراق راه دارد موفق شده بسترهای بازرگارنی و تجارت کالا را رونق ببخشد. به نوعی این بندر می تواند نقطه مشترک تجارت دریایی بین کشور ایران، کویت و عراق باشد. از آن جهت که این بندر کانتینری با عراق همسایه است، در زمینه های بازرگانی و سیاسی یک منطقه حساس به شمار می رود. فرصت سرمایه گذاری در پالایشگاه نفت آبادان و صنایع فولاد خوزستان از طریق این بندر و نزدیک بودن به منطقه آزاد اروند برای کشورهای همسایه فراهم شده است.

در مورد اسکله خرمشهر

مساحت کل بندر خرمشهر 230 هکتار است و در طی یک سال تقریبا سه ملیون و پانصد هزار تن کالا می پذیرد. این بندر قادر است روزانه 12 هزار مسافر را از پایانه های دریایی جابجا کند. اولین اسکله خرمشهر مصادف با پهلو گرفتن کشتی اقیانوس پیما در سال 1308 در این شهر افتتاح شد. در حال حاضر 18 اسکله در خرمشهر به صورت فعال آماده بکار هستند. مدیر کل بندر و دریانوردی این شهر در سال گذشته نوید احداث هشت اسکله دیگر به منظور گسترش صنعت گردشگری و همچنین لایروبی رودخانه ها را داد.

مزایا سفر با کشتی در خرمشهر

استفاده از کشتی به خودی خود دارای مزایایی از جمله:

نرخ تعرفه ها نسبت به سایر وسایل نقلیه، ارزان است و اکثر افرادی که محموله های زیادی از کشورهای اطراف وارد می کنند از حمل نقل دریایی استفاده خواهند کرد. بازرگانان ترجیح می دهند کالاهای خود را از طریق آب های آزاد جابجا کنند.

کرایه جابجایی به طور معمول ثابت بوده و نرخ نامه ها توسط شرکت های بزرگ حمل و نقل مشخص می شوند و تَخَطی از آنها خلاف قانون است.

امکان حمل بار تا 500 هزار تن در آب های آزاد وجود دارد و شما این مزیت را در هیچ وسیله حمل و نقلی نمی توانید پیدا کنید.

درصد اطمینان و ایمنی در کشتی ها به مراتب از تمام وسایل نقلیه بالا تر است.

اما مزایای سفر با کشتی در خرمشهر به شرح زیر است:

تاجران می توانند از 25 درصد سود بازرگانی بهره ببرند.

استفاده از مزایای منطقه آزاد اروند.

بندر خرمشهر بهترین بندر برای نقل و انتقالات دریایی به عراق است.

بارگیری کانتینرها با وسایل مدرن صورت می گیرد.

نزدیک بودن به عراق و کشورهای حاشیه خلیج فارس.

و ....

مدت زمان سفر با کشتی در خرمشهر

مدت زمان هر سفری با کشتی به عواملی از جمله: فاصله مبدا و مقصد با هم و نوع کشتی بستگی دارد. مطمعنا سفر با کشتی های تندرو بسیار سریع تر از سایر کشتی ها خواهد بود. برای مثال مدت زمان سفر از این بندر تا بصره عراق که 16 مایل دریایی است، تنها یک ساعت خواهد بود.

امکانات کشتی ها

با توجه به اینکه شما برای سفر چه نوع کشتی انتخاب می کنید، خدمات و امکانات متفاوتی دریافت خواهید کرد. به طور مثال امکانات در کشتی های کروز با کشتی های معمومولی متفاوت است. امکانات کشتی ها به طور معمول شامل:

وجود کارکنان مجرب، با تجربه و آماده خدمت به میهمانان

سالن غذا خوری بزرگ و مدرن

کافه های مجهز

اتاق استراحت

فروشگاه هدایا

کتابخانه در کشتی

بالکن خصوصی، حمام، ارائه لوازم بهداشتی و .... در کشتی های کروز

و....

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد خرمشهر

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.