vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

بلیط کشتی بندرعباس

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

بندرعباس یکی از مهم ترین بنادر جنوب کشور است که افراد می توانند برای سفرهای دریایی به کشورهای حاشیه خلیج فارس از این بندر ترانسفر شوند. توصیه می شود که چنانچه قصد سفر دریایی به یکی از کشورهای نزدیک به جنوب کشور مانند امارات متحده عربی را دارید، پیش از سفر اقدام به خرید بلیط نمایید. بلیط کشتی بندرعباس را قبل از اینکه تمام شود و به مشکل برخورد کنید، به صورت حضوری و مراجعه به دفاتر کشتیرانی یا اینترنتی از وب سایت های ارائه بلیط کشتی خریداری کنید. فراموش نکنید که در مراجعه حضوری مدارک خود از جمله پاسپورت را به همراه داشته باشید.

تعرفه بلیط کشتی بندرعباس به عوامل مختلفی بستگی دارد. خریداری بلیط به صورت یک طرفه یا دو طرفه، مقصد سفر، بردن ماشین یا موتور شخصی به کشتی، کلاس کشتی، فصل های خاص سفر و .... از جمله مواردی هستند که می توانند موجب کاهش یا افزایش تعرفه بلیط شوند. برای سفر زمان را مدیریت کنید مخصوصا اگر قرار است با خود وسیله نقلیه ببرید، توصیه می کنیم که یک روز قبل از سفر در بندر باشید. برای اطلاع از قیمت ها می توانید به یکی از مراجع معتبر مراجعه کنید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

برای مثال هزینه بلیط کشتی بندرعباس به شهر شارجه امارت متحده با کشتی کلاس درجه دو به صورت دو طرفه هشتصد هزار تومان است. همین مسیر با همین کشتی به صورت یک طرفه مبلغی نزدیک به پانصد هزار تومان دارد. این مبالغ به هیچ وجه ثابت نیستند و احتمال تغییر بر اساس شرایط شما را دارند.

در مورد بندرعباس

بندرعباس شهر بندری است و مرکز استان هرمزگان است. گردشگران زیادی از بندرعباس و همچنین جزایر نزدیک آن به ویژه قشم و هرمز بازدید می کنند. لباس زنانه بندری، بازار ماهی، معبد هندو و کوه های گنو از زیبایی های این شهر قدیمی است. از آنجا که بندرعباس صنعت ماهیگیری قوی دارد، بازار ماهی های آن در نزدیکی ساحل یکی از مکان هایی است که توریست ها دوست دارند از آن بازدید کنند. برای گرفتن عکس به ویژه در اوایل صبح که انواع ماهی ها صید می شوند، یک منظره تماشایی به وجود می آید.

همچنین می توانید از رنگارنگ ترین بخش شهر، یعنی بازار لذت ببرید، جایی که می توانید غذاهای محلی بسیار خوشمزه و بسیاری از لباس های رنگارنگ را پیدا کنید. اگر وقت کافی دارید، به معبد هندو که یک ساختمان سنگی با یک گنبد مخروطی است نگاهی بیندازید. علاوه بر این، کوه گنو که در شمال غربی بندرعباس قرار دارد، و دارای هوای نسبتاً معتدل و متفاوت از هوای گرم این شهر است. درنتیجه می توان آن را یکی از مناطق محیطی و تفریحی دانست که گردشگران را برای گذراندن اوقات خوب به خود جلب می کند.

در مورد اسکله بندرعباس

اسکله های زیادی در این بندر فعال هستند از جمله اسکله سورو که در سال 1346 ساخته شد و پس از انقلاب به بندر شهید باهنر تغییر نام پیدا کرد. این بندر از بنادر بسیار ویژه و با اهمیت جنوب کشور بعد از بندر خرمشهر بوده که حجم نقل و انتقالات آن به بیش از 8 میلیون تن در سال می رسید. این مرکز به عنوان قطب اصلی صادرات و ترانزیت کالا در جنوب ایران شناخته می شود و از این رو کاندیدای اصلی برای توسعه بیشتر کشور است. بندر شهید باهنر برای حمل و نقل کالا به ترکیه روسیه جمهوری آذربایجان، عراق، قزاقستان و ترکمنستان در حالت ایده آل قرار دارد.

اما در بندر شهید رجایی جنوب کشور نیز بیش از 30 اسکله فعال وجود دارد. این بندر در تحریم های اقتصادی یک جانبه ایالات متحده، رشد چشمگیری در تمام شاخص های عملکردی خود به ثبت رسانده است. بندر شهید رجایی بندر مهم و استراتژیک ایران است که در 23 کیلومتری غرب بندرعباس، مرکز استان هرمزگان واقع شده است. یکی از بزرگترین بنادر تجاری و کانتینری ایران می باشد که به 80 بندر مهم بین المللی در جهان متصل شده و آن را به دروازه طلایی اقتصاد ایران تبدیل کرده است. 50٪ فعالیت های اقتصادی ایران از طریق این بندر انجام می شود.

مزایا سفر با کشتی در بندرعباس

در مقایسه با سفرهای هوایی، مزایای زیادی برای مسافرت با کشتی وجود دارد. البته زمان سفر با کشتی از سفر هوایی طولانی تر است، اما این روزها امکانات موجود در کشتی ها نشان می دهد که خانواده ها اغلب سفر با کشتی را بسیار لذت بخش می دانند. در اینجا برخی از دلایلی که مسافران، مسافرت با کشتی را به جای پرواز انتخاب می کنند ذکر می شود.

ماشین شخصی را در سفر می توانید با خود ببرید.

هیچ محدودیتی در مورد حجم چمدان وجود ندارد.

بسیاری از مردم از پرواز می ترسند و کشتی ها آرامش بیشتری را ارائه می دهند.

هزینه و مالیات اضافی کمتر از سفرهای هوایی است.

فضای بیشتری برای استراحت یا جابجایی در اختیار شما قرار می دهد.

وجود سینما و سرگرمی برای کودکان

بیشترین ایمنی نسبت به سایر وسایل حمل و نقل

مدت زمان سفر با کشتی در بندرعباس

پارامترهای متعددی می تواند بر زمان سفر شما تاثیر گذار باشد مثلا اینکه با چه نوع کشتی سفر می کنید یا اینکه مقصد شما کجاست. برای مثال مدت زمان سفر با کشتی از بندرعباس به شارجه حدود 12 ساعت است.

امکانات کشتی ها

امکاناتی زیادی در کشتی ها وجود دارد که برخی از آنها رایگان و برخی هزینه هایی دارند که خود مسافر باید آنها را پرداخت کند از قبیل:

فروشگاه

کافی شاپ

رستوران

صرافی

امکانات ورزشی (سالن بیلیارد، تنیس، فوتبال دستی)

بازی کامپیوتری

سونای خشک

اتاق بازی کودک

سوالات متداول

مسیرهای پرتردد به مقصد بندرعباس

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.