loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

loading

قیمت 0 شب اتاق 2 تخته

سؤالات رزرو هتل شیراز

اینجا به لیست کاملی از هتل‌های شهر راز دسترسی دارید و می‌توانید آنها را با توجه به ویژگی‌هایی که ترجیح می‌دهید (هزینه، امکانات، موقعیت مکانی و ...) مرتب کنید. همچنین، با ارائه قابلیت‌های هوشمند و مشاوره رایگان از به‌صرفه‌ترین اقامت در هتل ایده‌آل‌تان مطمئن می‌شویم.

بسته به نوع اقامتگاه و خدماتی که ارائه می‌کند، در حال حاضر این هزینه از چندصد هزارتومان تا چندمیلیون تومان متغیر است. برای بررسی بازه قیمت هتل‌های شیراز از قسمت «فیلترها» استفاده کنید، و آن را طبق بودجه مدنظرتان تنظیم کنید.

برای دیدن لیست تمام هتل‌های شیراز روی نقشه کافی‌ست روی گزینه «نقشه» (روی موبایل) یا «مشاهده هتل‌ها روی نقشه» (روی سیستم) بزنید. حالا می‌توانید موقعیت هراقامتگاه روی نقشه را به همراه قیمت آن ببینید.

شما می‌توانید از بین هتل‌های لوکس 5 ستاره، هتل‌های شیک و مجهز 4 و 3 ستاره، هتل‌های اقتصادی 2 و 1 ستاره، هتل آپارتمان‌ها و اقامتگاه‌های سنتی، گزینه ایده‌آل‌تان را از طریق «مستر بلیط» رزرو کنید.

شیراز در نقاط مختلف خود هتل‌های 5 ستاره، مجلل و مجهز زیادی دارد، از جمله هتل بزرگ، هتل چمران، هتل زندیه و هتل پرسپولیس.

هتل آپارتمان‌های جهان‌نما، پارمیس، آستانه، شمس، کاخ و هدیش از گزینه‌های خوش‌قیمت برای رزرواسیون و اقامت در این شهر هستند.

این بستگی به هدف شما از سفر به شیراز دارد. مثلا اگر قصدتان بازدید از بافت تاریخی است، اقامتگاه‌های سنتیِ خیابان لطفعلی خان زند و انشعابات آن بهترین انتخاب است. هتل‌های خیابان کریم‌خان زند هم دسترسی بسیار خوبی به جاذبه‌های این بخش دارند.

علاوه بر اقامتگاه‌های بافت سنتی، هتل 5 ستاره زندیه، هتل 4 ستاره آریو برزن، هتل‌های 3 ستاره وکیل و نیایش، هتل آپارتمان آستانه و ... دسترسی بسیار خوبی به حرم شاهچراغ دارند.

قوانینِ کنسل کردن و استرداد وجه ممکن است از اقامتگاهی تا اقامتگاهِ دیگر تفاوت‌های جزئی داشته باشد. به همین خاطر، قانون هر هتل هنگام نهایی کردن رزرو با جزئیات کامل به شما نشان داده می‌شود.