رزرو هتل هدیش

هتل هدیش

9.6
بلوار کریمخان زند ،، خیابان رودکی ، هتل هدیش شیراز

امکانات هتل

پارکینگ
لابی
آسانسور
خدمات برای معلولین
خدمات خانه داری

معرفی هتل هدیش

هتل هدیش یکی از دیگر از هتل های متعدد شهر زیبای شیراز است. این مجموعه به طوری طراحی شده است که هم به عنوان یک آپارتمان شخصی، و هم یک هتل می توان از آن استفاده کرد. البته هتل هدیش علاوه بر تمام امکانات و بخش هایی که در اختیار عموم می گذارد، دارای پرسنل و کادری با تجربه هم است که تمام سوالات مسافران را، با خوش برخوردی جواب گو هستند. همچنین هتل آپارتمانی هدیش، در بلوار کریم خان زند واقع شده که نشانگر مسافت بسیار کم این هتل، با مجموعه تاریخی ارگ کریم خان است. این مجتمع دارای 5 طبقه 30 واحدی است که هر یک از این واحدها، امکانات ویژه ای دارند. 

مثلا شما می توانید نسبت به نیازتان، آپارتمان های یک یا دو نفره یا حتی آپارتمان های ویژه رزرو کنید. همان طور که در مطالب قبل اشاره کردیم، هتل هدیش یک هتل آپارتمان است و تمام واحد های آن هم همانند آپارتمان های مبله با اتاق تک و جدا هستند. البته این تمام امکانات هتل هدیش نیست، این هتل بخش ها و قسمت های مختلفی هم دارد که استفاده از برخی آن ها، به صورت رایگان است. مثلا برخی از این بخش ها شامل کافی شاپ، چایخانه سنتی، رستوران بام، مینی بار و ... می شود.

محبوب‌ترین مکان‌های نزدیک هتل

map-image

اتاقهای موجود

reserve error

در بازه زمانی انتخابی شما، ظرفیت اتاق‌های این هتل تکمیل است!

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ساعت ورود به هتل 14:00می باشد. ساعت خروج از هتل 12:00می باشد.

نظرات کاربران

9.6

امیر هاشمی فر

11 تیر 97

9.6

خیلی عالی بود


امیر

11 تیر 97

9.6

خیلی عالی بود ... بیشتر بستن

هتل‌های مشابه هتل هدیش