رزرو مجتمع اقامتی ایران زمین قشم

هتل مِستربلیط

مجتمع اقامتی ایران زمین قشم

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

قشم، بلوار جمهوری، جنب پارک زیتون

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در مجتمع اقامتی ایران زمین قشم

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی مجتمع اقامتی ایران زمین قشم

در سفر به جزیره رویایی قشم اگر دل‌تان می‌خواهد در مکانی مثل ویلا و نزدیک دریا اقامت داشته باشید؛ مجتمع اقامتی ایران زمین قشم بهترین انتخاب برای شماست. این مجتمع واحدهای اقامتی مجزایی دارد که در محیطی وسیع پراکنده شده‌اند و بهترین اقامت را برای شما می‌سازند. در هر کدام از واحدهای اقامتی امکانات مناسبی برای مسافران فراهم شده است. درا دامه با امکانات و خدمات آن‌ها آشنا می‌شویم.

معرفی امکانات و خدمات هتل ایران زمین قشم

این مجتمع اقامتی در سال 1390 افتتاح گردید. همانطور که گفتیم این مجتمع اقامتی فاصله کمی تا ساحل دارد. به‌علاوه شما با 10 تا 15 دقیقه پیاده‌روی، می‌توانید به بازار قدیم قشم دسترسی داشته باشید و خریدهای معرکه‌ای انجام دهید. بازار بزرگ بین‌المللی ستاره و مجتمع تجاری سیتی سنتر هم تا این مجتمع فاصله نزدیکی دارند. برای دسترسی به آن‌ها تنها کافیست از خدمات تاکسی سرویس مجموعه استفاده کنید و بعد از 5 تا 10 دقیقه به این مراکز خرید برسید.

واحدهای اقامتی این مجتمع به صورت پراکنده در محیطی وسیع قرار گرفته‌اند. انواع واحدهای اقامتی شامل سوئیت یک خوابه برای چهار نفر، سوئیت یک خوابه برای سه نفر، سوئیت یک خوابه برای چهار نفر ساحلی می‌شود. تلویزیون، یخچال، تلفن، اینترنت رایگان، تخت خواب، مبلمان، سشوار، حمام به همراه لوازم بهداشتی نیز از جمله امکانات داخل واحدهای اقامتی هستند. ناگفته نماند که بیشتر مسافران از برخورد خوب پرسنل هتل و بهداشت مناسب آن راضی هستند.

برای رزرو مجتمع اقامتی ایران زمین در ابتدای همین صفحه تاریخ ورود و خروج مدنظرتان را وارد کرده و رزرو هتل را نهایی کنید. در سایت مِستربلیط می‌توانید تمامی عکس هتل‌های قشم را نیز مشاهده کنید. در نتیجه بعد از بررسی و مشاهده، هتل مدنظرتان را از بین آن‌ها انتخاب کرده و رزرو هتل قشم را به صورت آنلاین و در کمترین زمان انجام دهید. 


قوانین و مقررات مجتمع اقامتی ایران زمین قشم

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. پذیرش خانم مجرد با مدارک شناسایی معتبر صیغه نامه با مهر برجسته محضر نیم بهاء سن اقامت کودک زیر6 سال (درصورت عدم استفاده از سرویس) رایگان می باشد و هزینه ی اقامت کودک بالای 6 سال به طور کامل محاسبه می گردد. لازم به ذکر است : اقامت رایگان و نیم بها تنها برای یک کودک محاسبه می‌گردد.

هتل‌های مشابه مجتمع اقامتی ایران زمین قشم

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.