رزرو هتل بزرگ شهریار

اتاق‌های موجود در هتل بزرگ شهریار

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
6.6

مهمان
3.6
7.2
6
سامان اشرف زاده
5.6
منصور تورانيان
5.2
حسین یکتا
6
6
9.2
میثم
9.2
بدون نام
7.2

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ
لابی
خدمات خانه داری

معرفی هتل بزرگ شهریار

از هتل های تازه تاسیس در قشم می توان هتل شهریار را نام برد که در سال 1398 آن را افتتاح کرده اند و در زمینی به مساحت 1750 متر مربع اتاق های این هتل را مورد بهره برداری قرار داده اند. این هتل  دارای 42 اتاق و در 4 طبقه بنا شده است. هتل بزرگ شهریار در درگهان ساخته و در خیابان ساحل واقع شده است و تا مرکز شهر قشم حدود 18 دقیقه فاصله دارد. این هتل 3 ستاره در محلی قرار دارد که به راحتی می توان به ساحل جزیره دسترسی داشت، اما متاسفانه برای رفتن تا جاذبه های تفریحی دیگر در قشم باید مدت زمان بیشتری را سپری کرد.

 تمامی اتاق ‌های این هتل به غیر از 3 اتاق آن که سه تخته هستند از پنجره و نورگیر برخوردار هستند.  این هتل به دلیل شرایط جوی و آب و هوایی جزیره قشم از سیستم سرمایشی برخوردار نیست. مسافران برای انتخاب هتل مورد نظر برای اسکان خود به امکانات آن توجه زیادی نشان می دهند این هتل هم از امکانات مناسبی برخوردار است که شامل نمازخانه، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، سوئیت، یخچال، تلویزیون، پارکینگ، اینترنت رایگان، تلفن و ... می شود.

قوانین و مقررات هتل بزرگ شهریار

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
6.6
هتل بزرگ شهریار
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

درگهان ، -هلر- بلوار ساحلی (وحدت) – رو به رو بازار ماهی فروشان – کوچه ساحل ۱ (۱۸ کیلومتری مرکز شهر قشم)
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل بزرگ شهریار