رزرو هتل خانه معلم کاشمر

هتل مِستربلیط

هتل خانه معلم کاشمر

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

خراسان رضوی، کاشمر، میدان شهید غلامی، اول بلوار سید مرتضی، جنب اداره آموزش و پرورش

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل خانه معلم کاشمر

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل خانه معلم کاشمر

خانه معلم کاشمر که در سال 1390 مورد بازسازی قرار گرفته است 20 واحد اقامتی دارد که در دو طبقه جای گرفته‌اند که به شکل سوئیت‌های ویلایی و دلباز و اتاق‌های دو تا چهار تخته در اختیار میهمانان قرار می‌گیرد. این واحدهای اقامتی تمیز و مرتب بوده و از امکانات رفاهی مناسبی برخوردارند. رستوران خانه معلم کاشمر در وعده ناهار، غذاهایی خوش طعم و باکیفیت به میهمانان شهر کاشمر ارائه می‌دهد. این مرکز تجاری و رفاهی دارای سالن‌های همایش با امکانات صوتی – تصویری مدرن و نورپردازی مناسب و آشپزخانه‌های صنعتی است. در صورت نیاز می‌توانید ظروف مورد نیاز خود را نیز از این مجموعه امانت بگیرید. اگر قصد سفر به کاشمر را دارید می‌توانید سری به مزارع زعفران منطقه بزنید و از بومیان منطقه زعفران ناب و خالص تهیه کنید. تاکستان‌ها و کشمش‌های کاشمر نیز از شهرت بالایی برخوردارند که می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید. گیوه‌های کاشمر، حصیر و گلیم الوان از جمله سوغاتی‌های این شهر است که می‌توانید از سفر به کاشمر برای خود و عزیزانتان به یادگار ببرید.

قوانین و مقررات هتل خانه معلم کاشمر

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. پذیرش با صیغه‌نامه امکان‌پذیر نمی‌باشد.

هتل‌های مشابه هتل خانه معلم کاشمر

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.