رزرو هتل نگارستان نیکا

هتل مِستربلیط
9.4

هتل نگارستان نیکا

قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

گلستان - شهرستان علی آباد کتول - خیابان امام رضا (ع)

ورود
خروج

صورت‌حساب سفر

0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

اتاق‌های موجود در هتل نگارستان نیکا

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

نظرات کاربران
9.4

محمد امين كياني نژاد

10

احمد ظهورنجات

8.8

امکانات و ویژگی‌ها

پارکینگ

آسانسور

معرفی هتل نگارستان نیکا

اگر قرار است به چابهار سفر کنید می توانید هتل نگارستان نیکا را انتخاب نمایید که در دل طبیعت علی آباد کتول قرار گرفته است. این هتل 2 ستاره که پارمیس نام داشت در سال 1385 تاسیس گردید و نام آن را در سال 1397 به نگارستان نیکا تغییر دادند. این هتل را برای ارتقا کیفیت خدمات در سال 1398 مورد بازسازی قرار دادند تا بتوانند فضای هتل را بیشتر از زیبا تر نمایند. این هتل 3 ستاره در 3 طبقه احداث شده است که 26 واحد اقامتی دارد. اتاق های این هتل به واحد های یک تخته، دو تخته، سه تخته و چهار تخته دسته بندی می شوند و تمامی آن ها دارای امکانات منحصر به فردی هستند.

از امکانات این هتل می توان کافی شاپ، اینترنت پر سرعت، رستوران، سالن برای برگزاری مراسم ها، اتاق جلسات و ... را نام برد. در رستوران هتل انواع غذاهای محلی و ایرانی را در اختیار مسافران قرار می دهند. با اسکان در این هتل می توانید به جاذبه های مختلف علی آباد دسترسی داشته باشید و از ارتفاعات بی نظیر دره کبودوال نهایت لذت را ببرید. در برنامه سفر خود با استفاده از این هتل می توانید هزینه کمتری را خرج نمایید.

قوانین و مقررات هتل نگارستان نیکا

ساعت ورود
ساعت خروج

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.

هتل‌های مشابه هتل نگارستان نیکا

سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.