رزرو هتل نگارستان نیکا

هتل نگارستان نیکا

9.4
گلستان - شهرستان علی آباد کتول - خیابان امام رضا (ع)

امکانات هتل

پارکینگ
آسانسور

معرفی هتل نگارستان نیکا

اگر قرار است به چابهار سفر کنید می توانید هتل نگارستان نیکا را انتخاب نمایید که در دل طبیعت علی آباد کتول قرار گرفته است. این هتل 2 ستاره که پارمیس نام داشت در سال 1385 تاسیس گردید و نام آن را در سال 1397 به نگارستان نیکا تغییر دادند. این هتل را برای ارتقا کیفیت خدمات در سال 1398 مورد بازسازی قرار دادند تا بتوانند فضای هتل را بیشتر از زیبا تر نمایند. این هتل 3 ستاره در 3 طبقه احداث شده است که 26 واحد اقامتی دارد. اتاق های این هتل به واحد های یک تخته، دو تخته، سه تخته و چهار تخته دسته بندی می شوند و تمامی آن ها دارای امکانات منحصر به فردی هستند.

از امکانات این هتل می توان کافی شاپ، اینترنت پر سرعت، رستوران، سالن برای برگزاری مراسم ها، اتاق جلسات و ... را نام برد. در رستوران هتل انواع غذاهای محلی و ایرانی را در اختیار مسافران قرار می دهند. با اسکان در این هتل می توانید به جاذبه های مختلف علی آباد دسترسی داشته باشید و از ارتفاعات بی نظیر دره کبودوال نهایت لذت را ببرید. در برنامه سفر خود با استفاده از این هتل می توانید هزینه کمتری را خرج نمایید.

محبوب‌ترین مکان‌های نزدیک هتل

map-image

اتاقهای موجود

reserve error

در بازه زمانی انتخابی شما، ظرفیت اتاق‌های این هتل تکمیل است!

شرایط و مقررات

شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد. ساعت ورود به هتل 14:00می باشد. ساعت خروج از هتل 12:00می باشد.

نظرات کاربران

9.4

محمد امين كياني نژاد

30 مهر 98

10

نکات منفی:نقصی نداشت نکات مثبت:رضایت بخش بود


احمد ظهورنجات

18 خرداد 98

8.8

برخورد مناسب پذیرش پذیرایی نسبتا ضعیف صبحانه

هتل‌های مشابه هتل نگارستان نیکا