vehicle vehicle vehicle vehicle

بلیط قطار نیشابور

advantage
موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

advantage
تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

advantage
مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

advantage
پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی قطار نیشابور از مستر بلیط

نیشابور یکی از شهرهای مهم استان خراسان رضوی است و در بخش شمال شرقی کشور قرار دارد. از نیشابور به عنوان نمادی از تاریخ و فرهنگ ایران یاد می‌شود. نیشابور یکی از مشهورترین شهرهای ایران بوده که اندیشمندان، عارفان و شاعران زیادی را به کشور تقدیم کرده است. این شهر در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد واقع شده است. از خصوصیات آب و هوایی این شهر می‌توان به تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌های سرد اشاره کرد. نیشابور دومین قطب صنعتی استان خراسان رضوی پس از مشهد است. از کشاورزی و دام پروری، صنایع دستی و کارخانه‌های فولاد، لبنیات و بافندگی می‌توان به عنوان پایه‌های اقتصادی این شهر نام برد.

نیشابور را می‌توان شهر هنر دانست؛ سفالگری، فرش بافی، فیروزه تراشی، کاشی کاری و نمدمالی را می‌توان مشهورترین شاخه‌های هنری در نیشابور عنوان کرد. نیشابور از مجموعه ای دیدنی از جاذبه‌های گردشگری نیز برخوردار است: مسجد جامع نیشابور، بازار سرپوش نیشابور، آرامگاه عطار نیشابوری، آرامگاه و مسجد محمد محروق، زیارتگاه قدمگاه، آرامگاه کمال الملک، افلاک نمای خیام واقع در آرامگاه خیام، قلعه‌ی لک لک آشیان، دهکده‌ی چوبی نیشابور، باغ و عمارت امین الاسلامی و رباط شاه عباسی نام برد. نیشابور از جاذبه‌های طبیعی نیز بهره برده است؛ باغرود، روستای دیزباد، دره‌ی هفت غار، منطقه‌ی ییلاقی بوژان و آبشار بار را می‌توان از جمله زیباترین جاذبه‌های طبیعی این شهر دانست.

بسیاری از ما در مورد شهرت سنگ فیروزه‌ی نیشابور مطالب زیادی شنیده ایم. استخراج سنگ فیروزه یکی از قدیمی‌ترین صنایع و تراشیدن آن در زمره‌ی هنرهای کهن بین مردم نیشابور شناخته می‌شود. نیشابور در حقیقت به شهر فیروزه شهرت دارد و این سنگ ارزشمند مهم‌ترین ره‌ آورد این شهر به شمار می‌رود.

درحال حاضر قطار به عنوان بهترین وسیله برای سفر به نیشابور تلقی می‌شود. ایستگاه راه آهن نیشابور به عنوان متصل کننده‌ی این شهر به راه آهن سراسری شناخته می‌شود. بلیط قطار نیشابور نیز توسط شرکت‌های معتبر ریلی و در جدول زمان بندی منظمی ارائه می‌گردد.

برای سفری آسان به نیشابور می‌توانید بلیط قطار خود را به صورت آنلاین خریداری کنید. مِستر بلیط که یکی از با سابقه ترین و معتبرترین وب‌سایت‌های فروش آنلاین بلیط قطار، اتوبوس و هواپیما است، با فراهم آوردن لیست کاملی از ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بلیط‌ها به مقصد نیشابور و دیگر شهرها، خریدی آسان، سریع و مقرون به صرفه را برای شما ممکن می‌کند.

trains

خلاصه سفر با به نیشابور

وضعیت آب و هوا

شرکت‌های ریلی

فاصله تا شهرهای دیگر

نیشابور تا تهران
9 ساعت و 10 دقیقه
نیشابور تا مشهد
1 ساعت و 50 دقیقه
نیشابور تا سمنان
6 ساعت و 50 دقیقه
نیشابور تا شاهرود
4 ساعت و 40 دقیقه
iphone
ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط
تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن
راحت‌تر برای پرسفرها
امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه
QR-code یا برای دانلود اسکن کنید.
bazaar google-play