پارک جنگلی ناژوان؛ تاریخچه + راه های دسترسی

0 399

اصفهان دارای جاذبه های فراوانی است، که اگر لازم باشد در این جا به منطقه جنگلی پارک ناژوان اشاره خواهیم کرد. این پارک از معدود پارک های اصفهان است که با اتفاقات پیش آمده و گسترس روزافزون شهر همچنان با استحکام و ایمنی باقی مانده است و به هوای داخل شهر تازگی و لطافت می بخشد.

پارک ناژوان زیر نظر مدیریت طرح ساماندهی ناژوان، وابسته به شهرداری اصفهان، فضاهایی برای وقت گذرانی افراد از جمله تله سیژ، زمین‌های ورزشی، استخر، کمپینگ، زمین‌های بازی کودکان، ، اسب سواری، قایق‌ رانی و محوطهٔ دوچرخه‌سواری را فراهم کرده است، تا افراد اندکی در آن جا وقت گذرانی کنند و برای عموم افراد قابل استفاده است.

پارک جنگی ناژوان دارای زمین های حاصلخیز کشاورزی، و باغ های بسیار خوب است، البته رودخانه زاینده رود نیز در نزدیکی این محل قرار دارد به واسطه توسعه شهری محصور گشته است. اراضی موجود در اطراف پارک جنگلی ناژوان به علت این که دارای پوشش سبز بسیار زیبا و رودخانه است در بین مناطق اطراف دارای اقلیمی معتدل و بسیار خوش آب و هوا است. در ادامه با مجله مستر بلیط همراه شوید.

تاریخچه

تاریخچه پارک جنگلی ناژوان

پارک جنگلی ناژوان دارای وسعتی هزار و دویست هکتاری است، این پارک بسیار سرسبز و زیبا است و حاشیه جنوبی و شمالی رودخانه زاینده رود قرار دارد. اراضی محدوده ناژوان دارای رطوبت بالایی هستند، نسیم های خوب و خنک محلی در این منطقه بسیار لذت بخش است و از نظر آب و هوایی نسبت به شهر اصفهان بسیار خوش آّب و هوا است در کنار این هوای خوب جاذبه های طبیعی و چشم اندازهای بسیار زیبایی نیز دارد که گردشگران برای گذراندن اوقات فراغت خود می توانند زمانی را در این پارک بگذرانند.

بیشتر بخوانید: برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شهر اصفهان و برترین مقاصد گردشگری آن، مجموعه مقالات “اصفهان” را مطالعه نمایید.

شرایط بازدید

پارک جنگلی ناژوان یکی از پارک های جذاب در شهر اصفهان است که در این پارک مناطق تفریحی زیادی وجود دارد که افراد می توانند از آن ها بازدید کنند البته برای هر کدام از آن ها مبلغ خاصی دریافت می شود و ساعات بازدید از آن ها نیز متفاوت است علاقمندان می توانند برای رفتن به این مکان زیبا بلیط هواپیما اصفهان را تهیه کرده و سفر خوب و خوشی را برای خود رقم زنند.

آدرس و نحوه دسترسی با وسایل مختلف

راه های دسترسی به پارک جنگلی ناژوان

برای رسیدن به پارک جنگلی ناژوان می توانید از طریق بزرگراهی با عنوان شهید حبیب‌اللهی و خیابان الفت استفاده کنید و سپس از پل زاینده رود عبور کنید، در مجاورت باغ پرندگان در این پارک امکان‌پذیر است، بعد از طی مسیرهای گفته شده به راحتی به پارک می رسید.

برای خرید بلیط قطار می توانید از مستر بلیط کمک بگیرید و در کم ترین زمان رزرو خود را انجام دهید. اگر برای اولین بار است که می خواهید از مستر بلیط هتل تهیه کنید، رزرو هتل اصفهان شامل تخفیف می شود، کافی است تا به صفحه هتل مراجعه کرده و از کد استفاده کنید.
پیشنهاد بعدی ما به شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.