مرکز خرید آریاگان

0 316

یکی از بهترین و لذت بخش ترین فعالیت هایی که در سفر می توان انجام داد، خرید کردن به شمار می رود. خريد می تواند به طور قابل توجهی به كيفيت زندگی مردم، كمك كند. سخنان و ضرب المثل هایی نظير «من خريد می كنم، پس هستم» یا «هر كس می گويد پول، شادی نمی آورد، نمی داند كه از كجا خريد كند» اهميت اين امر را به خوبی نشان می دهد. خرید سه نياز اساسی بشر، يعنی استقلال، صلاحيت و ارتباط با ديگران را تأمين می كند، كه ارضای اين نيازها، نقش مهمی در رفاه يا شادی ذهنی بازی می كند. در سال های اخير شاهد رشد بيش از پيش ساخت و راه اندازی مجتمع های تجاری در سراسر كشور بوده ايم. به هر شهری که سفر کنید، مطمئنا مجتمع های تجاری را مشاهده خواهید کرد که امروزه به یکی از مهم ترین جاذبه های تفریحی و گردشگری هر شهر تبدیل شده اند. یکی از این مجتمع های تفریحی مرکز خرید آریاگان در شهرستان بهبهان استان خوزستان قرار دارد و علاوه بر اینکه اهالی شهر به آنجا می روند محلی برای خرید مسافران نیز به شمار می آید. برای اینکه در مورد این ججاذبه بیشتر بدانید ادامه این مطلب را از دست ندهید.

معرفی مرکز خرید آریاگان

معرفی مرکز خرید آریاگان

شهرستان بهبهان یکی از شهرستان های استان خوزستان به شمار می آید که دارای قدمتی تاریخی است. این شهرستان در جنوب شرقی استان قرار دارد و مرکز آن شهر بهبهان نامیده می شود. این شهرستان از شمال به شهرستان رامهرمز و گچساران، از مشرق به شهرستان گچساران، از جنوب به شهرستان دیلم و از مغرب به شهرستان ماهشهر محدود می شود. در این شهر می توانید جاذبه های گردشگری زیادی را ببنید که یکی از آنها مرکز خرید آریاگان به شمار می رود، که در این بخش از مجله مستر بلیط این مرکز خرید را به شمار معرفی می کنیم. این مجتمع یکی از بهترین مجتمع ها در ایران به شمار می رود که از بهترین امکانات برخوردار است. در این مجتمع فروشگاه های متعددی وجود دارد که می توان آن را از ویژگی های جذاب آن به شمار آورد. این مجتمع را می توان یکی از جدید ترین مرکز خرید های شهر بهبهان دانست که از بخش های متعددی تشکیل شده است و محل خرید و گذران وقت برای اهالی این شهر به حساب می آید.

بخش های مختلف مرکز خرید

بخش های مختلف مرکز خرید

نمای بیرونی مجتمع از زیبایی به خصوصی برخوردار است و طیف رنگی خاص و هفت رنگ دارد. موقع تابش نور خورشید به آن طیفی از رنگ ها را می توان در نمای بیرونی مجتمع دید که از کله غازی و صورتی ملیح تا سبز فسفری در آن قابل مشاهده است. این مجتمع از بخش های مختلفی تشکیل شده است که از میان آنها می توان به فروشگاه های متعدد، شهربازی، سالن ورزشی، رستوران و کافی شاپ اشاره کرد. در ادامه این قسمت ها را به اختصار توضیح می دهیم.

شهربازی

در این شهر بازی جدیدترین دستگاه های بازی روز دنیا را می توانید ببنید که بازی های ویدئویی و جایزه ای، بازی کودکان و بزرگسالان که شامل سینمای 4 بعدی، بولینگ، پیست ماشین سواری و … برخی از آنها هستند. همچنین سیستم کارت شارژ بازی ها هم یکی از مدرن ترین سیستم اینتر کارت ها محسوب می شود.

سالن ورزشی

در قسمت ورزشی این مجتمع هم برای پوشش کف ها، از کف پوشی فرانسوی استفاده شده  است که ضد خستگی، ضد باکتری و ضد قارچ و مورد تأیید فیفا جهت سالن های ورزشی هستند.

راه های دسترسی به مرکز خرید

رستوران

 در این رستوران می توان ترکیبی از غذاهای فرنگی و ایرانی رو سرو کرد. همچنین غذاهای اروپایی و سنتی ایران در آن وجود دارد. همچنین این رستوران قسمت VIP و سالن آمفی تئاتر هم دارد.

راه های دسترسی به مرکز خرید

این مجتمع تجاری در شهر بهبهان قرار دارد که می توان بلیط اتوبوس بهبهان را خریداری کرد و به این شهر سفر کرد. مجتمع تجاری در خیابان پیروز – خیابان عدالت قرار دارد. برای رفتن به این محل می توانید از خودرو های حمل و نقل عمومی موجود در این شهر استفاده کنید. اگر هم با خودرو شخصی به این مرکز خرید رفتید می توانید وسیله نقلیه تان را در پارکینگ آن پارک کنید و به راحتی به گشت و گذار در آن بپردازید.

بازدید از مرکز خرید آریاگان

برای دیدن این مجتمع نیازی نیست هزینه ورودی پرداخت کنید ولی برای استفاده از خدمات موجود در آن باید به صورت جداگانه هزینه بپردازید. صبح ها از ساعت 10 تا 13 و بعد از ظهر ها از 17 تا 23 می توانید به این مرکز خرید بروید.

پیشنهاد بعدی ما به شما
نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.