رزرو هتل مانی

اتاق‌های موجود در هتل مانی

فاصله تا نقاط مهم

hotel-map

معرفی هتل مانی

هتل مانی اصفهان هتلی تازه تاسیس و سه ستاره این شهر بوده که در سال 1402 به بهره‌برداری رسید. این هتل سه ستاره دارای 21 باب واحد اقامتی با امکانات و خدمات رفاهی مناسب می‌باشد. هتل مانی اصفهان در خیابان استانداری در مرکز شهر واقع شده‌است. از نظر موقعیت مکانی این هتل به مراکز و اماکن دیدنی این شهر دسترسی مناسبی داشته که می‌توان به میدان نقش جهان، عمارت عالی قاپو، مقبره خواجه نظام الملک، مسجد شیخ لطف الله، خانه مشروطیت، میدان عتیق، منار جنبان، مسجد جامع عباسی، خانه تاریخی ملا باشی، بازار قیصریه، بازار زرگرها، بازار بزرگ حکیم، خانه تاریخی مشیر الممالک، کاخ چهل‌ستون، کاخ هشت بهشت، موزه موسیقی اصفهان، مدسه چهار باغ عباسی، پل خواجو، زاینده رود، سی و سه پل، مکینه خواجو، کلیسای وانک، باغ گل‌ها و... اشاره نمود. فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی شهید بهشتی برابر با 26.2 کیلومتر، تا راه آهن اصفهان برابر با 18 کیلومتر، تا ترمینال صفه برابر با 12.6 کیلومتر، تا ترمینال کاوه برابر با 6.1 کیلومتر، تا ترمینال جی برابر با 5.1 کیلومتر و تا ترمینال زاینده رود برابر با 7 کیلومتر می‌باشد.

قوانین و مقررات هتل مانی

ساعت ورود
ساعت خروج
شرایط و مقررات کنسلی این هتل مطابق مقررات تامین کننده می باشد. در صورت انتخاب مسافر خارجی احتمال تغییر قیمت وجود دارد.
سؤالات متداول
.---
واچر هتل نوعی رسید پرداخت و تایید رزرو اتاق شماست. واچر بعد از آنکه پرداخت شما نهایی شد، از سوی سیستم پرداخت آنلاین صادر شده و در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما آن را هنگام ورود به هتل، به پذیرشگر هتل تحویل می دهید. اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و یکسری جزئیات در مورد رزرو انجام شده در واچر ذکر می‌شوند.
این مسائل با توجه به شرایط و مقررات هتل مربوطه بررسی خواهند شد، در صورت امکان تغییرات به درخواست مسافر این کار انجام می گیرد، برای پیگیری درخواست مسافران لازم است با بخش پشتیبانی مستر بلیط تماس بگیرید.
اتاق توئین دارای دو تخت یک‌نفرۀ جدا از هم و مناسب اقامت دو خانم یا دو آقا است، اما اتاق دبل یک تخت دونفرۀ مناسب زوج‌ دارد.
تعیین هزینه کنسلی بر عهده هتل ها است و در هنگام رزرو آنلاین از سایت مستر بلیط با مطالعه قوانین کنسلی مطلع خواهید شد.
بسته به شرایط و مقررات هتل ها متفاوت است.لطفا قبل از رزرو با پشتیبانی مستر بلیط هماهنگ کنید.
هتل مانی
قیمت برای یک بزرگسال از0 تومانءء

اصفهان، خیابان استانداری، بعد از چهارراه فرشادی
ورود
خروج
صورت‌حساب سفر
0 تومانءء

مجموع
0 تومانءء

هتل‌های مشابه هتل مانی