بلیط هواپیما ورشو

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز ورشو از مِستربلیط

ورشو در لهستان به عنوان تاریخی ترین شهر اروپا است که به محض مسافرت، متوجه تفاوت شهر ورشو و سایر شهرهای لهستان خواهید شد. شهری که از تاریخ پر هیاهویی برخوردار و جاذبه های فراوانی را در خود جای داده است. خرید بلیط هواپیما خارجی برای سفر، از فعالیت های مورد علاقه هر فردی است که قبل از آن پیشنهاد می کنیم اطلاعاتی در ارتباط با فرهنگ، جاذبه ها، غذا ها و ... مقصد خود به دست آورید. موقعیت جغرافیایی ورشو به گونه ای است که نسبت به منطقه کوهستانی کاراپاتیان در فاصله 300 کیلومتری قرار گرفته است و از دریای بالتیک به اندازه 260 کیلومتر فاصله دارد. اطراف ورشو، تپه هایی پوشیده از جنگل وجود دارد که ارتفاعی کم تر از 140 متر دارند. مساحت این شهر، 517 کیلومتر مربع است که مطابق بررسی های صورت گرفته طی سال 2015، جمعیت ورشو تقریبا 1 میلیون و 744 هزار و 351 نفر محاسبه گردیده است و بدین ترتیب به عنوان پر جمعیت ترین شهر لهستان محسوب می گردد. سوابق سکونت به صورت مداوم در ورشو به قرن نهم میلادی باز می گردد، که تحت عنوان بروندو شناخته شده است. بعد از چندین قرن، در همان حوالی منطقه ای مسکونی تحت عنوان جازدوا تشکیل شده و با متروک شدن آن شهر، وارزوا یا ورشو امروزی طی قرن سیزدهم میلادی پدید آمده است. نیمه ابتدایی قرن 17، این شهر به واسطه اقوام مختلف سوئدی، ترانسیلوانیایی و براندنبوری محاصره گردیده بود که با پایان پذیری جنگ عظیم شمال میان روس ها و مالکان اروپایی ورشو، این شهر رشد چشمگیری یافت و فوراً به یکی از مهم ترین مراکز سرمایه داری در اروپا بدل گردید. طی همین سال ها، شهر ورشو با تبدیل به یکی از مهم ترین مراکز هنری و فرهنگی اروپا، لقب پاریس شرق اروپا را نصیب خود کرد. آسیب بزرگی به این شهر در جنگ جهانی دوم وارد شد که تا سال 1943 تحت کنترل آلمان نازی باقی ماند. ورشو بعد از مبارزات طولانی خود در سال 1944، تحت سلطه ارتش سرخ در آمد که ارسال پیام دولت موقت لهستان از انگلستان به قوا ملی خود در کشور صورت می گرفت. در این بخش از مستر بلیط قصد داریم، شما را با غذا های ورشو نظیر سوپ روسول، پپروگی، بیگوس، سوسیس کابانوس و کوپیتکا به عنوان مهم ترین تجربه در سفر آشنا کنیم که لیست غذایی آن دردیگر کشور ها یافت می شود.

دلایل سفر به ورشوhttps://mrbilit.com/international-flights

این شهر از نظر آب و هوایی در شرایط معتدلی است که فصل زمستان کمی شرایط آب و هوایی سخت تری دارد. در فصل تابستان درجه حرارت هوا در بازه 8 تا 30 درجه سانتی گراد است که این دما طی فصل زمستان به بازه 2- تا 15 درجه می رسد. فصل های بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به ورشو محسوب می شود، چرا که نه گرمای زیاد تابستان و نه سرما شدید زمستان را تحمل نخواهید کرد. مردم لهستان با زبان رسمی پولیش یا همان لهستانی گفت و گو می کنند که جزء گروه زبان های هندواروپایی و زیر شاخه ای از زبان های اسلاوی محسوب می شود. برای سفر به لهستان و شهر ورشو، نیازی به یادگیری زبان لهستانی نیست، چرا که بلدن بودن زبان انگلیسی، به دلیل تسلط مردمان این شهر به زبان انگلیسی، کفایت می کند. شمار کثیری از مردم لهستان، نژاد لهستانی دارند و باقی جمعیت شهر های آن را آلمانی ها، بلاروس ها و اوکراینی ها تشکیل می دهند. دین مسیحیت در این کشور وجود دارد که میزان بالا جمعیت آن متعلق به فرقه کاتولیک هستند. همچنین افراد دیگر در لهستان، نیز به فرقه های ارتدوکس و پروتستان تعلق دارند. 

مهم ترین جاذبه های ورشو

اموزه قیام: موزه ای با نگاه انقلابی قرار گرفته در انبار قدیمی این شهر که رویداد های سیاسی و نظامی متعلق به سال 1944، پیش از حمله هیتلر به صورت بمباران را بیان می کند. همچنین در این موزه، ویدیو هایی در سبک سیاه و سفید و به صورت قدیمی که متعلق به سال های پیشین ورشو است، نمایش داده می شود.

کلیسا سنت آنه: در چند قدمی قصر سلطنتی، به عنوان زیباترین کلیسا نئو کلاسیک متعلق به شهر ورشو، این کلیسا را خواهید دید. ساخت کلیسا سنت آنه به سال های قرن پانزدهم میلادی بازگردد که نما امروزی آن طی سال 1788 میلادی به واسطه معماری با نام Piotr Aigner بدین صورت شکل گرفته است، همچنین رعایت حجاب برای خانم ها جهت ورود به کلیسا سنت آنه الزامی است. 

باغ های ساکسون با عنوان پارک ساسکی: باغی زیبا که در سال 1727 در این شهر افتتاح گردیده است، به عنوان قدیمی ترین باغ های سر سبز ورشو است. باغ ساکسون طی اوایل قرن هجدهم به عنوان بخش اصلی زمین ها در اطراف کاخی با همین عنوان بنا گردیده، که متعلق به شاه آگوست دوم بوده است. متاسفانه با نابودی کاخ در جنگ جهانی دوم، تنها آرامگاه سربازان به عنوان باقی مانده ای از این عمارت است. 

دریاچه های ماسوریان: موقعیت جغرافیایی ماسوریان با تشکیل شدن از 2000 دریاچه، مجاورت مرز لیتوانی بوده است، که از لحاظ محبوبیت، طرفداران زیادی دارد و گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. 

شما با تهیه بلیط هواپیما ورشو، ضمن بازدید از این جاذبه های دیدنی، می توانید سری به مراکز خرید این شهر بزنید و خاطره ای خوب را ثبت کنید. از مراکز خرید ورشو می توان به مواردی مانند گالری بورگاس و مرکز خرید آرکادیا اشاره کرد. 

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما ورشو را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.