بلیط هواپیما وین

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز وین از مِستربلیط

پایتخت کشور اتریش وین است که در ادامه وب سایت مستر بلیط، راجع به جزئیات این شهر بیشتر مطالعه می نمایید. وین علاوه بر اینکه پایتخت کشور اتریش است، یکی از پر جمعیت ترین و بزرگترین کلان شهرها هم در این کشور شناخته می شود. البته لازم به ذکر است بیان کنیم علاوه بر تمام این موضوعات این کلان شهر نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا هم شناخته شده است که هرساله افراد و مسافران زیادی برای‌ مهاجرت و بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحی او به وین سفر می کنند. همچنین این کلان شهر به نوعی بعد از اتمام جنگ جهانی دوم رونق گرفت و تا قبل از آن تنها حدود ۲ میلیون نفر جمعیت داشت. پس از جنگ و آباد شدن وین، افراد و مردم زیادی او را به عنوان شهری برای ادامه زندگی انتخاب کردند.‌  جالب است بدانید وین جزو تاریخی ترین شهرهای دنیا هم محسوب می شود که اگر سری به تاریخچه و قدمت او بزنیم، به خوبی متوجه می شویم پیدایش این کلان شهر زیبا به میلاد قبل از مسیح یعنی حدود ۵ یا ۶ قرن پیش باز می گردد. نکته جالبی که در تاریخچه این شهر وجود دارد، این است که حتی از قدیم هم وین به عنوان شهری برای رقص، آواز و خوش‌ گذرانی بود که با رویدادن جنگ جهانی اول کمی اوضاع تغییر کرد و با مهاجرت افراد جدید، وین کم کم به یک شهر بی روح و مرده تبدیل شد. وین که با عنوان پایتخت موسیقی جهان هم شناخته می شود، پس از جنگ جهانی دوم به چهار قسمت تقسیم شد. البته از آنجایی که اتریش کاملا خود را بی طرف اعلام کرد، کم کم نیروهای شوروی از این شهر خارج شدند و حال قسمت کمی از این کلان شهر متعلق به کشور اتریش مانده است. همچنین زبان رایج و رسمی در این شهر آلمانی است، اما امروزه به دلیل مهاجرت بسیار زیادی از سراسر دنیا، می توان شاهد بود که کم کم فرهنگ ها و زبان های مختلفی هم به  آن اضافه شده اند. لازم به ذکر است بیان کنیم امروزه هم وین با عنوان پایتخت موسیقی جهان و فرهنگ کافه نشینی در بین شهرهای دیگر ارزش زیادی دارد.حال اگر شما هم قصد رزرو بلیط هواپیما وین را دارید، در هنگام و طول مدت سفر خود فراموش نکنید سری هم به کافه ها و گالری های موسیقی این شهر بزنید. زیرا همان طور که ذکر کردیم وین به این دو موضوع بسیار مشهور است.

دلایل سفر به وین 

قطعا با خواندن مطالب بالا به خوبی متوجه شده اید که وین برای ادامه زندگی، یک شهر بسیارعالی و موقعیت خوب است‌. از آنجایی که این شهر هرساله پذیرای گردشگرهای بسیاری از سراسر جهان است، بدون شک سفر کردن به آنجا می تواند به سود افراد باشد. حال به جزء تمام نکاتی که در متون یالا راجع به شهر وین ذکر شد، دلایل بسیار مهمی هم وجود که گردشگران و افراد را برای ادامه زندگی به این کلان شهر می کشاند که در ادامه تعدادی از آن ها را شرح می دهیم: 

چشیدن بهترین بستنی ها در کافه های وین:هیچ فردی وجود ندارد که به وین سفر کرده باشد و نخواهد بازدیدی از کافه های این شهر داشته و بستنی ها لذید او را بچشد‌. در واقع همان طور که ذکر شد این کلان شهر به فرهنگ کافه نشینی بسیار مشهور است و می توان فرهنگ های بسیاری را در این باره دید. فراموش نکنید که حتما به کافه های مشهور وین سری بزنید و از شهری که بهترین بستنی های جهان را تولید می کند، بستنی های خوش طعم و لذیذ را بچشید.

شهری با اقتصاد بالا: موضوع مهم دیگر که بیشتر افراد را به سفر وین مشتاق می کند، اقتصاد خوب این کلان شهر به شمار می رود. در واقع وین با صادرات و جذب گردشگرهای خود، قطب اقتصادی بسیار موفقی دارد که همین موضوع سبب شده تا افراد زیادی هرساله برای بازدید از آن مشتاق شوند. جالب است بدانید که وین در صدر بهترین لیست شهرهای جهان برای ادامه زندگی هم قرار دارد که با بورسیه یا حتی مهاجرت می توان به آن جا سفر کرد و زندگی خود را در او ادامه داد. قطعا زندگی کردن در یک شهری که از گذشته با نام شهر شادی ها شناخته می شد، می تواند به آینده افراد کمک بسیاری کند. 

مهم ترین جاذبه های وین

بدون شک شهری که بیش از ۵ قرن قدمت دارد، دارای جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیار زیادی می باشد که از این تاریخ به جا مانده اند‌. در این کلان شهر جاذبه ها و مکان های گردشگری بسیار زیادی وجود دارند که هر فردی پس از خرید بلیط هواپیما خارجی خود می تواند از آن ها بازدید نمایید. حال برخی از مشهورترین و مهم ترین مکان های گردشگری وین عبارت اند از:

هافبورگ:این کاخ تاریخی یک از پر طرفدارترین مجموعه ها در وین به شمار می رود، که از گذشته این کلان شهر به جا مانده است. البته لازم به ذکر است بیان کنیم کاخ هافبورگ امروزه محل اقامت رئیس جمهور اتریش است و بازدید از داخل آن، خیلی هم راحت نیست. این مجموعه از سال ۱۲۷۵ به جا مانده و چندین طبقه دارد.

کاخ شونبرون: یکی دیگر از مجموعه های گردشگری وین کاخ شونبرون محسوب می شود که قدمت آن به قرن ۱۸ باز می گردد. این کاخ بسیار زیبا دارای معماری و نمای بسیار منحصر به فردی است که می توانید با بازدید از آن از تجربه یک روز گشتن و لذت در کاخ قدیمی بهره مند شوید.

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما وین را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.