بلیط هواپیما استارا زاگورا

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز استارا زاگورا از مِستربلیط

استارا زاگورا از شهرهای بزرگ بلغارستان به شمار می آید که مرکز استان  استارا زاگورا است و در منطقه تاریخی تراکیه قرار دارد. نام این شهر از  دو کلمه اسلاوی به معنی ستاره و فرا تر از کوه گرفته شده است.

 اولین نام آن Beroe بود که توسط رومیان به Ulpia Augusta Traiana تغییر یافت. از قرن ششم این شهر به افتخار امپراتور بیزانس ایرنه آتنی، Vereja و از سال 784، Irenopolis نام گرفت. 

در قرون وسطی توسط بلغارها، بروج و بعدها زلزنیک نامیده شد. ترک ها آن را اسکی حصار (قلعه قدیمی) و اسکی زاگره می نامیدند که نام کنونی آن از آن گرفته شده است و در سال 1871 منصوب شد. 

این شهر توسط فیلیپ دوم مقدونی در سال 342 قبل از میلاد بنا شد که البته قدمت سکونت در آن به قرون 4 و 5 قبل از میلاد بر می گردد. این شهر در منطقه ای با آب و هوای مدیترانه ای قرار دارد که نزدیک به آب و هوای نیمه گرمسیری مرطوب است. 

این شهر دارای فرودگاهی است که ششمین فرودگاه بزرگ کشور بلغارستان به شمار می رود. با توجه به نزدیکی آن به مراکز اسپا، یکی از پر رفت و آمد ترین فرودگاه های این کشور نیز محسوب می شود. مستر بلیط پیشنهاد می کند در صورتی که می توانید حتما سفری به این شهر داشته باشید. 

دلایل سفر 

دلایل گوناگونی برای سفر به این شهر وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. اگر دوست دارید به این کشور سفر کنید می توانید بلیط هواپیمای استارا زاگورا را خریداری کنید و سفر خود به این شهر را آغاز کنید. 

آب و هوا: آب و هوای مناسب و مطلوب این شهر، آن را به مقصدی مناسب برای سفر تبدیل کرده است. 

خوراکی و غذاهای محلی: هر منطقه ای بنا به نوع ذائقه و محصولاتش دارای غذا و خوراکی مخصوص به خود است. سالاد شوپسکا، دوغ بلغاری، بانیتزا، سوپ شکمبه، مشانا اسکارا، موساکا و ... برخی از غذاهای محلی این منطقه به شمار می روند که با سفر به آنجا می توانید از طعم آنها بچشید. 

حمل و نقل: در این شهر واگن برقی وجود دارد که بخشی از سیستم حمل و نقل این شهر است. با کمک آن می توانید با هزینه ای کم به سراسر شهر رفت و آمد داشته باشید. 

امنیت بالا: این شهر از لحاظ امنیتی برای توریستان و گردشگران بسیار مناسب است بنابراین سفر به آن می تواند بسیار لذت بخش باشد. 

جاذبه های گردشگری 

هر شهری به خصوص اگر قدیمی باشد دارای جاذبه های گردشگری زیادی است. این شهر که دارای قدمتی بالاست، جاذبه های گردشگری زیادی را در خود نهفته است. اگر دوست دارید از این جاذبه ها دیدن کنید می توانید با خرید بلیط هواپیمای خارجی به صورت آنلاین به دیدن آنها بروید.

بنای یادبود بازولودجا: این بنا بر قله ای با ارتفاع ۱۴۴۱ متری به همین نام و در سال 1981 ساخته شده است. این بنا یادبودی برای سربازان کشته شده در جنگ ترکیه و بلغارستان محسوب می شود.

گذرگاه شیپکا: گذرگاهی کوهستانی در رشته کوه‌های بالکان است که در خاک کشور بلغارستان قرار دارد. این گذرگاه در مرز استان‌های استارا زاگورا و گابرووو واقع شده است. طول این گردنه 29 کیلومتر و ارتفاع آن 1195 متر است و دره رودخانه یانترا را، در نزدیکی شهر گابروو، از شمال با قسمت شمالی دره کازانلک نزدیک شهر شیپکا در جنوب به هم وصل می کند.

پارک ملی بالکان مرکزی: از دیگر جاذبه های گردشگری این منطقه، این پارک ملی محسوب می شود. ارتفاع آن از 550 متر به بالا متغیر است که در نزدیکی شهر کارلوو به 2376 متر و در قله بوتف، بلندترین قله در رشته کوه می شود. این پارک بزرگترین منطقه محافظت شده در کشور بلغارستان محسوب می شود. 

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما استارا زاگورا را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.