بلیط هواپیما صوفیه

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز صوفیه از مِستربلیط

صوفیه شهری پوشیده شده از آثار و مکان های گردشگری بسیار زیاد، یکی از شهرهای قدیمی بلغارستان است. همچنین این شهر با عنوان پایتخت این کشور هم شناخته می شود. صوفیه با جمعیت نسبتا زیاد خود، دوازدهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا محسوب می شود، که از لحاظ جمعیت و گستردگی شهری، می توان گفت اولین شهر در بلغارستان است. این شهر تاریخی متعلق به قرن هشتم میلادی است که نسبت به این موضوع می توان گفت صوفیه پایتخت اروپا هم محسوب می شود. در واقع اکثر مسافران و افرادی که برای سفر کردن صوفیه را انتخاب می کنند، می خواهند از مکان ها و جاذبه های گردشگری او بازدید نماند. بدون شک شهری که متعلق به قرن هشتم است، جاذبه ها و مکان های بسیار زیادی دارد تا افراد را به عمق تاریخ دعوت کند. همچنین صوفیه از نظر موقعیت مکانی، در بخش کوهستانی بلغارستان قرار گرفته است و آب و هوای متعدل و خنکی دارد. جالب است بدانید صوفیه در اصل پیش از قرن ۵ میلادی پیدا و کشف شده است. در واقع اگر نگاهی به تاریخچه این شهر بیاندازیم می توان مشاهده کرد که سلت ها صوفیه را بیان گذاری کرده اند‌. همچنین دلیل نام گذاری این شهر به صوفیه، به دلیل حکمرانی عثمان ها بر آن بود. در واقع مدت نسبتا زیادی عثمان ها بر این شهر حکمرانی می کردند و از آن زمان تا کنون همین نام صوفیه بر روی این شهر ماند. مردم شهر صوفیه، به زبان بلغاری سخن می گویند. البته از آنجایی که این کلان شهر یک قطب گردشگری هم است و هرساله افراد بسیار زیادی از سراسر دنیا برای بازدید از جاذبه ها سفر می کنند، می توان مشاهده کرد که زبان های دیگری هم از جمله انگلیسی به دیکشنری لغات مردم صوفیه افزوده شده است. وجود غذاهای سنتی عالی و خوش طعم، آب و هوای خوب، جاذبه های گردشگری متعدد و ‌‌... باعث شده اند تا شما برای سفر صوفیه در لیست خود جای دهید. همچنین پیشنهاد مستر بلیط این است که اگر  قصد بازدید از صوفیه را دارید، فراموش نکنید به موزه های آن هم سری بزنید. زیرا یک تاریخ بسیار غنی و قدیمی را در خود جای داده اند. همچنین مردم صوفیه دارای دین های مختلفی هستند و می توان در این شهر و حتی بلغارستان ادیان ها و فرهنگ های زیادی را مشاهده نمود. در ادامه با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری را راجع به شهر زیبای و تاریخی صوفیه برای شما نشر دهیم. 

دلایل سفر به صوفیه 

در مطالب بالا اشاره ای به صوفیه و ویژگی های مثبت آن کردیم. این شهر با مردمان خونگرم و صمیمی، امروزه یکی از بهترین شهرها برای مهاجرت است که برخی از دلایلی سفر به آن را در مطالب پایین نشر می دهیم. 

شهری به تاریخچه کهن: یکی از مهم ترین دلایل سفر به صوفیه، تاریخپه کهن و قدیمی آن محسوب می شود. در واقع این شهر هم ترک ها، هم روس ها و حتی آلمان ها را به خود دیده است و در این حوضه جزء شهرهایی با تاریخچه زیاد محسوب می شود‌. اگر جزو دسته افرادی باشید که به شهرهای تاریخی و مکان های به جا مانده ار گذشتگان علاقه داشته باشید، بدون شک صوفیه یکی از بهترین مکان ها و شهرهای برای این است که به آن سفر کنید‌.

فرهنگ متفاوت: موضوع مهم دیگر که گردشگران را به صوفیه می کشاند، فرهنگ متفاوت این شهر است. در واقع در صوفیه می توان فرهنگ ها و دین های بسیار زیادی را مشاهده نمود که همین موضوع باعث شده تا بازدید از آن برای افراد جالب و هیحان انگیز باشد.‌ بدون شک با دیدن یکی از فرهنگ های متنوع آن ها، شما هرساله مجاب به خرید بلیط هواپیما خارجی و سفر به صوفیه می شوید. 

مهم جاذبه های صوفیه 

در این شهر قدیمی و پیر، صدها مکان و بنایی وجود دارد که به تنهایی چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کنند‌‌. حال برخی از مهم ترین جاذبه های شهر صوفیه عبارت اند از؛ 

سنت جورج روتوندا: یکی از قدیمی ترین و منحصر به فرد ترین جاذبه های صوفیه، بنای سنت جورج روتوندا است. این مکان با آجرهای قرمز رنگ خود که در ده های ۳۰۰ ساخته شده، یکی از چشم گیرترین بناها برای بازدید گردشگران و توریستان است. 

کلیسای بویانا: کلیسای بویانا، مجموعه ای متفاوت به شمار می رود، که در دامنه های کوه واقع شده است. در واقع این کلیسا جزء زیباترین مجموعه های شهر صوفیه محسوب می شود و طرفداران زیادی هم دارد. بدون شک اگر برای رزرو بلیط هواپیما صوفیه خود اقدام کرده اید و قصد سفر به این شهر را دارید، فراموش نکنید از این کلیسا بازدید نمایید. زیرا کلیسای بویانا جزء مهم ترین و محبوب ترین مکان های تاریخی این شهر است که بازدید از آن خالی از لطف نیست. موقعیت مکانی قرار گیری کلیسا و وجود درختان سر سبز اطراف، باعث زیبایی چند برابر این کلیسا شده اند. 

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما صوفیه را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.