بلیط هواپیما رم

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز رم از مِستربلیط

بدون شک همه ما نام رم را شنیده ایم یا حتی با آن آشنایی داریم. رم یکی از مشهورترین شهرهای ایتالیا به شمار می رود که تاریخ و معماری او، زبانزد تمام دنیا است. این شهر ۷۵۳ سال پیش قبل از میلاد، به وجود آمد. در واقع به خوبی می توان گفت یکی از تاریخی ترین شهرهای ایتالیا به شمار می رود که ساختمان ها و بناهای بسیار مشهوری از گذشته و تاریخ در او به جا مانده است. همچنین این  شهر علاوه بر این که جزء مشهورترین، شهرهای ایتالیا است، جزء پر جمعیت ترین شهرها هم محسوب می شود. جالب است بدانید نصف درآمد و ثروت مردم رم، از طریق گردشگران و مسافرانی است که هرساله برای بازدید به این شهر سفر می کنند‌‌. البته به جز گردشگران و مسافران، صادرات و تولیدات دیگری هم مثل قهوه، جواهرات و ... صورت می گیرد که به رونق و در آمد عموم رمی کمک بسیاری می کند. تاریخ ایتالیا و رم، به زمان های خیلی قبل باز می گردد. در کل ایتالیا فرهنگ و آئین های متفاوتی با تمام کشورها دارد که به نوعی این متفاوت بودن باعث شده است تا رم و ایتالیا به نوع دیگری برای مردم جذاب باشند. در ادامه وب سایت مستر بلیط، به توضیحات بیشتری جاذبه های گردشگری در رم می پردازیم، اما قبل از شرح این موضوعات، باید بدانید که ایتالیا مردمی بسیار خونگرم و صمیمی دارد. همچنین لهجه و نوع گفتن کلمات به زبان ایتالیایی، باعث شده است تا امروزه افراد زیادی به آموزش یاد گیری این زبان مشتاق شوند. در کل رم نکات مثبت زیادی دارد تا باعث شود افراد بخواهند ادامه زندگی خود را در آن بگذرانند. آب و هوای مناسب، مردمان خونگرم و مهربان، غذاهای خوش طعم و شهرهای زیبا، یکی از بارزترین دلایلی هستند که اغلب افراد به ایتالیا سفر می کنند. شهر رم به عنوان قلب ایتالیا شناخته می شود و با وجود آثارهای فرهنگی و تاریخی زیادی که دارد، به خوبی‌ نظر گردشگران را به خود جلب می کند‌. همچنین رم به عنوان پایتخت مد جهان هم شناخته می شود. در واقع اگر سر رشته ای در مد و فشن داشته باشید، به خوبی می دانید که همیشه رم در این موضوع حرف اول را می زند و حتی مدل ها و برندهای بسیاری‌ متعلق به ایتالیا و رم هستند. به عنوان مثال برند جواهرات بولگاری که جزء مشهورترین ها است، مربوط به ایتالیا و رم است.  

دلایل سفر به رم 

هر فردی که قصد تهیه و خرید بلیط هواپیما خارجی را دارد و یا می خواهد سفری به رم داشته باشد، باید انگیزه یا حتی دلایلی برای سفر خود شرح دهد. اینگونه در هنگام طول مدت اقامت خود در رم دچار مشکل و سردرگمی نمی شود. در واقع رم دلایل زیادی دارد که شما بخواهید به عنوان یک شهر توریستی آن را انتخاب کنید، اما در ادامه برخی از مهم ترین آن ها را شرح می دهیم. 

تاریخ غنی: یکی از مهم ترین دلایل سفر به رم، بدون شک تاریخ غنی و کهن آن است. در واقع ایتالیا و رم قدمت چند هزارساله دارد که همان طور ذکر شد، از این تاریخ ساختمان ها و بناهایی نیز به جا مانده اند. خیلی از افراد برای بازدید از آن ها و پی بردن به این گذشته جالب، به ایتالیا و رم سفر می کنند. 

جاذبه های گردشگری متعدد: موضوع مهم بعد، جاذبه های متعدد و متنوع رم است. بدون شک این جاذبه ها دلایل اصلی برای سفر به رم هستند. زیرا حتی با دیدن عکس یکی از این جاذبه ها هم فرد علاقه مند به بازدید از آن ها می شود. 

مهم ترین جاذبه های رم 

در مطالب بالاتر چندین بار به جاذبه های گردشگری رم اشاره شد. این جاذبه ها دلایلی هستند که امروزه افراد زیادی برای بازدید از آن ها به رم یا ایتالیا سفر می کنند. حال برخی از مشهورترین جاذبه های‌ گردشگری رم عبارت اند از: 

واتیکان: واتیکان، یکی از مهم ترین و مشهورترین جاذبه های‌ گردشگری شهر رم است. واتیکان مجموعه ای است که به رهبری پاپ اداره می شود. کلیساها، باغ ها و ... باعث شده اند تا هرکسی که از واتیکان بازدید می کند، بدون شک آن را جزء جاذبه های مورد علاقه خود قرار دهد. 

آمفی تئاتر کلسئوم: فراموش نکنید پس از دریافت بلیط هواپیما رم و رسیدن به این شهر، حتما از آمفی تئاتر کلسئوم بازدید نمایید. این آمفی تئاتر، جزء بناهایی است که از تاریخ قوی و کهن ایتالیا به جا مانده که در گذشته گلادیاتورها از آن استفاده می کردند. امروزه به عنوان یک مکان گردشگری بسیار مهم رم شناخته می شود که هرساله افراد زیادی برای بازدید از آن، به رم سفر می کنند. همچنین این تماشاخانه، با سنگ ساخته شده است و دقیقا معماری اصلی ایتالیا و رم را به افراد نشان می دهد. 

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما رم را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.