بلیط هواپیما ماکائو

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز ماکائو از مِستربلیط

ماکائو شبه جزیره ای در دریای جنوبی چین به شمار می رود که تا سال 1999 میلادی در مستعره پرتقال بوده است. ماکائو که در اصل مجموعه‌ای از جزایر ساحلی کم‌جمعیت است، ماکائو که اغلب به عنوان «لاس وگاس شرق» شناخته می‌شود. 

این شهر دارای یکی از بالاترین درآمدهای سرانه در جهان است و تولید ناخالص داخلی سرانه آن بر اساس برابری قدرت خرید یکی از بالاترین ها در جهان به شمار می رود. این کشور دارای شاخص توسعه انسانی بسیار بالایی است که توسط دولت ماکائو محاسبه شده و چهارمین امید به زندگی در جهان است. 

اولین سند مکتوب شناخته شده از نام «ماکائو» که به عنوان Ya/A Ma Gang ترجمه شده، در نامه ای به تاریخ 20 نوامبر 1555 یافت شده است. ساکنان محلی بر این باور بودند که الهه دریا ماتسو (که با نام دیگر A-Ma شناخته می شود) بندر را برکت داده و از آن محافظت کرده و آب های اطراف معبد A-Ma را با نام خود نامیده است. 

هنگامی که کاشفان پرتغالی برای اولین بار به منطقه رسیدند و نام مکان را پرسیدند، مردم محلی فکر کردند که در مورد معبد می پرسند و به آنها گفتند که «ما کوک» است. نزدیک ترین تلفظ این نام در زبان پرتغالی ماکائو است. ماکائو دارای آب و هوای نیمه گرمسیری مرطوب است. 

این قلمرو دو فصل غالب دارد که شامل تابستان (مه تا سپتامبر) و زمستان (نوامبر تا فوریه) است. در حالی که بهار (مارس و آوریل) و پاییز (اکتبر) فصول نسبتاً کوتاهی هستند. با خرید بلیط هواپیمای خارجی می توانید سفری به این منطقه داشته باشید. 

دلایل سفر

هر شهری و منطقه ای دارای ویژگی های منحصر به خود است که باعث می شود افراد بسیار آن مکان را برای سفر انتخاب کنند. ماکائو نیز ویژگی هایی دارد از جمله دلایل سفر به این منطقه به شمار می روند در ادامه این بخش از مستر بلیط با آنها آشنا می شوید. 

غذاو خوراکی های محلی: غذا در ماکائو عمدتاً بر اساس غذاهای کانتونی و پرتغالی است و تأثیراتی از غذاهای هندی و مالایی نیز دارد که نشان دهنده یک ترکیب فرهنگی و آشپزی منحصر به فرد پس از قرن ها حکومت استعماری است. در پخت غذاهای این منطقه از محصولات محلی مانند غذاهای دریایی تازه، زردچوبه، شیر نارگیل و لوبیا آدزوکی استفاده می شود. کوکی، گوشت خوک سوخاری، تارت تخم مرغ و ... از جمله غذاهای این منطقه هستند. 

حمل و نقل: حمل و نقل جاده ای در محل بسیار رایج و زیاد است و در سرتاسر این ناحیه جاده هایی وجود دارد که افراد می توانند از آنها استفاده کنند. همین موضوع باعث می شود که دسترسی به سرتاسر آن آسان باشد و محل مناسبی برای سفر محسوب شود.

امنیت: یکی از مسائلی که در سفر باید به آن توجه کرد امنیت منطقه است. این شبه جزیره محل مناسبی برای گردشگران است و امنیت بسیار بالایی برای آنها دارد. بنابراین می توان به راحتی آن را برای سفر انتخاب کرد. 

جاذبه های گردشگری

در هر شهری جاذبه هایی وجود دارد که نشان دهند ویژگی های آن است. در این شهر هم می توانید شاهد جاذبه گردشگری متنوعی باشید که با خرید بلیط هواپیمای ماکائو می توانید به دیدن آن بروید. 

میدان سنادو: این میدان یکی از جاذبه های گردشگری ماکائو به شمار می رود که محل برگزاری بسیاری از جشن هادر این شهر است و در فهرست آثار ثبت شده در یونسکو قرار دارد. در این میدان سنگ فرشی از سنگ های سیاه و سفید طراحی کرده اند که مانند موجی در حال حرکت است. 

معبد A-MA: این معبد را می توان اصلی ترین جاذبه گردشگری این شبه جزیره دانست که سال ۱۴۸۸ ساخته شده است. این معبد معماری بی نظیری دارد و چشم هر بیننده ای را به خود مشغول می کند. معبد A-MA نیز در لیست آثار تاریخی یونسکو به ثبت رسیده است. 

جزیره Coloane: این جزیره در جنوب ماکائو قرار گرفته است و از مجموعه ای از جنگل های کاج، سواحل رنگارنگ و درختان اکالیپتوس در آن دیده می شود. سواحل این جزیره بسیار زیبا دیدنی هستند  و محل مناسبی برای گذران وقت محسوب می شوند. 

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما ماکائو را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.