vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

بلیط هواپیما مونت هالی

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز مونت هالی از مِستربلیط

شهر مانت هالی مرکز شهرستان برلینگتون شهرستان نیوجرسی، ایالات متحده است. بر اساس سرشماری انجام شده در سال 2010 این شهر دارای جمعیتی در حدود 9536 نفر است. 

در این شهر قومیت های گوناگونی زندگی می کنند که شامل 65.6% درصد سفید پوست، %23.1 سیاه پوست و در حدود 12.7 درصد لاتین و اسپانیایی تبار می شود. 

اولین ساکنان مونت هالی، که مهاجران اروپایی بودند، در سال 1677 وارد آن شدند. سدی بر روی رودخانه رانکوکاس ساختند و آب را به کانالی منحرف کردند. 

آب آن علاوه بر تامین آب شهر برای به حرکت درآوردن چرخ یک کارخانه چوب بری و آسیاب آرد نیز استفاده می شد. ادوارد گاسکیل و پسرانش این کانال را با دست در زمین خود بین سال‌های 1720 و 1723 حفر کردند. 

آنچه اکنون مونت هالی نامیده می شود در ابتدا در 6 نوامبر 1688 با عنوان نورث همپتون تشکیل شد. این شهرستان از 6 نوامبر 1931، بر اساس نتایج همه پرسی که سه روز قبل از آن برگزار شد، به مونت هالی تغییر نام داد. 

این شهرستان به خاطر تپه های پوشیده از درختان هالی نامگذاری شده است. در بیشتر ماه های سال این شهر آب و هوایی معتدل دارد و بین 6 تا 30 درجه سانتی گراد متفاوت است. شما می توانید با خرید بلیط هواپیمای خارجی به این شهر سفری داشته باشید. 

حمل و نقل 

این شهر دارای خطوط ارتباطی مختلفی است و افراد برای سفر از آن به مناطق اطراف هم می توانند از اتوبوس و هم هواپیما استفاده کنند. با خرید بلیط هواپیمای مونت هالی می توانید به راحتی به این شهر و شهرهای اطراف آن سفر کنید و از زیبایی های این شهر بهره مند شوید. 

جاذبه های گردشگری 

هر منطقه ای بنا بر موقعیتی که دارد دارای جاذبه های گردشگری مختلف و متنوعی است که شما می توانید در ادامه این بخش مستر بلیط با آنها بیشتر آشنا شوید. 

دادگاه شهر مونت هالی: این ساختمان در سال 1796 به سرپرستی مایکل راش ساخته شد. معمار آن، ساموئل لوئیس، ساختمان را به عنوان دوقلوی مجازی یکسان از تالار کنگره و تالار شهر قدیمی، ساختمان‌هایی که در کنار تالار استقلال در فیلادلفیا قرار دارند، طراحی کرد. 

زنگ آن، که از دادگاه قبلی برداشته و نصب شد، برای استقلال در سال 1776 به صدا درآمد. این ساختمان که بنایی تاریخی به شمار می رود هنوز به عنوان دادگاه مورد استفاده است. 

زندان برلینگتون: یک ملک موزه تاریخی است که در کنار زندان شهرستان برلینگتون در شهر مانت هالی، شهرستان برلینگتون، نیوجرسی، ایالات متحده واقع شده است. 

این زندان که از سال 1811 تا 1965 کار می کرد، در زمان بسته شدن، قدیمی ترین زندان کشور بود. طراحی آن توسط رابرت میلز انجام شده، طراحی آن نمونه تفکر دوره در طراحی مترقی زندان، با سلول های مجزا، تهویه خوب، و ساخت و ساز نسوز است. 

اکنون توسط یک سازمان غیرانتفاعی محلی به عنوان موزه اداره می شود و در سال 1986 به عنوان یک مکان تاریخی ملی تعیین شد.

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما مونت هالی را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.