vehiclevehiclevehiclevehiclevehicle

باتوجه به اختلال به وجود آمده لطفا جهت برقراری ارتباط با واحد پشتیبانی با شماره های 09045324329و 09922427545 تماس بگیرید


بلیط هواپیما کلاله

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز کلاله از مِستربلیط

کلاله مرکز شهری با همین نام در قسمت شرقی استان سرسبز گلستان قرار است. بسیار از مردم عشایر اکراد شمال خراسان در فصل کوچ به این شهر عزیمت می کنند. تنوع فرهنگی جالبی در این شهر وجود دارد و شامل مردمان فارس، ترکمن، کرمانج، سیستانی، بلوچ، کاشمری، ترک و خراسانی می باشد. بیش از 61 درصد مردم این شهرستان را اهالی ترکمن و 31 درصد نیز مردم سیستان و 8 درصد باقی مانده را سایر اقوام تشکیل داده اند. این ترکیب قومیت هیچ خللی در نظم و همدلی مردم ایجاد نکرده و چه بسا باعث اتحاد و دوستی بیشتر میان آنها نیز گشته است. 

این شهر طبیعتی زیبا و بکر دارد که در تمام ایام سال این زیبایی را در حالت های مختلفی حفظ کرده و چشم هر بیننده ای را به خودش خیره می کند. کلاله، قدمتی نچندان طولانی دارد و سال ها پیش تنها یک روستا در استان گلستان بشمار می آمد که در نزدیکی روستای آیدرویش قرار  داشت و در سال 1333 جز شهر و در نهایت سال 1316 آن را به عنوان بخش معرفی کردند. در سال 1379 از مینو دشت جدا شد و اکنون یک شهرستان مستقل محسوب می شود. شغل و حرفه اصلی مردم کلاله کشاورزی و دامپروری است. یکی دیگر از کارهایی مردم در آن تخصص خاصی دارند، مربوط به پروش اسب های اصیل ترکمن می باشد که جذب گردشگر از سراسر ایران را در پی دارد. 

مناطق گردشگری تاریخی و دیدنی زیادی در این شهر وجود دارد که با آگاهی پیدا کردن نسبت به آن قطعاً تمایل پیدا می کنید که از نزدیک آنها را ببینید. برای رفتن به کلاله می توانید از وسایل نقلیه مختلفی همچون هواپیما، قطار یا اتوبوس استفاده نمایید. در حال حاظر سایت هایی وجود دارند که از طریق آنها قادرید بلیط خود را رزرو و خریداری نمایید از جمله آنها می توانیم به مستر بلیط اشاره کنیم که قدم مثبتی در جهت رفاه حال مسافران برداشته است.

هیچ لزومی ندارد که برای دریافت یک بلیط ساده مسیری را طی کنید و چه بسا که بلیط مورد نظر را نتوانید پیدا و خریداری کنید، آنگاه شما تنها یک کار بیهوده انجام داده اید. خرید از سایت این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که از تاریخ و زمان حرکت وسایل نقلیه به مقصد مورد نظر مطلع شوید و در صورت عدم بلیط آن را به شما اطلاع رسانی کند. بیشتر سایت های عرضه بلیط جهت سهولت دسترسی، اپلیکیشن هایی با همان نام سایت در اختیار کاربران قرار می دهند تا با گوشی های هوشمند اقدام به خرید بلیط اینترنتی نمایید.

معرفی شاخص ترین جاذبه های کلاله

همانطور که گفتیم کلاله طبیعتی زیبا و جاذبه های گردشگری معروفی دارد که با آگاهی پیدا کردن از آنها دوست دارید که حتما از نزدیک آنها را ببینید. با تهیه بلیط هواپیما کلاله به این شهر سفر کنید و از زیبایی های بی نظیر آن لذت ببرید و تعطیلاتی جذاب برای خودتان رقم بزنید. پارک های جنگلی و مناطق محافظت شده در کلاله  بسیار پرطرفدار است و سرسبزی آنها در نوع خود زیبا و خیره کننده است. در اینجا تنها برخی از آثار چشمگیر و تاریخی را برای شما معرفی می کنیم.

 • منطقه عزیز آباد
 • منطقه حفاظت شده زاو
 • مسجد و مدرسه كریم ایشان
 • مقبره مختوم قلی فراغی
 • مقبره عالم بابا و چوپان عطا
 • چشمه خضر دندان
 • جنگل پلکانی شهر کلاله
 • آبشار آق سو
 • زیارتگاه خالد نبی کلاله
 • گورستان خالدنبی کلاله
 • آبشار لوه

معرفی فرودگاه کلاله

فرودگاه کلاله در سال 1350 در دوران حکومت پهلوی به منظور انجام پروازهای خصوصی و پروازهای شرکت خدماتی مربوط به وزارت کشاورزی احداث شد. در اینجا امکانات مربوط به پروازهای بدنه متوسط  مانند باندی به طول دو کیلومتر و عرض 30 متر، سیستم کمک ناوبری NDB، برج مراقبت، بخش های مربوط به آتش نشانی و امنیت و... وجود دارد. تا پیش از سال 1384 این فرودگاه به وسیله هیئت امناﺀ مدیریت می شد که آنها در سال 1374 با به پرواز در آوردن هواپیمای فوکر 27 از شرکت هواپیمایی صها عملا این فرودگاه را به کار گرفتند. با توجه به ظرفیت های بالایی که این فرودگاه داشت در سال 1384 شرکت فرودگاه های کشور تصمیم گرفت که مدیریت آن را بر عهده بگیرد. از آن سال به بعد اقدامات قابل توجه ای جهت توسعه و پیشرفت فرودگاه کلاله صورت گرفت. در سال 1391 با تلاش های مدیران و اداره کل فرودگاه های استان گلستان این فرودگاه آماده بهره برداری کامل برای جابجایی مسافران شد. در حال حاظر شما در هر جایی از این سرزمین که باشید می توانید با دریافت بلیط هواپیما به این شهر زیبا سفر کنید. 

امکانات فرودگاه کلاله

به طبع امکانات زیادی در هر فروگاه باید وجود داشته باشد که البته فرودگاه کلانه نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود. در ادامه مطالب به امکانات و شرایط رفاهی این فرودگاه اشاره می کنیم. سابق براین مسافران جهت تهیه بلیط باید به آژانس های مسافرتی مراجعه می کردند اما اکنون با یک سرچ ساده می توانند بلیط سیستمی یا چارتری خود را آنلاین و در کمترین زمان ممکن تهیه کنند. مزیت بلیط های چارتری به ارزن قیمت بودن آنها بر می گردد و معمولا قیمتی متغییر دارند در صورتی که هزینه بلیط های سیستمی ثابت است. بلیط های سیستمی نیز یک برتری بر بلیط چارتر دارند و آن هم این است که قابل استرداد هستند، در صورتی که این امکان در چارترها وجود ندارد. برای دریافت یک بلیط چارتری باید از طریق وب سایت اقدام نمایید تا از زمان قرار گیری آنها بر روی سایت مطلع شوید و امکان استفاده از آن را بهترین زمان ممکن داشته باشید.

 • در سال 1386 مجز به برج مراقبت پرواز گشت
 • تاکسی وی و اپرون
 • دارای تاکسی های مخصوص فروگاه می باشد
 • دارای پارکینگ
 • پارتیشن بندی جهت
 • تجهیز با سیستم های بازرسی گیت وی و ایکس ری
 • برقراری سیستم تسمه نقاله
 • برقراری سیستم پیجینگ
 • ایجاد فضای سبز در محوطه ورودی ترمینال
 • ساخت جاده دسترسی از ترمینال به پارکینگ هواپیما
 • ساخت مکانی برای  جایگاه آتش نشانی و ایمنی زمینی
 • استقرار دستگاه خودروی آتش نشانی فرودگاهی
 • و ...

آدرس فرودگاه کلاله

فرودگاه کلاله در شهرستان کلاله و در غرب این شهر قرار دارد که با وارد کردن نام آن بر روی نقشه می توانید آدرس دقیق تری از آن بیابید.

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما کلاله را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.