بلیط هواپیما کیراکیرا

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز کیراکیرا از مِستربلیط

کیراکیرا شهری در جزایر سلیمان است که مرکز استان ماکیرا-اولاوا به شمار می رود. کراکیرا در ساحل شمالی ماکیرا (سن کریستوبال سابق)، بزرگترین جزیره استان، واقع شده است. پایتخت، کیراکیرا، شهرستان کوچکی است که تقریباً 3500 نفر جمعیت دارد. 

کیراکیرا دارای برق و آب لوله کشی است، برق توسط یک دیزل ژنراتور تولید می شود. اغلب دوره هایی وجود دارد که هر روز به مدت 1 تا 2 ساعت، در حالی که ژنراتور تعمیر می شود، برق وجود ندارد. 

اکثر مردم در خانه های سنتی جزیره سلیمان زندگی می کنند. پوشش تلفن همراه در کیراکیرا وجود دارد که امکان مکالمه و ارتباط متنی را فراهم می کند اما خدمات اینترنت تلفن همراه را ندارد. دسترسی به اینترنت معمولاً فقط در اداره پست امکان پذیر است.

90 درصد از جمعیت جزیره مسیحی هستند با فرقه های مختلف از جمله کاتولیک رومی، مسیحی اقیانوس آرام جنوبی. گستره ای از زبان ها و گویش ها در کراکیرا صحبت می شود. زبان انگلیسی توسط جزیره نشینان محلی صحبت می شود. انگلیسی زبان رسمی مورد استفاده کارکنان و مدارس است. 

این جزیره دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است که در بیشتر ماه های سال همینطور است. فرودگاهی در نزدیک شهر وجود دارد که می توانید با خرید بلیط هواپیمای خارجی به این جزیره بروید. 

فعالیت های مختلف در جزیره

زمانی که به این حل سفر کنید می توانید فعالیت های مختلفی را انجام دهید. اگر دوست دارید در این مورد بیشتر بدانید می توانید این بخش از مستر بلیط را تا انتها مطالعه کنید. 

پرنده نگری

جزیره ماکیرا زیستگاه بومی ترین گونه ها در جزایر سلیمان است. مسیرهای اطراف کیراکیرا برای اکثر افراد به راحتی قابل دسترسی است. یک سفر طولانی و سراشیبی به منطقه حفاظت شده هاوتا و کوه‌های داخلی، اقامت در روستاهای مجاور در طول مسیر می تواند برای مسافران بسیار لذت بخش باشد. در این منطقه می توانید شاهد پرندگانی مانند برفک ماکیرا، گیلاس برگ ماکیرا، کبوتر سرسفید باشید. 

دیدار از جزایر گوناگون

شما می توانید سفرهای یک روزه به جزایر سه خواهر، پیو و اوگی ترتیب دهید، که برای دیدار از پرندگان، کاوش در روستاها یا صرفاً لذت بردن از زیبایی های طبیعی ایده آل است. یک راهنما شما را به روستاها می برد، جایی که می توانید از فرهنگ و سرگرمی های محلی لذت ببرید. اگر به گیاهان و جانوران علاقه مند هستید، مسیرهای هیجان انگیز پرنده نگری و گل های گرمسیری در جنگل های مجاور نیز وجود دارد. 

شنا و غواصی

از سواحل ماسه‌ای سفید دیدن کنید و از غواصی و شنا در آب‌های زلال و بکر این منطقه لذت وافر ببرید. در این محل صخره‌های مرجانی فراوان وجود دارد که می توانید ساعت‌ها به کاوش و دیدن انواع فوق‌العاده ماهی‌های استوایی با قایق‌های موتوری از بندر کیراکیرا بپردازید. با خرید بلیط هواپیمای کیراکیرا می توانید به راحتی از این زیبایی ها بهره مند شوید. 

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما کیراکیرا را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.