بلیط هواپیما جزیره ایستر

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز جزیره ایستر از مِستربلیط

ایستر، جزیره و قلمرو ویژه ای از شیلی در جنوب شرقی اقیانوس آرام، در جنوب شرقی ترین نقطه مثلث پلینزی، در اقیانوسیه است. این جزیره بیش از همه به دلیل نزدیک به 1000 مجسمه تاریخی موجود به نام موآی که توسط مردم راپا نویی اولیه ساخته شده، مشهور است. 

در سال 1995، یونسکو جزیره ایستر را به عنوان میراث جهانی معرفی کرد که بخش اعظم آن در پارک ملی راپا نویی محافظت می شود. بر اساس تحقیقات انجام گرفته، ساکنان این جزیره از سال 1200 میلادی وارد این جزیره شده اند. ساکنان آن جامعه ای پر رونق و با فرهنگ را تشکیل دادند که مجسمه های موآوی نیز نشان دهنده همین موضوع هستند.

 در سال 1888 این جزیره ضمیمه شیلی شد و در سال 2007 این جزیره وضعیت قانون اساسی سرزمین ویژه را به دست آورد. جزیره ایستر یکی از دورافتاده ترین جزایر مسکونی در جهان به شمار می رود. نزدیکترین سرزمین مسکونی به آن جزیره پیتکرن محسوب می شود که 2075 کیلومتر از آن فاصله دارد. آب و هوای جزیره ایستر به عنوان آب و هوای نیمه گرمسیری مرطوب طبقه بندی می شود که با آب و هوای جنگل های بارانی استوایی هم مرز است. 

متوسط دمای هوا در آن بین 7 تا 34 درجه متغیر است. مستر بلیط پیشنهاد می کند در صورت امکان سفری به این منطقه داشته باشید. 

دلایل سفر

دلایل زیادی وجود دارد که به این منطقه سفر کرد که در ادامه برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم. اگر تمایل دارید به این جزیره بروید می توانید با خرید بلیط هواپیمای جزیره ایستر به اینجا سفر کنید.

تاریخ غنی: یکی از دلایلی که می توان برای رفتن به منطقه ای برشمرد، تاریخ غنی و بلند آن به شمار می رود. این منطقه دارای تاریخی طولانی است و همین موضوع باعث می شود شگفتی هایی بسیاری را در آن یافت شود و همین امر سبب وجود گردشگران زیادی در آن می شود. 

اقامتگاه های مقرون به صرفه: در این جزیره می توانید محل هایی را پیدا کنید که دارای هزینه هایی متناسب باشد. به همین خاطر می توانید در هزینه های سفرتان صرفه جویی زیادی بکنید. 

امنیت: یکی از ویژگی هایی که بسیاری از توریست ها قبل از سفر برایشان با اهمیت است، امنیت بالا به شمار می رود. این جزیره امنیت مناسبی دارد بنابراین می تواند مقصد گردشگران زیادی باشد. 

جاذبه های گردشگری

قدمت بالای این منطقه باعث شده است که در آن آثار تاریخی زیادی وجود داشته باشد که در کنار دیگر جاذبه های آن گردشگران را به سمت خود می کشاند. اگر می خواهید از آنها دیدن کنید می توانید با خرید بلیط هواپیمای خارجی سفری به این جزیره داشته باشید. 

مجسمه های موآیی: این مجسمه ها از مهم ترین جاذبه های این منطقه هستند که دلیل اصلی سفر افراد بی شماری به آنجا محسوب می شوند. موآیی های جزیره در اندازه های متفاوتی از سایز کوچک و ارتفاع زیر 1.2 متر تا 220 متر و حدود 150 تا 165 تُن وزن دارند. 

زبان نوشتاری رونگورونگو: از دیگر عجایب این منطقه می توان به این زبان اشاره کرد که تا به حال رمز گشایی نشده است و کسی قادر به خواندن آنها نیست. 

پترو گلیفس: تعدادی پیکره سنگی هستند که  تصویر پرنده ها و زندگی روزمره ساکنین اولیه جزیره روی آن ها حک شده است. 

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما جزیره ایستر را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.