بلیط هواپیما حیدر آباد

موجودی کامل

با ارائه حداکثری موجودی، برنامه‌ریزی سفر را برای هر زمان و مقصدی ممکن کرده‌ایم!

تجربه دلچسب خرید

دغدغه ما در طراحی، سادگی و خرید آسان است!

مشاور در مدیریت هزینه

با ارائه قابلیت‌های هوشمند کمک می‌کنیم تا سفری به‌صرفه داشته باشید!

پشتیبان سفر

از لحظه تصمیم تا پایان سفر کنار شما هستیم!

راهنمای خرید اینترنتی پرواز حیدر آباد از مِستربلیط

اگر شما هم راجع به جزئیات کلان شهر حیدرآباد هند کنجکاو هستید، حتما تا انتها با مستر بلیط همراه باشید. حیدرآباد هند، یکی از شهرهای پرجمعیت و بسیار بزرگ در این کشور است. همچنین این شهر به عنوان پایتخت ایالت تلنگانا هم شناخته می شود که هرساله افراد سرشناس زیادی و گردشگران برای بازدید از آن، راهی هندوستان می شوند. 

در این شهر، همانند شهرهای دیگر هند جمعیت بسیار زیادی زندگی می کنند که در این بین می توان شاهد انواع دین ها، زبان ها، فرهنگ ها و ... بود. البته لازم به ذکر است که کشور هند به تنهایی تعداد بسیاری دین دارد و مردمان او هم هرکس یا هرچیزی را عبادت می کنند که حیدر آباد هم از این موضوع مستثنا نیست.

 غذاها و خوراکی هایی هم که در حیدر آباد به عنوان یک غذای محلی شناخته می شود، سراسر پر از ادویه ها و فلفل هستند که اگر کسی به آن ها حساسیت داشته باشد، نمی تواند میل کند‌.همچنین حیدر آباد رتبه ششمین شهر پرجمعیت و بزرگ را کسب کرده است. 

اگر بخواهیم به تاریخ و گذشته حیدرآباد نگاهی بیاندازیم، می توان گفت این شهر حدود ۴۰۰ سال یا حتی بیشتر قدمت دارد. در کل هر یک از شهرهای هند با یک عنوان شناخته می شود که حیدرآباد هم قطب معبدها، بازارها و ... است. در واقع بیشترین درصد جذب گردشگرهای کشور هندوستان، مربوط به همین شهر است، زیرا اکثر مکان ها و جاذبه های مهم گردشگری این کشور در حیدر آباد قرار دارد. 

این کلان شهر از نظر اقتصاد هم بیشترین درآمد خود را از کشاورزی به دست می آورد. صادرات این غلات و همچنین پنبه های  نسوز به کل دنیا باعث شده است تا حیدرآباد در رتبه بالای اقتصادی قرار گیرد. همچنین در تاریخ این شهر ارتباط مستقیمی با پادشاهان صفوی داشت و می توان گفت نقش عظیمی از تاریخ آن مربوط به ایران است. 

جالب است بدانید که شرکت های بزرگ علم و تکنولوژی هم در حیدرآباد شعبه دارند. از آنجایی که در چند سال اخیر این کلان شهر پیشرفت چشم گیری در صنعت علم و تکنولوژی داشته است، شرکت های مشهوری مثل مایکرو سافت و ... شعبه ای در آن تاسیس کرده اند. از همین رو می توان به جرأت گفت که حیدر آباد یکی از شهرهای مهم کشور هندوستان به شمار می رود که جمعیت آن هم هرساله افزایش می یابد. 

دلایل سفر به حیدر آباد 

اگر قصد تهیه بلیط هواپیما حیدر آباد خود را دارید، حتما این بخش را با دقت مطالعه کنید تا در هنگام سفر یا حتی تصمیم گیری دچار مشکل نشوید. زیرا به دلایلی که بالا بیان شد، امروزه خیلی از افراد حیدر آباد را برای ادامه زندگی خود انتخاب می کنند و حتما باید دلایل کافی برای انجام این کار داشته باشند تا زندگی آن ها دست خوش تغییراتی در هندوستان نشود. حال برخی از مهم ترین و رایج ترین دلایلی که افراد را به سفر حیدر آباد مجاب می کند، عبارت اند از: 

پیشرفته بودن از نظر علم: یکی از بارزترین دلایلی که در بالا هم ذکر شد، پیشرفته بودن این‌ کلان شهر از نظر علم و تکنولوژی است. در واقع حیدر آباد با وجود دانشگاه های عالی و موسسات آموزشی بین المللی، بهترین شهر برای ادامه تحصیل و حتی زندگی است که جوانان می توانند با دریافت بورسیه یا ادامه تحصیل خود حیدر آباد را انتخاب نمایند. 

مردمان خونگرم و صمیمی: موضوع مهم دیگر، مردمان خونگرم و صمیمی هندی است. در واقع مردمان کشور هندوستان، صمیمی ترین و مهمان پذیرترین افراد در کل جهان و دنیا شناخته می شوند.

مهم ترین جاذبه های حیدر آباد 

برای این که بهتر بتوان برای خرید بلیط هواپیما خارجی و سفر به هند اقدام کرد، باید جاذبه های مشهور حیدر آباد را هم به خوبی شناخت‌. در واقع این شهر جاذبه ها و مکان های گردشگری بسیار زیادی دارد که در ادامه برخی از مشهورترین آن ها را بیان می کنیم. 

دریاچه ساگار: یکی از بزرگ ترین و طبیعی ترین دریاچه هایی که به دست انسان ساخته شده، دریاچه حسین ساگار است. از آنجایی که موقعیت مکانی دریاچه به نوعی است که می توان به راحتی غروب یا طلوع خورشید را مشاهده کرد، این دریاچه به یک مکان یا محل عاشقانه تبدیل شده است که اگر به فیلم ها و سریال های هندی علاقه داشته باشید، به خوبی این دریاچه را مشاهده کرده اید، زیرا یکی از مشهورترین دریاچه های هندوستان است

پورانا پل: پورانا محل اتصال حیدر آباد و گلکندا است. در واقع این پل یکی از تاریخی ترین و قدیمی ترین پل های هندوستان به شمار می رود که به دلیل مکان و محوطه بسیار زیبا، به یکی از زیباترین جاذبه های تبدیل شده است. آب زلالی که زیر این پل جریان دارد، یه زیبایی این مکان می افزاید.

سوالات متداول

در تمامی کلاس های اکونومی، به جز کلاس نرخ Y، میتوانید تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان خود را با خود به هواپیما ببرید. اما در کلاس نرخی Y، بیشینه وزن مجاز بار شما به ۲۵ کیلوگرم می‌رسد.
گیشه های مربوط به پرواز داخلی بین 30 تا 40 دقیقه قبل از پرواز بسته میشوند. پس با برنامه ریزی دقیق سعی کنید تا قبل از زمان اعلام شده در فرودگاه حاضر شوید.
تغییر ، اصلاح و ویرایش اطلاعات مسافران، در پروازهای سیستمی امکان‌پذیر نبوده و باید مسافر بلیط خود را کنسل کرده و مجددا اقدام به خرید پرواز خود نماید. اما در پروازهای چارتری برخی از چارترکننده این تغییرات را با اخذ هزینه می پذیرند
شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما حیدر آباد را با جستجو در زمان خود، به صورت دقیق و لحظه ای مشاهده کنید.
این تغییرات باتوجه به سیاست های شرکت های هواپیمایی و وضعیت اقتصادی میتواند متفاوت باشد که همواره میتوانید قبل از سفر با وارد کردن مبدا و مقصد خود بهترین قیمت و زمان را ببینید.

مسیرهای پرتردد به مقصد

ارزان ترین و سریعترین مسیرها را با بیش از 500 شریک رسمی انتخاب کنید

ساده‌تر با اپلیکیشن مِستربلیط

تخفیف‌های اختصاصی اپلیکیشن

راحت‌تر برای پرسفرها

امکانات بیشتر برای سفر به‌صرفه

یا برای دانلود اسکن کنید.